למרות העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום, כשכל כך הרבה היבטים מחיינו נשמרים באופן דיגיטלי בשירות ענן כלשהו או במדיום דיגיטלי אחר, עדיין יש פריטים פיזיים רגישים וחשובים שצריך לשמור עליהם בקפידה – למשל מפתחות! אם אתם טסים לחופשה, יוצאים לטיול או פשוט רוצים להגן בצורה האופטימאלית על המפתח החלופי לבית, למשרד או למיקום רגיש אחר, לנו בחברת Ruthenium יש הצעה מקורית ואיכותית עבורכם – לשמור על אמצעי נעילה ואבטחה, פיזיים או דיגיטליים, בכספת פרטית מאובטחת, באחד ממתחמי הכספות הייעודיים והמוגנים של החברה.

כספת למפתח: מקרים בהם תרצו לשמור היטב

כמובן שאת המפתחות שלכם הנמצאים בשימוש יומיומי, לא תאחסנו בכספת פרטית מאובטחת ומוגנת בנפרד מהבית או המשרד שלכם. אך בהחלט ישנם מצבים אחרים בהם בהחלט יש הצדקה וגם סיבה מעשית-תפעולית לשמירה על מפתח חשוב בצורה איכותית ומוגנת, בכספת פרטית למשל. נסקור מצבים ומקרים שנתקלנו בהם לאורך תקופת פעילותינו בהפעלת מתחמי כספות פרטיים ומאובטחים.

  • יציאה לחופשה: כאשר אתם יודעים שלא תהיו בבית/במשרד לתקופה ארוכה יחסית, למשל לצרכי טיסה לחופשה בחו"ל או טיול ארוך, זה רעיון יעיל וטוב לשמור את אמצעי הנעילה בכספת הפרטית שאתם שוכרים לאחסון פריטים יקרים ורגישים אחרים. זה בטוח, מאובטח ונגיש מאוד ומספק לכם שקט נפשי מלא. חזרתם מחו"ל, בדרך חזרה משדה התעופה פשוט עוברים בסניף רותניום, אוספים את המפתח שלכם וממשיכים בדרככם הביתה.

  • שמירת מפתח חלופי: אם יש לכם אמצעי נעילה חלופי לבית, למשרד או למקום חשוב אחר, שמירה של עליו בכספת מספקת מקסימום בטחון, הגנה ושקט נפשי לעומת כל פתרון אחר. כך אתם בטוחים שהוא מוגן ובטוח ולא צריכים לדאוג שמישהו שאינו מורשה ימצא אותו, שהוא יאבד, שתשכחו איפה החבאתם אותו וכן הלאה.

  • אחסון מוגן ודיסקרטי: לעיתים, יש לאנשים מפתחות למקומות או לדברים רגישים, אמצעי נעילה שהם רוצים לשמור עליהם בדיסקרטיות מלאה ובצורה מוגנת ורחוקה מעיניים בולשות או חטטניות. כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ומוגן היא פתרון מעולה בדיוק למצבים אלו. 

מקומות נפוצים ולא מוצלחים לשמירת מפתחות

אנשים שומרים ומחביאים חפצים במגוון רחב של מקומות, חלקם נפוצים מאוד וחלקם יותר יצירתיים, אך בפועל כולם אינם מוגנים ובטוחים בהשוואה לאחסון פריט חשוב ורגיש כזה בכספת למפתח במתחם מאובטח ומוגן. אלו המקומות העיקריים בהם אנשים שומרים ומחביאים חפצים מזעריים:

  • מחבוא מוגדר בבית – במגירה מיוחדת, בארון החשמל, בשידה לצד המיטה וכיוצא באלו.

  • החבאה בעציץ בכניסה, מתחת צמח או עציץ מסוים בגינה, מתחת/בתוך פריט נוי בגינה או אפילו מתחת לשטיחון הכניסה לבית – כן, זה עדיין קורה!

  • שמירה אצל השכנים או אצל בן משפחה או חברים קרובים – מתוך מחשבה שכך הוא מוגן ונגיש לכם בעת צרה או צורך – אך הוא גם זמין לפורצים, גם יכול להיאבד וגם בפועל מגדיל את פוטנציאל הסיכון לכניסה לא מורשית בעזרתו.

כל המקומות והאפשרויות האלו אינם בטוחים, מוגנים ואפילו נגישים כמו שמירה החפצים החשובים שלכם בכספת הפרטית שלכם באחד ממתחמי הכספות המתקדמים של רותניום – חד וחלק. נגישות של 24/7 לכספת שלכם מבטלת אפילו את ה"תירוץ" הזה ומגדילה את הכדאיות הבטיחותית והתפעולית של כספות למפתחות. 

כספת למפתחות דיגיטליים בכספת מאובטחת

לסיום חשוב לנו לציין כי לצד פתרונות נעילה פיזיים לדלתות, ארונות, מגירות ואפילו לכספות ביתיות/משרדיות, כיום יש גם פריחה בשימוש במפתחות דיגיטליים, בעיקר כאלו הקשורים לפעילות במטבעות דיגיטליים מתחום ה-Crypto-Currency וגם אמצעים דיגיטליים של ציוד הצפנה ואבטחת סייבר. כך, יש לקוחות אשר בוחרים לשמור בכספת בגודל קטן גם מכשירי זיכרון FLASH נייד המכיל את פרטי הקוד הדיגיטלי (Ledger) שלהם המקושר, למשל, לארנק אלקטרוני המכיל ביטקוין, או ליישומי מטבעות דיגיטליים אחרים. גם במקרים אלו, כספות במתחם פרטי הן הפתרון הנוח, המוגן והמאובטח ביותר עבור החפצים האישיים והחשובים שלכם

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן