תכשיטים יקרי ערך ומיוחדים – בין אם מדובר על תכשיט עתיק ובעל ערך סנטימנטלי רב אשר עובר במשפחה כבר כמה דורות ובין אם מדובר על תכשיט יוקרתי וחדש שרכשתם לאירועים מיוחדים – חייבים הגנה איכותית ומקיפה מפני סיכונים שונים, בעיקר גניבה ואובדן כמובן. כספת לתכשיטים היא בהחלט בחירה פופולארית ונפוצה מאוד לפריטים יקרי ערך נוצצים אלו, אך בפועל כספת ביתית פשוט אינה מספקת הגנה טובה מספיק, כאשר כספת פרטית במתחם כספות מאובטח וייעודי נותנת לכם פתרון הרבה יותר בטוח, מקיף ואיכותי.

כספת פרטית באחד ממתחמי הכספות המאובטחים והמקצועיים של Ruthenium ברחבי ישראל מהווה פתרון אופטימאלי לאחסון ושמירה על תכשיטים ושאר רכוש ופריטים חשובים ויקרי ערך. התכשיטים שלכם יושבים מוגנים בתוך כספת פרטית שרק לכם יש גישה אליה, מתי שתרצו ובמסגרת שירות אקסקלוסיבי ודיסקרטי וכמובן תחת מעטפת אבטחה והגנה מתקדמת – כאשר חשוב לציין כי השירות שלנו כולל ביטוח ע"י גוף חיתום וביטוח בינלאומי מוביל.

כספת לתכשיטים

הלוגיסטיקה של כספת פרטית לתכשיטים

הכספות מגיעות בכמה גדלים לבחירה והתאמה אישית מושלמת, כספת פרטית קטנה יחסית לתכשיטים, מסמכים ושאר פריטים רגישים בהיקף מצומצם יחסית, דרך כספת בינונית ועד כספות גדולות המאפשרות לאחסון בבטחה כמויות גדולות של תכשיטים ושאר פריטים שאתם רוצים להגן עליהם בצורה הטובה ביותר.

הכספת הפרטית שלכם הינה אישית ושלכם בלבד, כאשר רק לכם יש גישה אליה באמצעות מערך אבטחה משוכלל ומורכב עם כמה שכבות אבטחה, הגנה וזיהוי. התכשיטים שלכם מוגנים בכספת ואתם רשאים להגיע אליהם מתי שתרצו, עם רמת זמינות גבוהה מאוד של השירות, עם תא צפייה ושהייה פרטי ודיסקרטי בו אתם יכולים לפתוח את הכספת שלכם, לעיניכם בלבד.

נציין כי מבחינת לוגיסטיקה, זמינות, דיסקרטיות ואיכות השירות, חדרי הכספות של רותניום מציעים רמת פרימיום בכל פרמטר, פי כמה לעומת שירותי הכספות (ההולכים ומצטמצמים) בבנקים. הכספת שלכם זמינה עבורכם כמעט בכל זמן שתרצו, ללא תלות בשעות פתיחה מוגבלות של הסניפים – ובכל רגע נתון יש שמירה חמושה ואבטחה טכנולוגית משוכללת על מתחם הכספות.

אבטחה והגנה מתקדמות – התכשיטים שלכם הכי מוגנים שאפשר!

לעומת כספת תכשיטים ביתית אשר חשופה פי כמה לסיכון של גניבה ושוד – אפילו הכספת הביתית היקרה ביותר וגם כאלו אשר מוחבאות היטב בבית – כספת פרטית במתחם ייעודי ומאובטח מספקת לכם ראש שקט באמת ופתרון הכולל את האבטחה והגנה המקיפות והטובות ביותר לתכשיטים שלכם, בכל רגע נתון, 24/7/365.

  • כספות פרטיות מוגנות מפני נזקי אש ומים – בסטנדרטים המחמירים ביותר בתעשייה.
  • מערכת משוכללת למדידת עומסים ורעידות בחדרי הכספות – לאיתור סיכונים מראש, גם הנדסיים-פיזיים וגם של ניסיונות שוד.
  • שמירה חמושה ומקצועית על מתחמי הכספות, סביב השעון!
  • ביצוע בדיקות פוליגרף רבעוניות לעובדים ולצוותי האבטחה – לשמירה מוחלטת על הדיסקרטיות וההגנה שלכם.
  • מערכת מיוחדת לנטרול מפגעים וסיכונים לכספות.
  • הכניסה לחדר הכספות עצמו נעשית רק בליווי שומר חמוש.
  • מערכת אבטחה ובקרת כניסה מתקדמת ביותר: מערכת זיהוי פנים, סריקת טביעת אצבע, כרטיס כניסה חכם ואישי ואמצעי בקרה נוספים.

לסיכום: תמורת עלות סבירה ונגישה, אתם מקבלים הגנה מקיפה ואופטימאלית על התכשיטים והרכוש היקר שלכם, ברמה שפשוט אי אפשר להשיג בכספת ביתית או כל פתרון אחסון אחר. אל תסתכנו בנזק או גניבה של הפריטים היקרים והחשובים לכם ביותר, כספת לתכשיטים מבית Ruthenium נותנת מענה מושלם לכל צרכי האבטחה, הגנה והאחסון שלכם – צרו קשר היום לפרטים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן