כספת היא פתרון אחסון מאובטח, מוגן ולא אחת נסתר שבו שומרים פריטים יקרי ערך או רגישים, חפצים בעלי ערך סנטימנטלי או היסטורי חשוב, מסמכים חשובים וכיוצא באלו, לכן מן הסתם יש צורך לבחור פתרון כספת איכותי, אמין ועמיד. במציאות בה הלכה למעשה יש בפניכם כיום שפע אדיר של אפשרויות לבחירת הכספת שלכם, איך תדעו שבחרתם מוצר איכותי ומאובטח ומי אחראי על ייצור הכספת שלכם מלכתחילה? נסביר על כך מיד.

סוגי כספות ויצרני כספות

כאמור, היום יש מבחר רחב מאוד של סוגי כספות וכך גם יצרנים של כספות ופתרונות אחסון מאובטחים, במידה כזו או אחרת. יש כספות ביתיות ומשרדיות פשוטות, כספות עסקיות גדולות ומסיביות יותר, כספות נסתרות או גלויות, כספות שהן קופסת מתכת גדולה עם מנגנון נעילה מורכב או כספות חבויות שנראות כמו חפץ אחר לגמרי, כספות בבנקים מסחריים (תחום הולך ונעלם בישראל) וגם כספות פרטיות בחדרי כספות פרטיים וייעודיים.

כפי שיש מבחר סוגים של כספות, מביתיות פשוטות וקטנות יחסית ועד כספות אולטרה מאובטחות ומוגנות במתחמי כספות פרטיים, כך כפי שאמרנו יש היום מבחר יצרני כספות. יש חברות המייצרות כספות כבר שנים  ארוכות (חלקן מעל 200 שנה!), יש חברות מודרניות יותר וכמו בתחומים רבים אחרים, גם בכספות יש גם יצרנים חדשים לגמרי שנכנסו למשחק רק לאחרונה, בעיקר בייצור בסין כמובן.

גם כספת המיוצרת ע"י חברה חדשה יחסית ובמפעל כספות בסין יכולה להיות טובה ולספק לכם את הפתרון לו אתם זקוקים, אך חשוב לדעת מי אחראי והאם מדובר על כספת איכותית ובטוחה – בכל מקרה, גם אצל יצרנית חדשה וגם אצל יצרנית ותיקה מאוד.

דוגמאות ליצרני כספות מוכרים

כספות משמשות אנשים ועסקים כבר המון שנים, לאחסון מאובטח ומוגן של כסף, תכשיטים, פריטים יקרי ערך, מסמכים, כלי נשק וכן הלאה. לכן כאומר יש יצרני כספות מאוד ותיקים בתחום ושמות שיותר מוכרים מאחרים בתעשייה הבינלאומית של כספות. כמה דוגמאות הן למשל:

  • כספות Chubb – מותג כספות בריטי הפעיל משנת 1818 ונחשב לאחד האמינים, האיכותיים והטובים בעולם.
  • כספות יוקרה DÖTTLING  – מותג גרמני ותיק המתמחה בכספות מיוחדות ויוקרתיות במיוחד.
  • כספות Gardex – מותג כספות הקיים משנת 1978, מתמחה בכספות לתיוק מסמכים וכן בכספות חזקות ומסיביות לפריטים אחרים כמו כספת מדיה מגנטית וכספות לאחסון פריטים יקרי ערך.
  • כספות Sentrysafe – מותג אמריקאי, כספות ביתיות ומשרדיות, אלקטרוניות ומכאניות, לאחסון כללי וגם כספות ייעודיות לאקדחים. התמחות בכספות עמידות לאש ומים.

הפתרון המאובטח והאיכותי ביותר – חדר כספות מאובטח וייעודי!

באופן כללי, גם הכספת היוקרתית, האיכותית והמסיבית ביותר שיש, כאשר היא מאוחסנת בבית או במשרד, לא תהיה לעולם בטוחה, מוגנת ומאובטחת כמו כספת פרטית בחדר כספות פרטי, ייעודי ואשר מוגן ומאובטח בכמה שכבות אבטחה – אנושיות, טכנולוגיות, הנדסיות ומכאניות.

מוזמנים לתאם ביקור בחדרי הכספות המאובטחים והמתקדמים של רותניום כספות ולהתרשם מאיכות, אמינות, ואבטחה ברמה שלא הכרתם, עם סטנדרטיים של חדרי כספות שוויצרים!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן