למרות העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום, כשכל כך הרבה היבטים מחיינו נשמרים באופן דיגיטלי בשירות ענן כלשהו או במדיום דיגיטלי אחר, עדיין יש פריטים פיזיים רגישים וחשובים שצריך לשמור עליהם בקפידה.

אם אתם טסים לחופשה, יוצאים לטיול או פשוט רוצים להגן בצורה האופטימאלית על המפתח החלופי לבית, למשרד או למיקום רגיש אחר, לנו בחברת Ruthenium יש הצעה מקורית ואיכותית עבורכם – לשמור על אמצעי נעילה ואבטחה, פיזיים או דיגיטליים, בכספת פרטית מאובטחת, באחד ממתחמי הכספות הייעודיים והמוגנים של החברה.

הבעיה: מפתחות אבודים

הבעיה שאנו מנסים לעזור לכם להימנע ממנה באמצעות שינוי מודל ותפיסה ומעבר לשמירה על פריטים חשובים ורגישים אלו באמצעות כספת מפתח היא מפתחות אבודים או חלילה גנובים. בין אם מדובר על אמצעי פתיחה פיזי למנעול כלשהו בבית, במשרד או אפילו לכספת פרטית שלכם ובין אם מדובר על אמצעי דיגיטלי המהווה קוד הצפנה או פתיחה לארנק מטבעות דיגיטליים שרכשתם והשקעתם בהם, הסיכון שבאובדן מפתחות רגישים וחשובים אלו הוא מהותי.

כאשר מאבדים מדובר על טרחה לא מבוטלת כי אתם קודם מחפשים אותו הרבה זמן וכאשר תבינו לבסוף שהוא אבד סופית, תצטרכו להחליף את המנעול באמצעי הנעילה הרלוונטי, לפעמים להזמין מנעולן לפריצה וגם להחליף את כל המפתחות אם יש צורך.

כספת מפתח מצמצת את הסיכון הזה ומאפשרת לכם תמיד לשמור מפתחות למיקומים או פריטים חשובים, רגישים או סודיים בבטחה ותחת כמה וכמה שכבות של הגנה, אבטחה ומוכנות לאסון.

מקרים בהם תרצו לשמור על מפתח חשוב בצורה איכותית

כמובן שאת המפתחות שלכם הנמצאים בשימוש יומיומי, לא תאחסנו בכספת  מפתח פרטית מאובטחת ומוגנת בנפרד מהבית או המשרד שלכם. אך בהחלט ישנם מצבים אחרים בהם בהחלט יש הצדקה וגם סיבה מעשית-תפעולית לשמירה על אמצעי נעילה ופתיחה חשובים אלו בצורה איכותית ומוגנת כגון: כספת קטנה למפתח למשל. נסקור מצבים ומקרים שנתקלנו בהם לאורך תקופת פעילותינו בהפעלת מתחמי כספות פרטיים ומאובטחים.

 • יציאה לחופשה: כאשר אתם יודעים שלא תהיו בבית/במשרד לתקופה ארוכה יחסית, למשל לצרכי טיסה לחופשה בחו"ל או טיול ארוך, זה רעיון יעיל וטוב לשמור את אמצעי הנעילה הרגיש בכספת הפרטית שאתם שוכרים לאחסון פריטים יקרים ורגישים אחרים. זה בטוח, מאובטח ונגיש מאוד ומספק לכם שקט נפשי מלא. חזרתם מחו"ל, בדרך חזרה משדה התעופה פשוט עוברים בסניף רותניום, אוספים את המפתח שלכם וממשיכים בדרככם הביתה.
 • חלופי: אם יש לכם אמצעי נעילה חלופי לבית, למשרד או למקום חשוב ורגיש אחר (אפילו כספת ביתית!), שמירה עליו בכספת מספקת מקסימום בטחון, הגנה ושקט נפשי לעומת כל פתרון אחר. כך אתם בטוחים שהוא מוגן ובטוח ולא צריכים לדאוג שמישהו שאינו מורשה ימצא אותו, שהוא יאבד, שתשכחו איפה החבאתם אותו וכן הלאה.
 • אחסון מוגן ודיסקרטי: לעיתים, יש לאנשים גישה למקומות או לדברים רגישים, אמצעי נעילה שהם רוצים לשמור עליהם בדיסקרטיות מלאה ובצורה מוגנת ורחוקה מעיניים בולשות או חטטניות. כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ומוגן היא פתרון מעולה בדיוק למצבים אלו.
 • הגנה מירבית על ארנקי קריפטו: כאשר יש לכם  הצפנה ייעודית לארנק הקריפטו שלכם, ארנק שלא אחת יכול להיות שווה מיליונים, אתם כמובן רוצים וצריכים להגן עליו מכל משמר ולכן שמירה שלו בבית או במשרד היא אופציה רחוקה מאידיאלית. כספת למפתח קריפטו היא הפתרון האופטימאלי מבחינת אבטחה, הגנה, דיסקרטיות ומוכנות לכל תרחיש.

מקומות נפוצים ולא מוצלחים לשמירת מפתחות

אנשים שומרים ומחביאים מפתחות במגוון רחב של מקומות, חלקם נפוצים מאוד וחלקם יותר יצירתיים, אך בפועל כולם אינם מוגנים ובטוחים בהשוואה לאחסון פריט חשוב ורגיש כזה בכספת למפתח במתחם מאובטח ומוגן. אלו המקומות העיקריים שבהם אנשים משתמשים כמחבוא:

 • מחבוא מוגדר בבית – במגירה מיוחדת, בארון החשמל, בשידה לצד המיטה וכיוצא באלו.
 • החבאה בעציץ בכניסה, מתחת צמח או עציץ מסוים בגינה, מתחת/בתוך פריט נוי בגינה או אפילו מתחת לשטיחון הכניסה לבית – כן, זה עדיין קורה!
 • שמירת מפתח חלופי אצל השכנים או אצל בן משפחה או חברים קרובים – מתוך מחשבה שכך הוא מוגן ונגיש לכם בעת צרה או צורך – אך הוא גם זמין לפורצים, גם יכול להיאבד וגם בפועל מגדיל את פוטנציאל הסיכון לכניסה לא מורשית בעזרתו.

כל המקומות והאפשרויות האלו, אינם בטוחים, אינם מוגנים ולפעמים הם אפילו פחות נגישים לעומת שמירה בכספת הפרטית שלכם, באחד ממתחמי הכספות המתקדמים של רותניום – חד וחלק. נגישות של 24/7 לכספת שלכם מבטלת אפילו את ה"תירוץ" הזה ומגדילה את הכדאיות הבטיחותית והתפעולית של כספות למפתחות.

יתרונות של שמירת מפתחות בכספת ייעודית ומאובטחת

 • בטחון אמיתי ומלא.
 • דיסקרטיות מלאה, מובטחת ועמוקה – רק אתם יכולים לדעת איפה הם מאוחסנים.
 • אבטחה – מגוון מנגנונים ומערכות למניעת גניבה וגישה בלתי מורשית, כולל שכבות של הגנה מבנית, הנדסית, טכנולוגית ואבטחה אנושית חמושה לצד מערכות בקרת כניסה משוכללות.
 • נוחות שימוש וזמינות: מאוד נוח וזמין עבורכם להיכנס למתחם הכספות שלכם ולקבל גישה פרטית ונוחה לכספת המפתחות שלכם, נגישות וזמינות גבוהות מאוד לכספת שלכם ושירות בוטיק סופר מוקפד.

לשמירה, הגנה, אבטחה ומוכנות אופטימאליות עבור הפריטים החשובים, היקרים והרגישים ביותר שלכם, כספת למפתחות במתחם כספות פרטי, ייעודי ומאובטח היא הפתרון הטוב ביותר מכל הבחינות.

 

גודל וקיבולת – כמה מפתחות ניתן לאחסן בכספת?

מדובר בסופו של דבר על חפצים קטנים, לכן מן הסתם ניתן לאחסן כמות גדולה שלהם – רגילים, מיוחדים או דיגיטליים  בכספת למפתחות שאתם שוכרים באחד ממתחמי רותניום. כמובן שאנו מציעים כמה גדלים וסוגי כספות להתאמה אישית מלאה ונסייע לכם לבחור את הכספת שהכי מתאימה לצרכים שלכם – מה גם שלרוב מאחסנים בכספת פריטים יקרים ורגישים מכל מיני סוגים.

בהתאם לצרכים ולמאפיינים האישיים, אנו מבצעים ניתוח צרכים ובהתאם לכמות  ולסוג והשימוש הצפוי שלכם בכספת.

 

שמירה של מפתחות דיגיטליים בכספת פרטית

לסיום חשוב לנו לציין כי לצד פתרונות נעילה פיזיים לדלתות, ארונות, מגירות ואפילו לכספות ביתיות/משרדיות, כיום יש גם פריחה בשימוש במפתחות דיגיטליים, בעיקר כאלו הקשורים לפעילות במטבעות דיגיטליים מתחום ה-Crypto-Currency וגם אמצעים דיגיטליים של ציוד הצפנה ואבטחת סייבר. כך, יש לקוחות אשר בוחרים לשמור בכספת פרטית גם מכשירי זיכרון FLASH נייד המכיל את פרטי הקוד הדיגיטלי (Ledger) שלהם המקושר, למשל, לארנק אלקטרוני המכיל ביטקוין, או ליישומי מטבעות דיגיטליים אחרים. גם במקרים אלו, כספות במתחם פרטי הן הפתרון הנוח, המוגן והמאובטח ביותר עבורם!

 

מחפשים פתרון יותר בטוח, מוגן ודיסקרטי ? מוזמנים לביקור באחד מסניפי רותניום, לפרטים נוספים אודות מערכות ההגנה והאבטחה שלנו, הכספות הזמינות ובחירת מודל שירות העונה בדיוק לצרכים שלכם.

היכן מומלץ להתקין כספת למפתחות? +

מומלץ להתקין אותה מחוץ לטווח הראייה כדי למזער את הסיכון לפריצה ולמשוך כמה שפחות תשומת לב. באופן אידיאלי יש להתקין את הכסת במקום מואר שמאפשר גישה נוחה למשתמשים. 

מהי בכלל כספת מפתח? +

זו קופסת מתכת בה ניתן לאחסן בבטחה מפתחות רזרביים. זוהי דרך נוחה לאפשר למבקרים מורשים להיכנס לביתכם או למתחם האירוח שלכם. היא מייתרת את הצורך להשאיר אותם מתחת לשטיחי כניסה, היא מונעת את הצורך לשכפל כמות מרובה ומאפשרת גישה מידית לשירותי חירום ועובדים. 

רובן מותקנות ישירות בתוך לבנים או בטון, והגישה אליהן מתבצעת באמצעות קוד. אתם יכולים להגדיר ולשנות את הקוד בהתאם לצורך כדי לשמור על אבטחה מקסימלית. הקוד יהיה ידוע לכם ולאלו שיקבלו גישה לנכס שלכם.

עד כמה היא בטוחה? +

מדובר על אחד מאמצעי האחסון האפשריים – כספת למפתחות רזרביים. זהו פתרון עדיף על חלוקת מפתחות רזרביים או השארתם במקומות פחות בטוחים, כמו למשל מתחת לשטיח או בתוך העציץ. הן בטוחות ברמות שונות התאם לדגם הנבחר, כאשר ישנם דגמים מאובטחים בדירוגים גבוהים. 

מה השימושים הנפוצים? +

היא מציעה פתרון יוצא דופן לבעלי בתים ושוכרים, מטפלים ועובדים בתחומי הבריאות, אגודות דיור, בתי נופש, צימרים, מלונות ועוד. 

למה צריך כספת למפתח? +

היא תעניק לכם לכם גמישות רבה, תוך שמציעה פתרון נוח ופשוט לאחסון חיצוני של המפתחות לנכס שלכם. בנוסף, היא מספקת גישה מידית ומבוקרת לנכס עבור שירותי חירום ועובדים ותהיה טובה לקשישים ובעלי מוגבלות שמחכים למבקרים אך מתקשים להגיע לדלת. 

האם כדאי להתקין כספת מפתחות ליד דלת הכניסה של הבית? +

לא. זוהי טעות נפוצה כי היא מאחסנת בדרך כלל מפתחות לדלת הכניסה, ולכן מומלץ להתקין אותה מחוץ לטווח הראייה. ניתן להתקין אותה בחלקו האחורי של הבית ולהבטיח שתהיה גישה נוחה למשתמשים. אם הכספת מיועדת לשימוש של כוחות הביטחון בעת רגעי חירום, רצוי לעדכן את האחראיים בקוד שלכם. 

כמובן שאם אתם רוצים את הפתרון הבטוח ביותר עבור המפתחות הרזרביים שלכם, תוכלו לפנות לחברת רותניום המעמידה לרשותכם חדרי כספות פרטיים, וכספות מסוגים שונים בגדלים מגוונים עבור כל צורך ומטרה. הכספות של החברה נמצאות תחת אבטחה סביב השעון ברמה הכי גבוהה שאפשר.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

  דילוג לתוכן