אנשים רבים צוברים רכוש יקר ובעל ערך לאורך השנים. כאשר אותו רכוש אינו מאוחסן כראוי, קיים סיכון רב שהוא יאבד או אפילו יילקח ללא רשות, מבלי שתצפו לכך. לכן סוג האחסון שנבחר עבור החפצים היקרים שלכם, יכול להיות בעל משמעות ולהשפיע באופן דרמטי על גודל הסיכון.

מהן האופציות שעומדות לרשותכם?

אם אתם רוצים להגן על רכוש יקר ערך עומדות לרשותכם כמה וכמה אפשרויות. כדי להחליט מהי האפשרות הטובה ביותר עבורכם, עליכם לבחון את האפשרויות הקיימות:

  • אחסון ביתי – גם אם אתם חושבים שהבית שלכם הוא המקום הבטוח ביותר עבור הרכוש היקר שלכם, הסטטיסטיקה לא משקרת. בפועל קיימת סבירות גבוהה יותר שהרכוש שלכם יינזק או ייגנב כאשר הוא מאוחסן בבית. גם אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את הכספת האיכותית והטובה יותר שכסף יכול לקנות, הסטטיסטיקה אומרת שאחסון במתקן כספות איכותי מחוץ לבית יהיה בחירה טובה יותר.
  • אחסון במוסדות פיננסיים – עבור אנשים שונים, כספת בבנק מהווה פתרון נוח ומשתלם. עם זאת, אם אתם מחפשים פתרון מאובטח ומתקדם, זוהי אולי לא האופציה הטובה ביותר עבורכם. בנקים רבים לא שמים דגש רב על שירותי הכספות שהם מספקים. אין להם טכנולוגיות מתקדמות ומודרניות לאימות הזיהוי של המשתמשים, הם פתוחים רק בשעות מסוימות, הם אינם מבטחים את תכולת הכספות לרוב, או מספקים אבטחה מהשורה הראשונה. 
  • שירותי אחסון פרטיים – יותר ויותר אנשים בוחרים בחדרי כספות פרטיים ומאובטחים לאחסון הרכוש היקר שלהם. חברה פרטית שמציעה מתחמים מאובטחים ומתקדמים טכנולוגית מאפשרת אחסון בטוח ודיסקרטי של הרכוש היקר, עם שפע של תנאים שמקנים המון שקט נפשי כמו למשל ביטוח תכולה ואחריות, מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, אבטחה ודיסקרטיות מהשורה הראשונה, מבחר רחב של כספות, בגדלים שונים, בהתאם לכל צורך ומטרה, וגישה נוחה אל הכסף בכל זמן ובכל שעה.

החשיבות של הביטוח

מתקן המציע ביטוח על התכולה יהיה בחירה מעולה ויש לכך כמה סיבות: ראשית כל כאשר חברת ביטוח גדולה ומוכרת מוכנה לבטח את הכספות במתקן, היא מציעה המון שקט נפשי ומעידה על איכותה ומקצועיותה של חברת הכספות שבה בחרתם להפקיד את הציוד והרכוש היקרים לכם. שנית המציאות מלמדת אותנו שאף מתקן כספות, איכותי ומאובטח ככל שיהיה, אינו בלתי מנוצח ותמיד קיים סיכון לטעויות אנוש, מעשים זדוניים או אסונות טבע בלתי נשלטים. 

ביטוח מעניק לכם יתרון ושם אתכם בעמדה הטובה ביותר, כך לא תצטרכו לדאוג לכל ה"מה אם" והרכוש היקר שלכם יהיה שמור ומכוסה. 

לסיכום,

אחסון רכוש יקר ערך בבית לא יספק את מרב ההגנה וזו לא חלופה שכדאי לשקול. בנקים מציעים פתרון נוח ולא יקר אך פחות דיסקרטי ומאובטח, מה גם שהגישה אל הכספת מוגבלת לשעות הפתיחה של הסניף. כדי לזכות להגנה ברמה הגבוהה ביותר, עליכם לבחור במתקני כספות מתקדמים. חברת רותניום מעמידה לרשותכם מתחמים מאובטחים, מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, במיקומים מנצחים ודיסקרטיים ועם גישה לכספת בכל שעות היממה. 

הכספות זמינות בגדלים שונים ובמסלולים מגוונים בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן אפשרותכם לשכור חדר כספות פרטי וחדר ייעודי המתאים לאחסון יצירות אמנות. כל המתקנים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, מציעים לכם כיסוי ביטוחי מלא והמון פרטיות.

לפרטים נוספים אודות האפשרויות שעומדות לרשותכם, צרו אתנו קשר ונשמח לעזור לכם להגן על הרכוש היקר לכם ביותר.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן