כבר מאות שנים שכספות הן אמצעי הגנה נפוץ, משמעותי ואפקטיבי לאחסון מוגן ומאובטח של פריטים חשובים, רגישים וכמובן יקרים. גם בעידן בו יותר ויותר היבטים של חיינו האישיים והעסקיים עוברים למרחב הדיגיטלי של האינטרנט, קבצי מחשב ואחסון ענן, עדיין יש צורך מהותי בפתרון אחסון פיזי, מותאם אישית ואיכותי. כך התפתחו לאורך השנים סוגים שונים של כספות. נסקור את הסוגים העיקריים כדי לסייע לכם להבין מה הכספת שהכי מתאימה לצרכים שלכם.

חברת Ruthenium מפעילה מתחמי כספות פרטיים ומאובטחים ברחבי הארץ, עם אבטחה מרובת שכבות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, שמירה חמושה 24/7/365, זמינות מעולה ללקוחות, דיסקרטיות מוחלטת ושירות בוטיקי מותאם אישית. בחדרי הכספות שלנו הכספות הטובות והמתקדמות ביותר, עם איכות ההגנה הטובה ביותר ומגוון גדלים וסוגי כספות לבחירה.

כספות ביתיות / משרדיות

אלו כספות נפוצות מאוד, כאשר עסקים ואנשים פרטיים רבים בוחרים להתקין אצלם כספת כזו, לרוב בתוך ארון או במיקום נסתר (יחסית) אחר. אלו כספות קטנות יחסית, לאחסון יותר מאובטח ומוגן של פריטים יקרים, חפצים רגישים, מסמכים חשובים וכן הלאה. ניתן לקנות כספת ביתית/משרדית מכנית, אלקטרונית או אחת העובדת בשילוב של שתי השיטות. כך, כספות ביתיות נפתחות בעזרת קוד סודי אישי ו/או בעזרת מפתח אישי ייחודי. 

ישנן כספות ביתיות חזקות ועמידות יותר לנזקים שונים ולניסיונות פריצה וישנן כספות פשוטות יותר שבעיקר מספקות שקט נפשי מסוים (שחלקו אשליה של ביטחון….).

נאמר שבכל מקרה, כספת המאוחסנת בבית או במשרד תמיד תהיה פחות מוגנת, מאובטחת ובטוחה לעומת כספת אישית במתחם כספות פרטי וייעודי, מקום אשר תוכנן למטרה זו ואשר זוכה לשמירה רציפה ואבטחה מרובת שכבות עם קדמת הטכנולוגיה. 

כספות בבתי מלון

ברוב בתי המלון בארץ ובעולם יש כספת אישית בכל חדר, כדי לאפשר לאורחים לאחסן בבטחה פריטים אישיים בלי חשש וללא הצורך להסתובב איתם עליהם לכל אורך החופשה או הנסיעה. כספות אלו משמשות למשל לאחסון דרכונים ומסמכים אישיים, מזומן, כרטיסי אשראי וכיוצא באלו. אלו כספות קטנות ובסיסיות, לרוב עם מנגנון נעילה אלקטרוני הכולל קוד אישי אותו בוחר האורח. 

כספות קיר

כספות המותקנות בתוך קיר, כאשר לרוב מסתירים אותן בעזרת רהיט או תמונה גדולה. אלו כספות ביתיות ומשרדיות מתקדמות יותר מאלו הסטנדרטיות שהזכרנו קודם, הן מצריכות התקנה מיוחדת והכנת השטח לכספת כזו. בהתאם, גם מנגנוני הנעילה והאבטחה של כספת קיר יהיו לרוב מתקדמים יותר לעומת כספת פלדה סטנדרטית המותקנת בתוך ארון. 

כספות כבדות וגדולות

אלו כספות המיועדות בדר"כ לאחסון פריטים גדולים או לאחסון כמות פריטים גדולה יחסית, הן גדולות וכבדות ולכן מוסיפות אלמנט חשוב המקשה על גנבים פשוט לקחת את הכספת איתם. כספת כזו כבדה מאוד ועשויה מפלדה חזקה ועבה ולעיתים קרובות גם עם יציקות בטון וציפוי של פלדה מחוזקת. כספות כבדות ומיוחדות אלו מתאימות לאחסון פריטים רגישים בהתאם להוראות של גורמי ביטחון שונים ושל חברות ביטוח. 

כספות אישיות מאובטחות של רותניום

 

כספות חסינות אש ומים

זוהי קטגוריה של כספות אשר בנוסף להגנה מפני פריצה וכניסה בלתי מורשית, מספקות גם מיגון מפני נזקי אש ומים לתכולת הכספת. כספת חסינת אש כזו מיוצרת מפלדה קשיחה מיוחדת ויישום של שכבת בידוד מוחלטת בין תנאי החוץ לתנאים בתוך הכספת. 

בחדרי הכספות של Ruthenium יש מגוון רחב ומתקדם של כספות המתאימות לכל צורך וכל סוג של אחסון מוגן ובטוח, עם תנאי שירות מעולים ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר – הפתרון הבטוח והאיכותי ביותר עבורכם!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן