מידע כללי

חברת Ruthenium מביאה לשוק הישראלי את בשורת האחסון המאובטח והמוגן של יצירות אמנות, בסטנדרטים מתקדמים המקובלים במיקומים היוקרתיים ביותר בעולם. במתקני הכספות הפרטיות המאובטחים והמוגנים של רותניום תוכלו לקבל ראש שקט והגנה אופטימאלית לנכסים האמנותיים שלכם, באמצעות שירות חדר כספות לתמונות ויצירות אמנות.

חדר כספות לתמונות ויצירות אמנות מבית Ruthenium הוא חדר מאובטח ומוגן באופן מלא, בנוי באופן ייעודי להגנה על תמונות מיוחדות ויקרות ועל יצירות אמנות ואומנות אחרות. חדר הכספות לאחסון מוגן של פריטי אמנות בנוי לפי מפרט מתקדם, החדר כולו יצוק מפלדה ומספק הגנה מצוינת מפני אש (מערכת כיבוי אש ללא נוזלים להגנה על הפריטים) ונזקי מים. כל פריטי האמנות היקרים שלכם מאוחסנים בסביבה מבוקרת טמפרטורה להגנה מפני נזקים ושחיקה ולא רק מפני אובדן וגניבה.

הצפנת חפצים חשובים

בדומה לשירותי האחסון המאובטחים והמוגנים האחרים שאנו ב- Ruthenium מציעים ללקוחותינו, גם הפריטים המאוחסנים ונשמרים בחדר כספות לתמונות ויצירות אמנות זוכים לביטוח רשמי וייעודי מטעם חברת לויידס העולמית.

חדר כספות לתמונות ויצירות אמנות מאפשר שמירה על פריטי אמנות ויצירות בעלות ערך בכספת פרטית. אם היצירה גדולה מדי לאחסון באחת הכספות שלנו, אנו מספקים לכם פתרון מאובטח ומוגן בהתאמה אישית מלאה ועם בטחון ללא פשרות. כמובן שכל פריטי האמנות יקרי הערך שאתם שומרים בחדר הכספות הייעודי של Ruthenium מוגנים ומאובטחים מאחורי מערכות האבטחה מרובות השכבות והמתקדמות שלנו – מוגן ובטוח יותר מהבית, מהבנק או מפתרונות אחרים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן