חברת Ruthenium מציעה מתחמים מאובטחים, מתקדמים טכנולוגית ובמיקומים מנצחים של כספות פרטיות, חדרי כספות ואמצעים מקצועיים לאחסון בטוח ודיסקרטי של הפריטים החשובים ביותר שלכם. החברה הוקמה ע"י איש העסקים פייר ברוך ושמה לה למטרה להביא את רמת השירות, האבטחה והדיסקרטיות של חדרי כספות פרטיות יוקרתיים מחו"ל, לישראל.

אנו מציעים כספות אישיות במגוון גדלים ומסלולי מנוי, שירות ייחודי של חדר כספות פרטי ומלא שהוא רק שלכם, חדר לאחסון מאובטח ובתנאים מבוקרים ליצירות אמנות ועוד שירותי אחסנה בהתאמה אישית וברמה בלתי מתפשרת של ביטחון, דיסקרטיות ושמירה על פרטיותכם.

גישה 24/7 לכספת שלכם – אבטחה מתקדמת טכנולוגית וברמה צבאית – ביטוח מלא – אנונימיות ופרטיות מובטחות – חדרי כספות מתקדמים ואיכותיים מבית Ruthenium – רמה חדשה של שירות כספות בישראל!

פתרון מקיף ומלא לאחסנה מאובטחת של כל מה שחשוב לכם היתרון של רותניום חדרי כספות

  • מגוון פתרונות אחסון

כספות אישיות ומאובטחות במגוון גדלים – קטן, בינוני וגדול – להתאמה אישית מלאה של היקף האחסון ועלות המנוי. כמו כן אפשרות להשכרת חדר כספות פרטי וחדר ייעודי ליצירות אמנות.

  • אבטחה מרבית ומתקדמת

כל מתקני חברת Ruthenium מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר ובתקני אבטחה צבאיים הנהוגים במתקני כספות מובילים בעולם. חדרי כספות מפלדה וחסינים לפגיעה, כספות חזקות במיוחד, שמירה חמושה 24/7, מערכת זיהוי ביומטרי משוכללת, כניסה רק בעזרת זיהוי טביעת אצבע וכרטיס דיגיטלי אישי, פתיחת הכספת עם שני מפתחות – של הלקוח ושל קצין הביטחון.

  • פרטיות ודיסקרטיות מובטחות

חדר פרטי לפתיחת הכספת האישית שלכם, בפרטיות מוחלטת, החדר אינו מצולם וניתן לנעילה ופתיחה ע"י הלקוח מבפנים בלחיצת כפתור, ללא מגבלת זמן לשהות בחדר הפרטי. מיקומי סניפים נגישים ונוחים אך גם דיסקרטיים. אף אחד מלבדך לא יוכל לפתוח את הכספת שלך!

  • ביטוח תכולת כספת

חברת הביטוח העולמית לויידס מבטחת את כל הכספות של חברת רותניום, עם ביטוח תכולת כספת של עד 200,000$. כל לקוח מקבל טופס רשמי של אישור קיום אחריות ביטוחית.

חברת Ruthenium מפעילה סניפי חדרי כספות פרטיות בפריסה ארצית רחבה ונמצאת בתנופת התפתחות וצמיחה. פתרון מאובטח, פרטי וברמת השירות הגבוהה ביותר ותחליף איכותי יותר לחדרי הכספות של הבנקים. אנו מציעים תקופות השכרה גמישות ובהתאמה לצרכים שלכם ושירות רותניום מתאים לאחסון כל פריטי הערך שלכם, ממסמכים ומזומן ועד תכשיטים, אמצעי אחסנת מידע דיגיטלי, נשקים וכיוצא באלו.

רותניום חדרי כספות – פתרון אחסון מאובטח, דיסקרטי ואיכותי, שירות ללא פשרות והתאמה אישית מלאה לצרכי האחסון המאובטחים שלכם. צרו קשר היום לפרטים נוספים או בואו לבקר באחד מסניפי הרשת.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן