השירות
רותניום
בנקים
הערות
שמירה 24/7/365
שמירה רק בשעות פתיחת הסניף
כניסה ללא הגבלה
עשרים ביקורים בשנה בלבד לאחר מכן - תוספת תשלום
ביטוח ללא הגבלת סכום
מאובטח עד 2000$ בלבד
כספת ללא חובת פתיחת חשבון
חובת פתיחת חשבון
שעות פתיחה ארוכות ופרטיות
מוגבל לשעות פתיחה של הבנק בלבד
אבטחה חמושה ואבטחה מירבית
אבטחה מוגבלת בלבד לשעות פתיחת הסניפים
הפקדת תמונות יצירות אומנות וחדרים ממוגנים
לא קיים בבנק - אך ורק תאי כספות
חברות במועדון וכרטיס קרבה חכם
לא קיים בבנק
טרקלין המתנה פרטי יוקרתי ותאי התבודדות
לא קיים בבנק
במקרה הצורך שירות פתיחה אישי בכל שעה
לא קיים בבנק מוגבל לשעות פעילות הסניף

בעבר, האפשרות של שכירת כספת פרטית, מוגנת ומאובטחת במתקן ייעודי הייתה זמינה בפועל רק בבנקים המסחריים: בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, בנק מזרחי ועוד. חדרי כספות יוקרתיים, מתקדמים ודיסקרטיים במיוחד היו משהו שיכולנו לראות רק בסרטים או במדינות בחו"ל. אך כיום הבנקים יוצאים מתחום חדרי הכספות ומצמצמים את פעילותם בתחום, ואת הצורך של הלקוחות ממלאת חברת Ruthenium המציעה חדרי כספות מוגנים ומאובטחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם מגוון סוגי וגדלי כספות ואפשרויות שונות ומותאמות אישית של אחסון מאובטח, מוגן, דיסקרטי ועם שירות מקצועי יוקרתי.

כספות אישיות מאובטחות

 

מדוע בנקים מצמצמים את פעילותם של חדרי הכספות?

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בנוף הבנקאי, והוא מעבר לשירותי בנקאות דיגיטליים. המהפכה הדיגיטלית אילצה מוסדות פיננסיים רבים לסגור הרבה סניפים, מכיוון שלקוחות החלו לאמץ פתרונות בנקאות מקוונים וניידים. כתוצאה מכך, הרבה חדרי כספות שהיו בסניפים הללו נסגרו, לרבות כוח האדם והמשאבים שהוקצו לתחזוקת הכספות הללו, כאשר השאלה היכן ניתן לאחסן מזומנים ונכסים יקרים בצורה מאובטחת הפכה למאוד רלוונטית.

מלבד סגירת סניפים, גם המודעות ההולכת וגדלה לבעייתיות של כסף שחור והכנסות לא מוצהרות החלה לעורר דאגה, וכדי להילחם בכך ולהגביר את האכיפה, קיים אינטרס משותף של בעלי עניין שונים, לרבות בנק ישראל ורשויות החוק, לצמצם את השימוש הנרחב בכספות בסניפי הבנק. עם סגירת יותר ויותר חדרי כספות בבנק, קל לעודד אנשים ועסקים להסתמך פחות על אחסון מזומנים פיזי לטובת מעבר לבנקאות דיגיטלית, וכך לעקוב אחר עסקאות פיננסיות ולהילחם בהלבנת הון והעלמת מס.

ככל שסניפי הבנק מתדלדלים וחדרי הכספות המסורתיים הופכים לנדירים יותר, רבים פונים לחדרי כספות פרטיים ולפתרונות אחסון מאובטחים.

יתרונות השכרת כספות פרטיות מבית Ruthenium לעומת כספת בבנק

לצד העובדה שהבנקים עצמם יוצאים מעסקי חדרי הכספות הפרטיים וסוגרים סניפים, מה הסיבות הנוספות להעדיף כספת פרטית ולא כספת בבנק?

המעבר לחדרי כספות פרטיים מציע שפע של יתרונות לאנשים פרטיים ובעלי עסקים כאחד, ביניהם:

  • זמינות מלאה ואמיתית 24/7/365 – חדרי כספות פרטיים מספקים רמת נגישות שאין דומה לה. עם זמינות מסביב לשעון, יש לכם את החופש לגשת לכספת שלכם בכל רגע בו אתם רוצים, גם בסופי שבוע, חגים או מחוץ לשעות עבודה. נוחות זו חשובה מאין כמותה, במיוחד במצבי חירום או בזמני דוחק, ומבטיחה שהמזומנים והנכסים שלכם תמיד יהיו בהישג יד.
  • מגוון אפשרויות בחירה רחב יותר לעומת חדר כספות של בנק – בניגוד לאפשרויות המצומצמות שמציעים בנקים, מתקני הכספות של רותניום מציעים מגוון רחב של אפשרויות בחירה כדי לתת מענה להעדפות ולצרכים האישיים. ממגוון גדלים של כספות ועד לפתרונות אחסון פרטיים, חדרי כספות ליצירות אמנות או מסמכים רגישים, אתם נהנים מגמישות.
  • חדר כספות פרטי – מתקני הכספות של רותניום מציעים פריבילגיה ייחודית: חדר פרטי, סגור, דיסקרטי ונוח שבו אתם יכולים לשהות עם הכספת שלכם ללא מגבלת זמן, אפשרות שאינה זמינה במרבית הבנקים ומאפשרת לכם לטפל בכל העניינים שלכם בפרטיות ובקצב שלכם.
  • אמצעי אבטחה משופרים – ברותניום מציעים רמת אבטחה גבוהה יותר עם שכבות אבטחה שונות ורבות, לצד שימוש בטכנולוגיות ושיטות עבודה מוכחות בתחום האחסון המאובטח. אמצעי אבטחה חדישים אלה כוללים אימות ביומטרי, מערכות מעקב, מנגנוני נעילה מתקדמים ואנשי אבטחה במקום ומבטיחים שהרכוש היקר שלכם נמצא בידיים טובות.
  • פרטיות ודיסקרטיות ללא תחרות – חדרי כספות פרטיים ידועים במחויבותם לשמירה על פרטיות ודיסקרטיות הלקוחות. בניגוד לסניפי בנק, שבהם אפילו לצוות הבנק עשויה להיות גישה לתכולת הכספת, אחסון בחדר כספות פרטי מבטיח פרטיות ודיסקרטיות טובות יותר.
  • הגנה מפני רשויות המדינה וגופי האכיפה – יתרון בולט של חדרי כספות פרטיים הוא ההגנה שהם מציעים מפני המדינה וגופי האכיפה. כאשר אתם מאחסנים את הנכסים היקרים שלכם במתקן כספות פרטי ולא בנקאי, למדינה ולגופי אכיפה אין זכות גישה לתכולת הכספת שלכם.
  • כוח אדם איכותי – חדרי כספות פרטיים מעסיקים כוח אדם איכותי, אמין ובעל הבנה עמוקה של פרוטוקולי אבטחה ושירות לקוחות. תהליך המיון של כוח האדם בחדרי כספות פרטיים הוא קפדני במיוחד. המועמדים עוברים בדיקות רקע מקיפות, מה שמבטיח שכוח האדם במקום יהיה איכותי. בנוסף, כדי לשמור על רמת האמינות הגבוהה ביותר, העובדים עוברים בדיקת פוליגרף תקופתית.

כמה עולה כספת בבנק לעומת השכרת כספת במתקן כספות פרטי?

עלות כספת בבנק יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות גודל הכספת, מיקום סניף הבנק והשירותים או המאפיינים הספציפיים הכלולים בחבילה. יש לציין שעלות כספת בבנק אינה צריכה להיות המשתנה העיקרי שאתם בוחנים כדי להחליט היכן לאחסן את המזומנים או הנכסים היקרים לכם, אלא שמומלץ לראות את התמונה הגדולה, כדי לבחור את הפתרון שתפור למידותיכם בדיוק.

קחו בחשבון שלמרות שהעלות עשויה להיות שונה, במתקן הכספות רותניום מציעים מסלולים שונים, כדי לתת מענה לצרכים מגוונים של לקוחות. מסלולים אלו עשויים לכלול תכונות שאין בבנקים כמו שעות גישה גמישות, כיסוי ביטוחי ואמצעי אבטחה משופרים, והם נועדו להתאים לתקציבים שונים, מה שהופך אותם לנגישים למגוון רחב של לקוחות המחפשים אמצעי בטוח ואמין לשמירה על חפציהם ונכסיהם האישיים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן