תושבי פתח תקווה והסביבה, אם אתם רוצים לקבל את רמת האבטחה וההגנה הגבוהות והטובות ביותר עבור הרכוש היקר והרגיש שאתם מחזיקים בכספת שלכם בבית או במשרד, בהחלט הגיע הזמן לעבור לשירות בוטיק איכותי ומקצועי של חדר כספת פרטית בחדר כספות ייעודי, מוגן ומאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועם שירות אישי-דיסקרטי ברמת פרימיום חסרת פשרות – בטחון והגנה משופרים לאין שיעור לעומת כספת ביתית/משרדית, יקרה ומקצועית ככל שתהיה.

חיפוש של כספות בפתח תקווה והסביבה יביא לכם שלל תוצאות של קניית כספות להתקנה בבית או במשרד, ע"י ספקים הנמצאים באזור או עובדים עם לקוחות בפתח תקווה. אבל חברת רותניום מציעה לכם מודל עבודה ואחסנה שונה לגמרי בהקשר של כספת בפתח תקווה והסביבה. מודל משודרג מכל בחינה ואשר יספק לכם תנאי הגנה, בטחון ואבטחה שאתם פשוט לא יכולים לקבל משום פתרון אחר של כספת ביתית/משרדית ואפילו לא מכספת פרטית המוכרת בסניף בנק באזורכם. הכוונה היא לשכירת כספת פרטית מותאמת אישית עבורכם, במתחם הכספות המתקדם והייעודי של רותניום.

כמה דקות נסיעה ואתם בחדר הכספות המתקדם והבטוח בישראל

כדי להוריד את הקונספט הרעיוני של חדר כספות בפתח תקווה והסביבה לקרקע הפרקטית והמעשית – במקום כספת ביתית שלעולם לא תספק לכם מידה מספקת ואופטימאלית של הגנה ואבטחה לפריטים ולרכוש היקרים והרגישים שאתם מעוניינים לאחסן בביטחון, דיסקרטיות ועם הגנה פיזית מנזקים וגניבה, אתם מוזמנים להשתדרג לכספת פרטית בחדר הכספות הפרטי של רותניום בתל אביב.

חדר הכספות של Ruthenium בתל אביב נמצא במיקום מרכזי בסנטר הפיננסי של העיר ושל ישראל, כשאתם מקבלים את שירות הכספות האיכותי, המקצועי, המוגן והמתקדם ביותר בשוק הישראלי עד היום. כל זה "תמורת" מרחק נסיעה קצר, גם בזמן וגם בק"מ, וכאשר זוהי בהחלט "עלות" מתקבלת וסבירה לעומת שלל היתרונות שאתם מקבלים עם כספת פרטית בחדר הכספות של רותניום.

20 דקות נסיעה ואתם עוברים לעולם אחר, יוקרתי ומאובטח הרבה יותר מכל פתרון אחר של כספות בפתח תקווה והסביבה – עם כספת פרטית השמורה בקנאות ולפי הסטנדרטים המחמירים ביותר, מאחורי כמה וכמה שכבות של אבטחה, הגנה ודיסקרטיות.

היתרונות של שירות חדר כספות מאובטח ופרטי

חברת רותניום מפעילה חדרי כספות פרטיים בפריסה ארצית, תוך הבאת סטנדרט שירות ואבטחה חדשני ומתקדם, כפי שנהוג במיקומים המובילים והיוקרתיים ביותר בזירה הפיננסית הגלובלית. רותניום קמה כדי להציע ללקוחות ישראלים תנאי פרימיום לאחסון מאובטח, מוגן ודיסקרטי של רכוש יקר ערך ופריטים רגישים למיניהם, גם ברמת שירות חדשה בישראל וגם כחלופה עדיפה ומשופרת משמעותית לשירות הכספות הפרטיות ההולך ונעלם בסניפי הבנקים.

היתרונות של חדר כספות מאובטח ופרטי מבית רותניום כספות, הם רבים ומבדלים את השירות לעומת החלופות של כספת ביתית/משרדית וגם בהשוואה ישירה לכספת פרטית בבנקים (שירות שכאמור הבנקים הולכים ומפסיקים להציע ללקוחותיהם). יתרונות מרכזיים של שכירות על כספת פרטית בחדר הכספות של רותניום בנתניה הם:

 • שמירה אנושית חמושה כל יום, כל היום וכל השנה – לא רק בשעות פעילות הסניף כמו בבנקים.
 • ריבוי שכבות אבטחה והגנה – הנדסיות, פיזיות, טכנולוגיות ואנושיות. אבטחה ברמה הגבוהה ביותר בתעשייה.
 • ביטוח תכולת הכספת ללא הגבלת סכום – בניגוד למגבלה הנמוכה יחסית על כספת בנקאית.
 • נגישות מעולה לכספת שלכם, עם שעות פתיחה ארוכות וגם אפשרות לפתיחה פרטית מיוחדת.
 • אפשרות לאחסון מאובטח ומוגן של יצירות אמנות, תמונות ושאר פריטים גדולים. בחדרים ייעודיים וממוגנים.
 • שירות בוטיק מוקפד, דיסקרטיות מלאה, טרקלין המתנה יוקרתי וחדרי התבודדות נוחים ומפנקים לכם ולתכולת הכספת שלכם.
 • בחירת גודל כספת מותאם אישית לצרכים שלכם.
 • חברות במועדון הלקוחות האקסקלוסיבי של רותניום וכרטיס קירבה חכם לשיפור בקרת הכניסה למתחם הכספות.
 • כספת פרטית לחלוטין – ללא גישה של רשויות המדינה לתכולת הכספת או למידע לגביה.

 

רוצים לשמוע עוד למה חדר הכספות של רותניום הוא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר עבורכם ועבור הרכוש היקר שלכם, כולל בהקשר לכספות בפתח תקווה והסביבה? פנו אלינו היום לפרטים נוספים ותיאום סיור אישי.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

  דילוג לתוכן