אם שקלתם לקנות כספת ואתם רוצים לדעת מה צפוי להיות גודל ההשקעה, קחו בחשבון שישנם סוגים שונים של כספות, כאשר הסוגים נבדלים זה מזה בגודלם וברמת האבטחה וההגנה שהם מציעים (הגנה מפני שריפה, הגנה מפני פריצה וכדומה).

לכן קודם כל עליכם להבין מה הצרכים שלכם, כלומר לאיזו מטרה אתם זקוקים לכספת ואז יהיה לכם הרבה יותר קל לסנן אפשרויות ולעשות השוואת מחירי כספות בין הדגמים שיכולים לספק לכם מענה

כספות קטנות

יש סוגים שונים של כספות קטנות (בגודל מיקרוגל), ואלו יהיו אידיאליות אם אתם מעוניינים לשמור על מסמכים חשובים, תקליטורים, שעונים, תכשיטים וכדומה. אם יש לכם כמה חפצים שאתם רוצים לנעול כדי להרחיק מהם אנשים לא ישרים, או לשמור על מסמכים חשובים מוגנים מפני שריפה או אסונות טבע אפשריים, אלו הכספות הנכונות עבורכם. כספות קטנות לרוב אינן יקרות מדי, מה שמשקף את רמת האבטחה שתקבלו מהן. אבל הן יכולות להיות אידיאליות אם אתם מחפשים הגנה מפני אש. 

מחירים יקרים יותר של כספות קטנות יעידו על דירוג גבוה יותר ברמת האבטחה, ככל שאתם מגדילים את רמת האבטחה, מחירה של הכספת יעלה בהתאם. כספות קטנות בעלות דירוג אבטחה גבוה יותר מתוכננות כדי לגלות עמידות גבוהה יותר בפני פריצות וגניבות והן יהיו טובות לאחסון תכשיטים. 

מחירן של כספות קטנות ינוע בין 200 ל- 2,500 ₪, תלוי בסוג הכספת, גודלה, המותג, הנפח שלה, החומרים שמרכיבים אותה, שיטת הנעילה, רמת האבטחה שלה ועוד.

כספות גדולות

לא תמיד כספות קטנות יספקו את המענה לצרכים שלכם, במיוחד אם יש לכם כמות גדולה של רכוש לאחסן. כספות גדולות (גודל של מיני מקרר) גם מספקות מענה לצרכים שונים, ואם אתם זקוקים רק להגנה מפני אש או לנעילת רכוש יקר, מחירן יהיה זול יותר, ביחס לכספות גדולות עם דירוג אבטחה גבוה שעמידות בפני פריצות וגניבות ומיוצרות מהחומרים הטובים ביותר.

אם כבר אתם מתכוונים להשקיע בכספת גדולה, כדאי שתקנו כספת בעלת דירוג אבטחה גבוה. הדבר אומנם ידרוש מכם השקעה יותר גדולה, אך אם יש לכם הרבה רכוש יקר ערך לאחסן בכספת, ההשקעה תשתלם ואתם תזכו ליותר שקט נפשי. כמובן, שבנוסף לכספת, מומלץ גם לרכוש ביטוח מתאים לרכוש.  

מחירן של כספות גדולות בעלות דירוג אבטחה גבוה ינוע בין 2,000 ל- 15,000 ₪ וישנם אף דגמים שיעלו יותר, תלוי בסוג הכספת, החומרים שמרכיבים אותה, הנפח והמשקל שלה, הגודל שלה, המותג שממנו קונים, שיטת הנעילה, דירוג האבטחה ועוד. 

פתרון נוסף שעומד לרשותכם – השכרת כספות

אם אתם זקוקים לפתרון אחסון שיספק לכם את רמת האבטחה הגבוהה ביותר, ביטוח מלא, דיסקרטיות מרבית וגישה נוחה אל הכספת 24/7 אינכם צריכים לקנות כספת. חברת רותניום מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות אחסון – כספות אישיות בגדלים שונים בהתאם להיקף האחסון לו אתם זקוקים ובמסלולי מנויים שונים. במתקני החברה תוכלו לשכור גם חדר כספות שלם, או חדר ייעודי ומבוקר לאחסון חפצי האמנות שלכם. 

כל המתקנים מאובטחים ברמה גבוהה ובכפוף לתקני אבטחה צבאיים. כל הכספות חזקות במיוחד, ונפתחות על ידי מערכת זיהוי ביומטרי מתקדמת ושני מפתחות, שלכם ושל קצין הביטחון. בנוסף כל מתקן כספות מאויש עם שמירה חמושה 24/7 ומעניק דיסקרטיות מרבית. 

מעוניינים בכספת פרטית? חברת רותניום מספקת לכם שפע של פתרונות אחסון מאובטחים. לקבלת הצעת מחיר עדכנית צרו איתנו קשר! 

 

למאמר הקודם: למאמר הבא:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן