מידע כללי

חברת Ruthenium היא מהיחידות בישראל המציעה שירות של חדר כספות פרטי באופן מלא. שירות המספק לכם את הסטנדרט הגבוה ביותר האפשרי של פרטיות, דיסקרטיות והגנה דרך מודל של אחסון פריטים רגישים וחשובים רבים בחדר כספות ייעודי עבורכם ושלכם בלבד. השירות קיים בסניפי רותניום השונים, בפריסה ארצית רחבה ונגישה, כאשר הוא מיועד ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בעלי צרכי אחסון רבים ודינמיים ודרישה להגנה אולטימטיבית ופרטיות חסרת פשרות.

חדר כספות פרטי

חדר כספות מותאם אישית ופרטי לחלוטין

מהותו של שירות חדר כספות פרטי מבית Ruthenium הוא השכרת חדר מלא ופרטי לחלוטין, עם כספות בכל הגדלים ובהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם. השירות האידיאלי ללקוחות עם ריבוי פריטים או עם צורך לאחסן פריטים שונים בכמה כספות שונות.

כך למשל מדובר על פיתרון מצוין, נגיש וכמובן מוגן ומאובטח לחלוטין עבור חברות וארגונים הצריכים לשמור פריטים שונים ורבים, אך בכספות שונות. כמו כן, חדר כספות אישי הוא בחירה עבור לקוחות פרטיים בעלי צרכי אחסון דינמיים של פריטים רבים שמטעמים שונים ואישיים צריכים להיות מאוחסנים בכספות פרטיות, שונות ונפרדות.

כך אתם מקבלים חדר כספות פרטי לחלוטין ומותאם אישית לצרכים שלכם, עם דיסקרטיות מלאה והגנה חסרת פשרות על פרטיותכם, כמו גם על רכושכם הנשמר בכספות כמובן. חדר כספות פרטי מבית Ruthenium זוכה לאבטחה המתקדמת והמוכחת של כל מתקני החברה, אבטחה בכמה שכבות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לפרטים נוספים על שירות חדר כספות פרטי, מחירים, גודל חדרים והתאמת פרופיל הכספות שאתם זקוקים לו – צרו איתנו קשר היום ותאמו סיור.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן