בעידן הדיגיטלי של ימינו, כשהכל מאוחסן "בענן", קל לשכוח שבכל זאת ישנם דברים פיזיים המצריכים פתרון אחסון פיזי שיהיה מאובטח, מוגן אך גם נגיש וזמין. בדיוק מסיבה זו, כספות הן בהחלט לא פריט מוזיאוני אלא צורך מוחשי עבור אנשים רבים, עבור אלו המבקשים לשמור רכוש יקר ערך או פריטים רגישים בצורה אופטימאלית – במרחב הפיזי וממש לא על גבי עננים דיגיטליים או גיבויים אינטרנטיים למיניהם. אך האם נכון להחזיק כספת בבית או שמא יותר חכם, יעיל ובטוח לאחסן רכוש יקר ורגיש בכספת אישית ומאובטחת בחדר כספות מקצועי? מיד נסביר וניכנס לעובי הקורה (או לעובי הכספת…)

בתור חברה המפעילה בהצלחה מתחמים מאובטחים ופרטיים של כספות אישיות, מן הסתם דעתנו המקצועית היא- שלא נכון להחזיק כספת בבית לצורך שמירה על רכוש יקר ופריטים רגישים וכי פתרון הרבה יותר בטיחותי, מוגן ויעיל הוא כספת פרטית במתחם כספות מקצועי ויעודי.

השכרת כספת אישית

 

חסרונות של החזקת כספת ביתית

 • עצם קיומה של הכספת בביתכם יכול למשוך תשומת לב, בהקשר של "פרצה קוראת לגנב", ולעודד ניסיון פריצה או גניבה של תכולת הכספת או הכספת כולה.
 • כספת ביתית היא משהו שבמוקדם או במאוחר מישהו שאינו אמור יידע עליה – עובדי ניקיון ואחזקה, נותני שירותים שונים וכן הלאה – ושוב, יש כאן מקרה פוטנציאלי שעצם הידיעה שקיימת בבית כספת נסתרת, תוביל לניסיון פריצה/גניבה.
 • אם יש לכם בבית ילדים, הסקרנות הטבעית שלהם עשויה בהחלט להוביל אותם אל הכספת הרגישה שלכם ולניסיונות לפתוח אותה כדי להבין מה יש בפנים. 
 • הסביבה הביתית פשוט אינה מאובטחת כמו מתחם כספות ייעודי, נפרד ועם מערכות אבטחה מרובות שכבות. אפילו אם יש לכם בבית כספת מוחבאת היטב, מדגם ביתי מתקדם מאוד ועם מערכות אבטחה ביתיות – בפועל הרבה יותר קל לפרוץ אליכם הביתה מאשר למתחם כספות מאובטח 24/7 כמו מתחמי הכספות של רותניום
 • אם אתם מחזיקים בכספת שלכם פריטים לא חוקיים או אשר עשויים לסבך אתכם משפטית, משפחתית או פלילית, אז עצם החזקת הכספת בבית הוא סיכון גבוה מאוד. במתחם כספות ייעודי ומאובטח לעומת זאת, הדיסקרטיות גבוהה הרבה יותר ויש הפרדה פיזית ביניכם לבין הכספת המכילה את רכושם "הבעייתי".
 • כשיש לכם כספת בבית, אפילו אם היא איכותית ומוחבאת היטב, אתם אף פעם לא באמת שקטים שהיא מוגנת ושתכולתה מאובטחת ושמורה – כשאתם בחו"ל למשל, בנסיעות מחוץ לבית, כאשר נמצאים בבית עובדי שירות למיניהם וכיוצא באלו. 

היתרונות של כספת פרטית במתחם מאובטח – הבחירה הנכונה וחכמה!

בניגוד לכל החסרונות וההיבטים ההופכים את ההחזקה של כספת ביתית לשמירה על רכושכם היקר והרגיש, מתחם כספות מאובטח, ייעודי ומתקדם כמו מתחמי רותניום בפריסה ארצית נותן מענה מעולה לכל הבעיות שציינו בסעיף הקודם.

 • מתחם כספות עם רמת אבטחה צבאית העומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר – מערכות טכנולוגיות משוכללות ומרובות שכבות, שמירה חמושה 24/7, זיהוי ביומטרי באמצעות מנעול טביעת אצבע מתוחכם, מעברים פנימיים מאובטחים עד להגעה לכספת וכן פתיחה עם מנגנון בקרה כפול של הדלת המכילה את קופסת הכספת שלכם. 
 • כספות חסינות אש ברמה הגבוהה ביותר וכן מוגנות מפני נזקי מים ורטיבות – זאת לצד מערכות מתקדמות להתרעה ומניעה של נזקי אש ומים למבנה כולו.
 • נגישות וזמינות מעולה לכספת שלכם – בכל רגע נתון, בכל יום ובכל שעה אתם יכולים לגשת לכספת שלכם ולתכולתה – כולל חדר כספות פרטי, עם מפתח אישי לצפייה רגועה, מבודדת ודיסקרטית ברכוש שלכם.
 • דיסקרטיות מלאה ומובטחת, כאשר מתחם הכספות כולו אינו בולט לעין ולא מושך תשומת לב מיותרת. אך בפנים רמת שירות פרימיום ועם יחס אישי של שירות בוטיק יוקרתי.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

  דילוג לתוכן