מידע כללי

כספת גודל בינוני (M) היא הבינונית בין מבחר כספות פרטיות של Ruthenium – רותניום כספות, מה שהופך אותה למאוד רב-גונית ולפופולארית עבור לקוחות רבים.

כספת אישית בגודל בינוני להשכרה, מתאימה לאחסון גדול ורב יותר של פריטים ביחס אל כספות קטנות בגודל S. השכרת כספת מסוג זה מתאימה עבור אחסון מאובטח, מוגן ובטוח לתכשיטים, כמויות גדולות של מזומן, מסמכים רבים, אמצעי אחסון דיגיטליים, זהב / כסף ומגוון דוגמאות נוספות – כאשר רמת האבטחה שלנו ברותניום מספקת לכם פרטיות מוחלטת ואין לנו צורך לדעת מה תכולת הכספת שלכם כדי לספק לכם ביטוח פרטני, מקיף ואיכותי לתכולה. כל הכספות שלנו מבוטחות דרך חברת לויידס הבריטית, עד לערך של 200,000$.

מפרט טכני

מידות תא הכספת
אורך
57 ס"מ
גובה
21 ס"מ
רוחב
26 ס"מ
מידות התיבה הנשלפת
אורך
50 ס"מ
גובה
18 ס"מ
רוחב
19 ס"מ

שירות השכרת כספת בינונית, כולל קופסא מוגנת במיוחד ונעולה כך שרק אתם יכולים לפתוח אותה, כאשר הכספת סגורה מאחורי דלת פלדה חזקה ומוגנת אשר ניתן לפתוח רק בעזרת שני מפתחות – שלכם כלקוח ושל קצין הביטחון המתלווה אליכם לשלב זה בתהליך.

כל שירותי השכרת מתקני כספות המקום והאחסון המאובטח של Ruthenium מציעים חדר צפייה פרטי לחלוטין, עם נעילה ופתיחה פנימית בשליטת הלקוח. מבחינת אבטחה, כספת גודל M להשכרה וכל יתר מתקני האחסון המוגן שלנו זוכים לרמה המתקדמת והגבוהה ביותר בתעשייה: שומרים, מערכות צילום במעגל סגור, מנגנוני כניסה דיגיטליים משוכללים וביומטריים, כרטיס דיגיטלי אישי לכל מנוי, שמירה מלאה של כל הפעילות והכניסות למתקני רותניום ועוד אמצעים טכנולוגיים ומנהלתיים להגנה אופטימאלית וחסרת פשרות על הרכוש שלכם.

מחפשים פיתרון מאובטח, יעיל, עם זמינות 24/7 ועם שקט נפשי אמיתי לגבי רכוש או פריטים רגישים שלכם? השכרת כספת גודל M של חברת Ruthenium היא הבחירה המושלמת.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן