אמנם אנחנו חיים בעידן שהולך ונעשה יותר ויותר דיגיטלי, אבל צ'קים לביצוע תשלומים, וגם מזומן לצורך העניין, עדיין לגמרי נמצאים איתנו, בשוק העסקי בעיקר וגם בתחומים פרטיים למיניהם. צ'ק, הלכה למעשה, מתפקד כמו מזומן, לכן בדיוק כמו מזומן, יש לשמור על צ'קים בצורה נאותה, בטוחה ומוגנת ככל הניתן. זו הסיבה שעסקים רבים, ארגונים אזרחיים וגם אנשים פרטיים מחפשים לא אחת פתרון יעיל ואמין של כספות לצ'קים ומזומן. 

אז כן, כספת צ'קים היא משהו אמיתי לגמרי ולא רק גימיק שרואים בכניסה לחתונות! בעלי עסקים, בתי ספר, ארגונים עסקיים ואזרחיים וכיוצא באלו, כל אלו עדיין מקבלים תשלומים באמצעות צ'קים וגם במזומן והם צריכים פתרון מוגן ובטוח לשמירה על אותם צ'קים ו/או על המזומן לפני הפקדה לבנק או המשך טיפול ראוי ונכון.  

מאפיינים בסיסיים של כספות לצ'קים

כספות לצ'קים מיועדות, באופן טבעי, לשמירה של צ'קים ולרוב גם מזומן, מרגע הקבלה שלהם ועד להפקדה בחשבונות המתאימים. כאמור, צ'ק ומזומן, חד הם מבחינת החוק והעובדה שמדובר בפועל על "כסף אמיתי" ומוחשי לגמרי, לא על כסף וירטואלי שאפשר להעביר דרך אפליקציה או שירותי דיגיטל למיניהם. לכן צריך להגן עליהם היטב, כי צ'ק שנאבד או נגנב זה כמו כסף מזומן שאבד או נגנב. 

מאפיינים בסיסיים של כספת צ'קים ומזומן הם ובכן, בסיסיים למדי, כי מדובר על אחסון של פריטים יקרים וסחירים לגמרי (למרות רישום "למוטב בלבד" על הצ'קים) אך הם בכל זאת קטנים מבחינת נפח וגודל ולרוב גם מבחינת סכומים ושווי. לכן, כספת צ'קים ומזומן תהיה לרוב מוצר יחסית פשוט, קטן, עם מנגנון נעילה מכאני פשוט מבנה פלדה די בסיסי או מנגנון נעילה אלקטרוני ופתיחה ללא מפתח פיזי. 

כספת מזומן וצ'קים צריכה להקשות על גנבים ואנשים בלתי מורשים מלקבל גישה קלה לתכולתן, לספק הגנה פיזית מפני נזקים כמו רטיבות, לחות ואש (במידה מיידית ודי שטחית כמובן) ולספק למי שמחזיק בהן כסף או צ'קים ראש יותר שקט ובטוח. 

מן הסתם, מבחינה מעשית ומקצועית, כאשר מדובר על כספות קטנות ודי בסיסיות ביכולות ההגנה שלהן ובמנגנוני הנעילה הפשוטים (יחסית לעולם הכספות בכללותו), הרבה מההגנה שכספות צ'קים ומזומן פשוטות אלו מספקות היא פסיכולוגית ובהענקת תחושה שקטה יותר. הלכה למעשה, פורץ מיומן במידה מספקת או אפילו פשוט גנב שייקח את ה"קופסא" הנעולה, די בקלות יצליח להגיע לתכולה הפיננסית שבפנים. 

אז מה עושים? מה פתרון באמת מוגן, מאובטח ואיכותי לשמירה טובה על צ'קים ומזומן? שוכרים כספת פרטית באחד מחדרי הכספות של רותניום כמובן!

כספת פרטית, אישית במתחם ייעודי, מוגן ומאובטח

יש לכם צ'קים חשובים וגדולים שאתם רוצים לשמור עליהם (סכומים גבוהים, צ'קים לביטחון וכדומה) או הרבה מזומן שאתם עדיין לא מפקידים לבנק? כבר הבהרנו שכספת צ'קים פשוטה וניידת ולמעשה גם כל כספת ביתית או משרדית אחרת, פשוט לא מספקות את ההגנה והאבטחה הנדרשות כיום. 

הפתרון הכי מאובטח, מוגן, דיסקרטי ומקצועי שאתם יכולים לקבל הוא ללא ספק לשכור כספת פרטית במתחם כספות ייעודי, כמו חדרי הכספות המופעלים בשירות בוטיק אקסקלוסיבי ע"י חברת רותניום ברחבי הארץ. הגנה אנושית מוסמכת וחמושה, שכבות הגנה מרובות של טכנולוגיה, הנדסה, הרשאות כניסה, נעילות חכמות ועוד, לצד נגישות שירות רחבה מאוד – כל אלו מספקים לכם כספות לצ'קים ולמכלול פריטים וחפצים יקרים, רגישים, סודיים וחשובים נוספים, ברמה הגבוהה ביותר של אחסנה מאובטחת ומוגנת מסיכונים רבים. 

צרו קשר היום לפרטים נוספים ותיאום פגישת ביקור להתרשמות מחדרי הכספות שלנו, תוכלו גם לבחור את הכספת המושלמת עבורכם. 

למאמר הקודם: למאמר הבא:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן