תושבי יבנה והסביבה מוזמנים לחוות סטנדרטים חדשים של שירות, דיסקרטיות ובעיקר בטחון והגנה באחסון פריטים יקרים ורגישים, במתחם הכספות הפרטי והמתקדם של חברת רותניום. במקום להסתמך על פתרון לא אידיאלי ובהחלט לא מאובטח בצורה אופטימאלית של כספת ביתית, משרדית או אפילו בנקאית (שירות שכבר לא קיים בבנקים יבנה הלכה למעשה), אחסנו והצפינו את הרכוש היקר לכם בכספות האיכותיות בחדר הכספות המתקדם של רותניום במרכז תל אביב.

חצי שעת נסיעה מיבנה צפונה, על צירי תנועה ראשיים ונוחים, ואתם מגיעים לחדר הכספות המאובטח והפרטי של רותניום בלב מרכז העסקים של תל אביב, לאחסון סופר מאובטח, מוגן ויוקרתי של פריטים יקרים ורגישים שלכם, עם זמינות מעולה וגבוהה, שירות בוטיק דיסקרטי ומקצועי ופרוטוקולי אבטחה ותפעול המגיעים ישירות מחברה שוויצרית המתמחה בבניית חדרי כספות בכל רחבי העולם.

חדר הכספות של רותניום בליבו הפועם של אזור הפיננסים בתל אביב פועל החל מ-2015, כאשר החברה הביאה לשוק הישראלי בשורה מהפכנית של ממש בתנאי השירות, האבטחה וההגנה במתחם כספות פרטי מתקדם ומשוכלל במיוחד. אחסנת פריטים יקרים ורגישים בכספת פרטית, בתנאים שאי אפשר להשיג בשום אפשרות או הצעה אחרת של כספות ביבנה והסביבה.

הצטרפו לאינספור אנשי עסקים, מנהלים ובעלי מקצועות חופשיים הבוחרים לאחסן את הפריטים היקרים להם בתנאי פרימיום סופר מאובטחים ומוגנים עם רותניום, בחירה המכניסה אתכם גם לאחד ממועדוני הלקוחות היוקרתיים ביתר בישראל, Ruthenium First.

 

כספות פרטיות מותאמות אישית, רמת אבטחה ללא פשרות

אם אתם מתלבטים מה הפתרון היעיל והטוב ביותר של כספת ביבנה, הפתרון האופטימאלי נמצא ממש לא רחוק, רק מעט צפונה, בחדר הכספות הפרטי של רותניום. תוכלו לבחור כספות כבדות או כאלו המותאמת אישית מבחינת גודל בהתאם לפריטים שברצונכם לאחסן, ליהנות משירות ייחודי של חדר מיוחד ומאובטח לאחסון בטוח של יצירות אמנות ופריטים גדולים ולקבל שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין ללא פשרות.

חדר הכספות של רותניום בתל אביב, המזמין אליו בזרועות פתוחות את תושבי יבנה והסביבה, בנוי בצורה ייעודית ומתקדמת כחדר כספות פרטי. במקום מיושמות מגוון שכבות ומערכות אבטחה והגנה – כולל שמירה חמושה תמידית, מערכות הנדסיות למניעת פריצת כספות ונזקים, כספות מוגנות אש ומים, מערכות טכנולוגיות משוכללות לבקרת ומניעת כניסה, מנגנוני זיהוי ביומטריים, חדרי צפייה פרטיים ומפנקים, פתיחה כפולה של הכספת הפרטית שלכם ושירות מקצועי לאורך כל הדרך. כל זאת ועוד, אתם שוכרים כספת פרטית עם זמינות שירות מעולה, כך שאתם יכולים להגיע לתכולת הכספת שלכם כמעט בכל רגע נתון.

 

מעוניינים בפרטים נוספים על חדר כספות לתושבי יבנה והסביבה? צרו קשר עם רותניום לייעוץ ותיאום פגישת היכרות והתרשמות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן