שמירה על חפצי ערך ופריטים רגישים וחשובים שלכם בהחלט יכולה להיות עניין מדאיג אשר גורם לכם לאי שקט, דאגות וחשש תמידי מפני סיכונים כמו גניבה, חדירה לפרטיות, אובדן סודיות, נזק פיזי וכן הלאה. לכן אנשים רבים מאוד בוחרים להשתמש בכספות כדי לאחסן פריטים וחפצים כגון אלו, כדי ליישם אחסון המיועד להיות יותר מאובטח, יותר שמור, יותר מוגן ולרוב גם יותר דיסקרטי. 

אך מה שומרים בכספות ובנוסף האם יש דברים שלא כדאי לשמור בכספת? יתרה מכך, יש הרבה סוגי ומיקומי כספות, האם יש אפשרות אחת העדיפה על אפשרויות אחרות מבחינת בטחון, דיסקרטיות ושמירה כמה שיותר מוגנת ובטוחה על חפצים יקרים ורגישים שלכם? צוות רותניום חדרי כספות פרטיים ויוקרתיים מיד יסביר. 

פריטים כלליים שאנשים שומרים בכספות

עוד לפני שניכנס לסוגי כספות ולאפשרות האופטימאלית מבחינת אבטחה, הגנה ודיסקרטיות בתור הכספת הבאה שלכם, נפרט לגבי פריטים כלליים ונפוצים שאנשים שומרים בתוך כספות. כמובן שזה עניין מאוד אישי ותלוי נסיבות, כאשר משהו יקר ערך וחשוב ביותר עבור אדם אחד יכול להיראות שולי ולחלוטין לא חשוב עבור אדם אחר – אך בכל זאת יש מן הסתם פריטים שמוסכם באופן גורף שהם יקרים או רגישים ומצריכים שמירה עם יותר אמצעי אבטחה והגנה מאשר סתם לשמור אותם במגירה…

מה אנשים שומרים בכספות שלהם?

 

דברים שלעיתים כדאי לא לאחסן בכספות

בין אם מדובר על כספת פרטית, מאובטחת ומוגנת בחדר כספות פרטי ובוטיקי כמו של רותניום ובין אם מדובר על כספת ביתית פשוטה, יש גם דברים שבמקרים רבים לא כדאי לאחסן בכספת, כדי שיהיו נגישים בצורה טובה בעת הצורך, כולל מקרים בהם אתם – כבעלי הכספת הבלעדיים – לא תוכלו להגיע לתכולת הכספת שלכם. 

  • מזומן חירום
  • מכתב עם הוראות למשפחה למצבי חירום, למשל למקרה מוות פתאומי שלכם!
  • מסמך צוואה שלכם – כדי לוודא שתהיה גישה למסמך ורצונכם, במקרה חירום, ימולא.
  • דרכונים של כל המשפחה, למשל בסיטואציות בהם מישהו עלול להצטרך את הדרכון בדחיפות ובספונטניות. 
  • מסמכי ייפוי כוח חשובים – פיננסיים ואישיים. 

כמו כן, אם מדובר על פריטים יקרים ובעלי ערך פיננסי משמעותי, חשוב לוודא כי בנוסף לאחסון בכספת, הפריטים מבוטחים בהתאם. בשירות השכרת כספת פרטית דרך חברת רותניום, תכולת הכספת שלכם מבוטחת בסכומים גבוהים, במודל ביטוחי גבוה, רחב ויעיל משמעותית לעומת כספות בבנקים. 

פתרון הכספת הבטוח, המוגן והדיסקרטי ביותר

כספת ביתית או משרדית, אפילו אם היא מוחבאת בצורה מושקעת ומוקפדת, לעולם לא תהיה מוגנת ומאובטחת כמו כספת פרטית וייעודית, הנמצאת מאחורי שלל שכבות הגנה, אבטחה ודיסקרטיות במתחם כספות פרטי ומקצועי – כמו אלו שמציעה רותניום בפריסה ארצית נוחה. 

כאשר יש לכם פריטים חשובים, יקרים ורגישים שאתם רוצים לאחסן בצורה האופטימאלית, המוגנת ביותר פיזית מפני נזקים וסיכונים, המאובטחת ביותר במערכות טכנולוגיות, פיזיות ואנושיות ועם זמינות טובה ורחבה – כספת פרטית בחדר כספות של רותניום היא ללא ספק התשובה האידיאלית, עם זמינות מעולה, דיסקרטיות מוחלטת ושירות פרימיום יוקרתי. 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן