במציאות המקוטבת והאלימה בה נמצאת החברה הישראלית בשנים האחרונות, יש עליה מורגשת, נמדדת וניכרת בפשיעת רכוש ואף בפשיעה אלימה במסגרת תיקי רכוש. תקופת הקורונה והפגיעה הכלכלית המהותית שבאה איתה, רק החמירו מגמה זו, עם עוד ועוד מקרי גניבה ושוד, רבים מהם אלימים, המופיעים בחדשות כל הזמן. המשמעות המעשית והמיידית של זה היא אחת – הרכוש שלכם בסכנה ועליכם להגן עליו!

בפוסט הזה נציע לכם פתרון חכם, מוגן, מאובטח וגם נגיש וזמין לשמירה והגנה על הפריטים היקרים, החשובים והרגישים שלכם, פתרון המציע מענה אמיתי ומלא למציאות חברתית של אלימות, פשיעה הולכת וגואה וסיכון מתמשך לרכוש הפרטי של האזרחים.

 

התגברות בפשעי רכוש אלימים

כאמור, האלימות בחברה גואה ונמצאת כיום בשיאים חדשים.  חדשות לבקרים כולנו שומעים בשלל מדיומים תקשורתיים על עוד ועוד אירועי פשעי רכוש המגיעים לאלימות של ממש, מקרי שוד מאיימים ומפחידים, פריצות המערבות אלימות כנגד הדיירים ואף רציחות של חפים מפשע, רק כדי לגנוב ולהשיג רכוש ירק ערך, מכל הסוגים והמינים. זו תופעה המתרחשת בכל הארץ, כך שלמרבה הצער אף אחד אינו חסין לכך.

כאשר מקרי הגניבה, הפריצה והשוד האלים מתרבים, כיצד תגנו על רכוש יקר ערך שלכם? שמירת הרכוש בבית או בעסק כבר באמת ובתמים מהווה סיכון משמעותי ואמיתי לאירועי פשיעת רכוש, אלימים או שאינם אלימים אך אם פוטנציאל מהותי לאובדן הרכוש יקר הערך.

הכספת הביתית אינה מספיקה!

בהחלט יתכן שלנוכח התגברות האלימות בחברה והפשיעה סביב רכוש, גם אתם חשבתם "פשוט" להתקין כספת ביתית, אפילו נסתרת ומוסלקת, כדי לשמור ולהגן על הרכוש שלכם. ובכן, היום – חייבים לומר זאת – זהו פתרון שפשוט אינו מספיק מבחינת הגנה, דיסקרטיות וביצועי אבטחה.

הגנבים והפורצים לבתים ועסקים מכירים את כל הטריקים לגבי כספות והם כבר יודעים לפצחן במהירות או שהם עוקרים את הכספת מהקיר או הרצפה וגונבים אותה, על כל הרכוש והפריטים שבתוכה.

מסוכן שם בחוץ! דוגמאות לפשעי רכוש אלימים

רק כדי לסבר את האוזן ולהדגיש עד כמה אירועים של פשעי רכוש אלימים הפכו לנפוצים ולמכת מדינה של ממש, הנה כמה דוגמאות רלוונטיות.

  • שוד אלים בבית משפחה באילת: בראשית 2023 זעזעה את המדינה פרשת שוד אלים באילת, במהלכו פורצים רעולי פנים חדרו לבית של משפחה בעיר הדרומית, בעודם בבית, קשרו את האישה והילדים והיכו קשות את הבעל. בשוד אלים וטראומטי זה נגנבו מהבית מאות אלפי ש"ח במזומן, מט"ח, תכשיטים ושאר פריטים יקרי ערך.
  • שוד אלים בכניסה לבניין: בבאר שבע אדם חווה שוד אלים ומסוכן בכניסה לבניין מגורים, כאשר שני שודדים רעולי פנים ארבו לו ובאיומי אקדח טעון והפעלת אלימות פיזית שדדו ממנו שעון רולקס יוקרתי ויקר ערך.
  • איש העסקים הותקף, נאזק ונשדד בביתו: בתחילת 2023 איש העסקים ברק אברמוב חווה שוד אלים, כאשר שודדים חמושים חיכו לו בבניין מגוריו, נכנסו לדירתו תחת איומי אקדח, אזקו אותו וגנבו ממנו פריטים יקרים. ערנות השכנים לרעש שהקימו השודדים והזעיקו את המשטרה איפשרה ללכוד אותם במהירות. השודדים חיפשו ספציפית שעון יד יקר במיוחד, אשר נשמר בכספת מחוץ לדירה ולכן נותר מוגן ומאובטח.

 

שומרים על הרכוש היקר שלכם בחדר כספות של רותניום

מכל המידע הזה והסיפורים שהובאו, אשר מהווים רק מספר דוגמאות מצומצם לתופעה חברתית רחבה ומאוד בעייתית ומטרידה, עולה תמונה ברורה: כדי להגן באמת על הרכוש היקר שלכם, אתם זקוקים לפתרון יותר מאובטח, מוגן ודיסקרטי מכספת ביתית או שמירת הפריטים עליכם.

חברת רותניום מספקת בדיוק פתרון מקצועי ומדויק שכזה, עם חדרי כספות פרטיים ובוטיקיים, בהם תוכלו לשכור כספת פרטית מותאמת אישית, ליהנות מזמינות מעולה, דיסקרטיות חסרת פשרות ומעל הכל אבטחה והגנה 24/7/365, עם ריבוי שכבות אבטחה והגנה (טכנולוגיות, הנדסיות ואנושית חמושה) ושירות פרימיום יוקרתי המתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם.

הכספות הפרטיות של רותניום, עם חדרי כספות בפריסה ארצית נוחה ורחבה, מהווים את האפשרות האידיאלית והבטוחה ביותר לשמירת מזומן, מט"ח, תכשיטים, שעוני יוקרה, ציוד יקר ערך, מסמכים חשובים ורגישים וכן הלאה. עם שקט נפשי ובטחון מעשי וממשי שהרכוש היקר שלכם מוגן מפני שודדים ופשעי רכוש למיניהם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן