פריטי אספנות הם לרוב תשוקה, לעיתים עם מידה מסוימת של השקעה פיננסית לעתיד ותמיד עם מידה ניכרת של ערך סנטימנטלי. זה נכון בין אם אתם אוספים פריטים של תרבות פופ או פריטים עכשוויים ובהחלט גם נכון אם אתם אוספים פריטים עתיקים ויקרים. לצד המשמעות והערך של האיסוף עצמו, השגת הפריטים שאתם רוצים, אחזקת הפריטים ו"התעסקות" בהם, אחד האלמנטים הכי חשובים לגבי פריטי אספנות יקרים ומשמעותיים הוא האופן בו אתם מאחסנים אותם. כספות פריטי אספנות מספקות את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה ואבטחה על האוספים החשובים שלכם. 

חברת רותניום מפעילה חדרי כספות פרטיים בפריסה ארצית, עם סניפי בוטיק מאובזרים, מוגנים ודיסקרטיים, עם אבטחה ברמה הגבוהה ביותר ובכמה שכבות של אבטחה אנושית, הנדסית וטכנולוגית וכספות פרטיות מוגנות מפני נזקים ופריצות במבחר גדלים לבחירה. הבחירה המושלמת והזמינה ביותר לאחסון בטוח של פריטי אספנות יקרים ורגישים. 

חשיבות האחסון הנכון והבטוח לפריטי אספנות

כאמור, אוספים הם תמיד משהו בעל ערך רב עבור מי שאוסף ומטפח אותם, לא משנה באילו פריטים מדובר ומה הערך הכספי האמיתי של הפריטים. לכן מלכתחילה, אוסף שהשקעתם ואתם משקיעים בו המון זמן ומשאבים אישיים וכספיים, צריך להיות מאוחסן בצורה נאותה, חכמה ובטוחה. האחסון הנכון מהותי גם לטובת הסדר והארגון של פריטי האספנות שלכם, אך בעיקר לטובת שמירה על הפריטים מפני סיכונים ונזקים שונים. אלו סיבות מרכזיות לחשיבות של שמירה ואחסון נכונים על פריטי אספנות:

  • הגנה על הפריטים מפני גניבה – בעיקר לאוספים בעלי ערך כספי גבוה.
  • הגנה מפני נזקים וסיכונים חיצוניים כמו רטיבות, מים, אש, עובש, חרקים וכיוצא באלו.
  • שמירה על הפריטים במצב חדש ואופטימאלי כדי לשמר את מצבם ואת ערכם הפיננסי.
  • שמירת הפריטים בסביבה מבוקרת אקלים כדי למנוע נזקים ופגמים כתוצאה מלחות, חום, יובש וכדומה.

כספת פרטית לשמירת פריטי אספנות יקרים

כספות פריטי אספנות הן פתרון נוח, זמין ובעיקר מאוד בטח ומוגן לשמירת אוספים שונים ומגוונים. זוהי בחירה שבעיקר מתאימה לפריטי אספנות יקרים ו/או בעלי ערך סנטימנטלי משמעותי עבורכם. פריטים יקרים נמצאים תמיד בסיכון מוגבר לגניבה ושוד, לכן עליכם ליישם את תנאי האחסנה והאבטחה הטובים ביותר כדי למנוע את קריסת האוסף שלכם ואובדן פיננסי אדיר. זה רלוונטי למשל לאוספים של תכשיטים, שעוני יוקרה, אוספי מטבעות עתיקים וכל אוסף שבו הפריטים יקרים או רגישים במיוחד. 

בעוד שכספת ביתית היא פתרון יותר מאובטח ומוגן מאשר שמירת פריטי האספנות שלכם על המדף או בארון סטנדרטי, לא מדובר על פתרון מאובטח מאוד ולפורצים היום קל מאוד לפרוץ לכספות אלו או פשוט לקחת איתם את הכספת. אי לכך, כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ונפרד, מאובטח 24/7/365 ומוגן במיטב המערכות ההנדסיות והטכנולוגיות היא הפתרון המקיף והאיכותי ביותר עבור פריטי אספנות יקרים ומשמעותיים. 

חברת רותניום מציעה כספות פרטיות במבחר גדלים לבחירה ולהתאמה אישית לפריט האספנות שלכם, כאשר בנוסף בחדרי הכספות של החברה יש אפשרות לשכור חדר מיוחד ומאובטח לשמירת חפצי אמנות ואספנות גדולים ומורכבים יותר. כך האוספים שלכם מקבלים את ההגנה והאבטחה המתקדמת והאיכותית ביותר שניתן לקבל ולקנות. 

חדרי הכספות של רותניום כוללים כמה שכבות אבטחה, הגנה מפני סיכוני מים ואש, הם זמינים לכם כמעט בכל רגע וכוללים שירות פרימיום מוקפד השם דגש על דיסקרטיות ומקצועיות. פנו אלינו היום לפרטים נוספים על אחסון אופטימאלי בכספות פריטי אספנות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן