כספות מציעות לכם את האפשרות להגן על חפצים יקרי ערך כמו למשל כסף, מסמכים חשובים, תכשיטים ועוד. מאידך נוכחות של כספת בבית מעידה על כך שיש ברשותכם משהו ששווה לגנוב. 

הגנה מפני פריצה – יש דבר כזה בכספת ביתית?

רוב הכספות הביתיות מספקות שני סוגים עיקריים של הגנה: הגנה מפני אש והגנה מפני פריצה. בעוד שכספות מספקות הגנה מפני אש יהיו עמידות בהתאם לדירוגים שונים ויכללו מנגנונים שישמרו על הטמפרטורה בפנים הכספת, גם כאשר מחוץ לה ישנו חום קיצוני, כספות שמספקות הגנה מפני פריצה, כוללות תכונות שהופכות אותן לעמידות יותר בפני פריצות, והדירוג שלהן קובע עד כמה קשה לפרוץ אותן.

אך למרות האתגר, פריצה אינה בלתי אפשרית, וגם אם הפורץ חסר ניסיון, הוא עדיין יכול לנסות להוציא את הכספת מהמקום ולקחת אותה איתו. מעבר לכך, הרשת מלאה בסרטונים של אנשים שמראים כיצד הם פורצים בהצלחה כספות מסוגים שונים, לכן כיום המידע הזה זמין ונגיש באינטרנט, עבור כל מאן דבעי. 

אם אתם רוצים מקסימום שקט נפשי, במקום להשתמש בכספת ביתית, פשוט אחסנו את החפצים היקרים לכם בחדרי כספות של חברה מוסמכת ומקצועית. אנשים רבים מעדיפים שלא לקחת את הסיכון הטמון באחסון חפצים יקרי ערך בכספת ביתית ונהנים מכל השקט הנפשי והביטחון שמתחם כספות פרטי מציע. 

מתחם כספות רותניום – עבור השקט הנפשי שלכם

אפילו התכונות היעילות ביותר נגד גניבה אינן יהיו יעילות, כאשר הן מותקנות בכספת פשוטה שהבסיס שלה פשוט חלש. קו ההגנה הראשון של כל כספת ביתית ובכלל, יהיה הדלת והדפנות שלה. ככל שהדלת והדפנות של הכספות יהיו מיוצרות מחומרים כבדים ואיכותיים יותר, כך ניתן יהיה למנוע מפורץ מאוד נחוש לפרוץ לכספת שלכם. 

לכן אם אין לכספת שלכם דלת ודפנות עבות מפלדה, לא תקבלו את רמת ההגנה שהייתם מצפים לה, מה שעשוי לקרות כאשר אתם קונים כספת ביתית. גם דירוג גבוה כמו TL-30 אומר שהכספת גילתה עמידות בפני מאמצי פריצה של 30 דקות על ידי קבוצה של פורצי כספות מקצועיים. אך אין זה אומר שאם היה עומד לרשותם יותר זמן, עדיין לא היו מצליחים. 

לעומת זאת, מתחם כספות פרטי ומאובטח מציע לכם את כל האבטחה שלה אתם זקוקים. 

היתרון במתחם כספות פרטי

ברותניום חדרי הכספות ממוקמים במתחם כספות דיסקרטי ומאובטח 24/7 וכוללים מנעול אבטחה ביומטרי עם קוד לזיהוי אישי. חדרי הכספות של החברה הם מהמפוארים והיחידים מסוגם בישראל, ומתאימים לדרישות הרגולטוריות של חברות הביטוח. 

המתחם מאובטח ומבוצר כמו מתקן צבאי, עם שמירה סביב השעון והמון אמצעי בטיחות מסוגים שונים. כמו כן ישנם סוגים שונים של כספות כך שכל לקוח יכול לקבל מענה מותאם לצרכיו, לבטח את התכולה ולזכות להמון שקט נפשי. 

חברת רותניום מעניקה ללקוחותיה את הכיסוי הביטוחי הגבוה והמקיף ביותר שיש בישראל מטעם החברה המובילה בתחום הביטוחים לכספות והיא מנפיקה פוליסות ביטוח בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח.

מטבע הדברים, אינכם יכולים להישאר כל היום בבית ולשמור שהכספת שלכם תהיה מוגנת, על כל החפצים והרכוש שנמצאים בה. אבל אנשי האבטחה שלנו כן. הם נמצאים במתחם הכספות סביב השעון ויחד עם אמצעי אבטחה מתקדמים, הם מספקים לרכוש יקר הערך שלכם את ההגנה הטובה ביותר.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן