כספות לא נוצרו שוות, מה שאומר שישנם לא מעט סוגים ואפשרויות שם בחוץ לאלו מכם שמחפשים פתרון מאובטח לשמירה על חפצים אישיים ויקרי ערך. אחד הסוגים הנפוצים כיום של כספות זו כספת קטנה למפתחות. סוג זה של כספות יהיה מעולה עבור אנשים שנוטים לשכוח את המפתחות שלהם, כאלו שמשכירים את ביתם לאורחים באמצעות  Airbnb ורוצים להעניק גישה מרחוק לנכס, בעלי צימרים או יחידות אירוח ולופטים, בעלי עסקים או השכרת רכבים. 

כספות קטנות למפתח מייתרות את הצורך בהשארת מפתח בחוץ או אצל השכנים, והן מספקות אחסון בטוח למפתחות הבית, השער או אפילו הרכב, כמו גם נגישות מבוקרת לבעלי מקצוע, נותני שירותים, טכנאים, צוותי ניקיון או צוותים רפואיים. כספות אלו כוללות מערכות נעילה ופתיחה אלקטרוניות, קודי גישה שניתן לשנות מרחוק וברוב המקרים הן מספקות למשתמשים בהן שקט נפשי. 

דברים שחשוב לדעת לפני שקונים כספת קטנה למפתח

בעלות על כספת קטנה למפתח מציעה לא מעט יתרונות. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאם כבר יש לכם כספת כזאת, מוטב שלא תציגו אותה לראווה. התקינו אותה במקום נסתר ומרוחק יחסית כדי שלא תהיה גלויה לעין, ותעורר את סקרנותם של אורחים לא רצויים. בכל זאת, אלו המפתחות לבית או לרכב שלכם שנמצאים בתוכה, כך שאם מישהו יתפתה לפרוץ אותה, הוא יקבל גישה נוחה לנכסים שלכם. 

לכן, אם כבר קונים כספת קטנה ומתקינים אותה בחוץ, עדיף להתקין במקום מעט נסתר ולא ישירות ליד הדלת, ככל שהיא תהיה מוסתרת טוב יותר כך אף אחד לא ידע שהיא שם. ובכלל אם אתם רוצים פתרון ששם אתכם במצב פחות פגיע אך שומר על המפתחות החשובים מאוחסנים היטב ובבטחה, אנו ממליצים על מתחם כספות פרטי. 

כל הסיבות לאחסן מפתחות חשובים במתחם כספות פרטי

גם כספות קטנות למפתחות יכולות להיות פגיעות. וכשהן מאחסנות מפתחות חשובים של הבית, יחידת האירוח או הרכב, זה עשוי להיות מאוד לא נעים אם מישהו יפרוץ אותן. לכן אם אתם רוצים לזכות לאבטחה ברמה הגבוהה ביותר שיש עבור המפתחות החשובים לכם, מתחם כספות פרטי ומאובטח הוא הדרך הטובה ביותר לזכות לראש שקט ואבטחה מקסימלית. 

מתחם הכספות רותניום, מציע לכם את כל השקט הנפשי שאתם צריכים עם מתחם הכספות הגדול והמאובטח ביותר בישראל. במתחם הכספות ישנן כספות בגדלים שונים, כולל כספות קטנות, ושירות הניתן בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. המתחם מאובטח על ידי אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר, מאויש 24/7, זמין לכם במידה רבה ומותאם לדרישות הרגולטוריות של חברות הביטוח. 

הכספות הקטנות שבמתחם, אידיאליות לפריטים קטנים כמו מזומן, תכשיטים קטנים, מסמכים, מדיה דיגיטלית וגם מפתחות חשובים. הכספות עשויות מפלדה חזקה ועמידה, הן חסינות לאש ומים ונמצאות בחדר כספות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר!

עם סוגי כספות שונים ומסלולי השכרה גמישים אתם זוכים לפתרון דיסקרטי ולהגנה מקסימלית על מפתחות חשובים ופריטים קטנים. מוזמנים לבחור את פתרון הכספות התפור למידותיכם! 

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן