מידע כללי

צריכים פתרון מאובטח, דיסקרטי ומחוץ לבית או למשרד לאחסן פריטים רגישים וחשובים? מחפשים שירות השכרת כספת פרטית אישית ברמת שירות ואבטחה גבוהה ביותר, חסרת פשרות וכמו בבירות הפיננסיות ואתרי Off-Shore ברחבי העולם? חברת רותניום מביאה לישראל סטנדרט חדש של חדרי כספות פרטיים ומאובטחים ברמה המתקדמת והאמינה ביותר.

מפרט טכני

מידות תא הכספת
אורך
57 ס"מ
גובה
11 ס"מ
רוחב
20 ס"מ
מידות התיבה הנשלפת
אורך
48 ס"מ
גובה
8 ס"מ
רוחב
11 ס"מ

כספת קטנה גודל S שלנו היא הקטנה מבין מבחר סוגי הכספות הפרטיות להשכרה, אידיאלית לפריטים קטנים יחסית כמו מסמכים, מזומן, תכשיטים קטנים, אמצעי אחסון מדיה דיגיטלית וכיוצא באלו. הכספת עשויה פלדה חזקה ועמידה במיוחד, חסינה לאש ולמים. חדרי הכספות שלנו פתוחים וזמינים עבורכם 24/7.

כספת גודל S זמינה בכל חדרי הכספות של חברת Ruthenium, בפריסה ארצית רחבה ונוחה. כל הכספות שלנו מבוטחות בצורה פרטנית ורשמית דרך חברת לויידס הבינלאומית.

השכרת כספת קטנה, אישית, פרטית עם אבטחה חזקה וחסרת פשרות

כל חדרי הכספות של רותניום מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, בתקן צבאי ותוך יישום פרקטיקות אמינות ועמוקות מתחום חדרי הכספות בעולם ועם שילוב מנצח של שמירה חמושה ושימוש בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות.

לאחר הכניסה למתחם הכספות של Ruthenium באמצעות זיהוי טביעת אצבע ושימוש בכרטיס הדיגיטלי הייחודי ללקוח, קצין אבטחה חמוש ילווה אתכם לחדר הכספות הפרטיות שלנו, חדר חזק ומוגן במיוחד לכשעצמו. לאחר הוצאת הכספת שלכם, תוכלו לגשת לחדר הפרטי הזמין עבורכם באופן פרטני ובלעדי ולפתוח את הכספת שלכם בדיסקרטיות מוחלטת ומובטחת – כאשר אתם נועלים ופותחים את החדר מבפנים. פתיחת הכספת מתאפשרת רק לאחר זיהוי כמובן ורק באמצעות שימוש בשני מפתחות – האחד של הלקוח והשני של קצין הביטחון.

כספת קטנה גודל S להשכרה היא פתרון מאובטח ודיסקרטי להגנה על פריטים קטנים וחשובים – עם תקופות השכרה גמישות ומסלולי מנוי משתלמים. צרו קשר היום עבור קבלת הצעת מחיר, פרטים נוספים ותיאום פגישה.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן