בעבר הלא כל כך רחוק, אם רצית לשכור כספת במיקום ייעודי ובחדר כספות אמיתי, מחוץ לבית או למשרד, האפשרות היחידה הייתה בפועל בחדרי הכספות של הבנקים המסחריים. אלו הפעילו חדרי כספות בתוך סניפים מרכזיים וגדולים או במיקומים אסטרטגיים אחרים לצד סניפים. אך כיום המצב שונה בתכלית וסופסוף יש בפני הציבור בישראל אפשרויות בחירה אמיתיות. הבנקים מצמצמים פעילות של חדרי כספות וסוגרים את חדרי הכספות שלהם וחברות פרטיות, כאשר Ruthenium היא הדוגמא המובהקת לכך, ממלאות את החלל ומציעות מתמחי כספות פרטיים, מאובטחים ויוקרתיים. 

כך שמבחינת שוק הכספות הפרטיות בישראל כיום, יש לכם אפשרות בחירה בין כספת בבנק לבין שכירות של כספת אישית במתחם כספות פרטי. בשני המקרים מדובר לרוב על מסלול מנוי תקופתי ועל שכירת כספת בגודל מסוים המתאים לצרכים הפרטניים שלכם. אך מה עדיף? איזה פתרון אחסון מציע את התנאים הטובים יותר, את האבטחה העדיפה ואת השירות הנוח ביותר – אנו כמובן חושבים באופן גורף כי כספת אישית במתחם כספות פרטי היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לשמור רכוש בעל ערך ופריטים חשובים ורגישים. מיד נסביר לכם בדיוק למה. 

השכרת כספת אישית

זמינות לכספת שלכם – בנק לעומת מתחם כספות פרטי

כאשר אתם שוכרים כספת אישית ושומרים בה רכוש יקר ערך, פריטים חשובים או רגישים וכיוצא באלו, אתם מן הסתם רוצים להיות מסוגלים להגיע לפריטים שלכם בנוחות ועם זמינות טובה ונוחה, בלי לעבור פרוצדורות מורכבות וסבוכות מדי. לכן אחד ההיבטים החשובים ביותר כאשר מתלבטים בין השכרת כספת בבנק או השכרת כספת אישית הוא כמובן נושא הזמינות לכספת שלכם.

חדרי כספות בבנקים לרוב נמצאים כאמור בתוך הסניפים, אי לכך אתם יכולים לגשת לכספת שלכם אך ורק בשעות פתיחת הסניף וכמובן שממש לא בסופי שבוע וחגים. כל מי שיש לו חשבון בנק בישראל מודע היטב לכך ששעות הפתיחה של הסניפים אינן רצופות ולעיתים יכולות להיות קצרות או פזורות לאורך היום, בצורה שבמלוא הכנות יכולה להיות מטרידה. 

לעומת זאת, כספת אישית במתחם כספות פרטי, כמו אלו המפעילה Ruthenium בסניפיה ברחבי הארץ, מאפשרת זמינות מלאה וחסרת תחרות לכספת האישית שלכם. מתחם כספות פרטי מאובטח ללא הפסקה ומאפשר לכם כניסה אל הכספת שלכם ותכולתה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע וגם 365 ימים בשנה. מה שנמצא בתוך הכספת שייך לכם – לכן זה מתבקש והגיוני לחלוטין שתוכלו לקבל גישה רציפה ומלאה. 

בנוסף, חשוב לציין כי במקרים רבים הבנקים המסחריים מגבילים את מספר הביקורים בחדרי הכספות שלהם ל-20 ביקורים בשנה, כאשר לאחר מכן יהיה עליכם להוסיף כסף. במתחם כספות פרטי אתם יכולים לבוא אפילו כל יום מבחינתנו – אנחנו כאן בשביל לקוחותינו וזו הכספת שלכם.

אבטחה רציפה ומתקדמת – דרישה מחייבת! 

היבט נוסף וקריטי המטה את הכף לטובת כספת אישית במתחם כספות פרטי לעומת כספת בבנק הוא היבט אבטחתי. מן הסתם בכספות האישיות נשמרים פריטים יקרי ערך ובעלי חשיבות רבה לבעליהם, אי לכך קריטי להגן, לשמור ולאבטח את המקום כולו בצורה מתקדמת ועמוקה – מפני ניסיונות פריצה וגניבה, מפני נזקים שונים, מפני התחזות וכיוצא באלו. 

מן הסתם לא קל לפרוץ לבנק ועוד יותר קשה לפרוץ לחדר כספות של בנק, אבל – וזה אבל מהותי – בבנקים יש שמירה בפועל רק בשעות פתיחת הסניף ובנוסף מערכות האבטחה והאימות בבנקים פשוט פחות טובות מאשר המערכות הקיימות במתחמי הכספות הפרטיים של Ruthenium. מתחם כספות פרטי כולל שמירה חמושה 24/7, מערכות אימות ביומטריות לזיהוי והרשאת כניסה אמינה במיוחד, מערכות אבטחה והגנה מתקדמות וריבוי שכבות הגנה המבטיחות אמינות גבוהה במיוחד ואבטחה בלתי מתפשרת. 

נקודות נוספות לטובת כספת אישית בחדר כספות פרטי

  • בחדר כספות פרטי הלקוחות מקבלים ביטוח רחב ואיכותי, ללא הגבלת סכום וגם בלי שנדע מה מאוחסן בכספת! בבנקים הביטוח מוגבל לסכום נמוך יחסית.
  • אפשרות להפקדת חפצי אמנות, תמונות יקרות וכיוצא באלו בחדר ממוגן מיוחד – אפשרות שאין בבנקים.
  • חדר אישי, פרטי ודיסקרטי לפתיחת הכספת שלכם לבד וללא מגבלת זמן. בבנק אין שירות כזה.
  • במתחם פרטי יש אפשרות לשירות פתיחה אישי של הכספת בכל שעה.
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן