אתם גרים באשדוד ונהנים מאחת מערי החוף המפותחות, היפות והכיפיות ביותר בישראל – מחפשים פתרון מאובטח, מוגן ומתקדם לאחסן בבטחה את הרכוש היקר, החשוב והרגיש שלכם, תוך דיסקרטיות מוחלטת ותנאי שירות עילאיים? יתכן וכבר בדקתם וגיליתם שהלכה למעשה אין באשדוד עצמה שירות איכותי, בטוח ויעיל מספיק של כספות באשדוד. לכן חברת רותניום שמחה להזמין אתכם, תושבי אשדוד והסביבה, ליהנות משירות בוטיק מתקדם וסופר מאובטח ומוגן, עם כספת פרטית במתחם כספות ייעודי, מתקדם ומשוכלל, מרחק נסיעה קצרה ונוחה מאשדוד.

חברת רותניום מביאה סטנדרטים אירופיים מתקדמים וגבוהים לתחום הכספות בישראל, עם הפעלת חדרי כספות פרטיים, מתקדמים ומשוכללים בפריסה ארצית, תוך הקפדה חסרת פשרות על בטחון, אבטחה ומתן שירות בוטיק יוקרתי ודיסקרטי במיוחד.

כספת פרטית שלכם, במתחם ממש "כמו בסרטים"

חברת רותניום מזמינה אתכם, אשדודים, לחוות איכות שירות שעוד לא חוויתם בישראל בכל הנוגע לפתרונות מאובטחים ומוגנים לשמירה על הרכוש היקר והחשוב ביותר שלכם, בין אם מדובר על תכשיטים יקרים מאוד, מסמכים חשובים המחייבים אחסון חכם ודיסקרטיות ובין אם מדובר על דרכונים ומזומן או כל פריטים אישיים או עסקיים אחרים.

כספת ביתית נסתרת, כספת משרדית משוכללת או כספת פרטית בבנק מסחרי, כל אלו בהחלט לא מספקים פתרון בטוח ומוגן באופן איכותי או אפילו מקיף במיוחד, בטח לא לעומת כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ומתקדם העומד בפני עצמו ומפעיל שלל מערכות הגנה ואבטחה. כספות ביתיות ופרטיות הן במהותן הרבה יותר פגיעות לפריצה וגניבה והן משמעותית פחות דיסקרטיות, כאשר כספת פרטית בבנק היא מצרך הולך ונעלם בנוף הבנקאות המסחרית בישראל ועם יותר חסרונות שירות לעומת יתרונות.

בחדרי הכספות של רותניום אתם נהנים מכל היתרונות של כספת פרטית, ממערכות ההגנה והאבטחה הטובות ביותר בתעשייה, מזמינות שירות גבוהה מאוד וגם משירות יוקרתי ובוטיקי ההופך את החוויה למושלמת, חדר כספות ממש כמו שרואים בסרטים.

דגם דלת כספת רותניום

כספת פרטית יוקרתית, בלב מרכז הפיננסים הישראלי

אמנם חיפשתם כספות באשדוד, אך כאמור אין היום בנמצא שירות איכותי ובטוח מספיק של כספות פרטיות באשדוד עצמה. חברת רותניום מציעה לכם לנסוע ממש מרחק קצר מאשדוד וליהנות מכספת פרטית יוקרתית, בליבו של מרכז הפיננסים הישראלי – סמוך לשדרות רוטשילד בתל אביב.

בחצי שעת נסיעה על כבישים ראשיים ונוחים, אתם מגיעים לאזור העסקים היוקרתי במרכז תל אביב, מקבלים גישה בטוחה, מאובטחת וסופר דיסקרטית לתכולת הכספת שלכם וממשיכים בשגרת היום שלכם, תוך כדי הנאה וניצול הזדמנויות מביקור בתל אביב.

חדר הכספות הפרטי של רותניום – מה אתם מקבלים?

  • השכרת כספת פרטית ובלעדית שלכם, עם כמה גדלים ונפחים לבחירה.
  • אפשרות לאחסון יצירות אמנות ופריטים גדולים, בחדר נפרד, ייעודי המותאם בדיוק למשימה זו.
  • מתחם כספות המיישם ריבוי שכבות הגנה ואבטחה – הגנות הנדסיות, כספות עמידות לאש ומים, מערכות טכנולוגיות לבקרת כניסה ואבטחה, שמירה חמושה 24/7 ומערכות אבטחה סודיות נוספות.
  • מנגנון פתיחה כפול לכספת הפרטית שלכם – מפתח שלכם ומפתח של מנהל חדר הכספות – לתוספת אבטחה ועוד שכבת בקרת כניסה אנושית.
  • שירות בוטיק, יוקרתי ודיסקרטי באופן חסר פשרות.
  • חדר צפייה פרטי ואינטימי בו רק אתם והכספת שלכם, להשלמת החוויה ושירות הפרימיום.
  • זמינות גבוהה ומעולה, אתם יכולים להגיע לכספת שלכם ולתכולתה כמעט בכל רגע בו תרצו בכך.
  • גם אבטחה והגנה משופרות משמעותית וגם דיסקרטיות משמעותית גבוהה יותר מכל פתרון אחר של כספות באשדוד.

פנו אלינו היום לפרטים נוספים, הצעת מחיר לכספת פרטית ותיאום ביקור פרטי בחדר הכספות של רותניום בתל אביב – מרחק קצר מאשדוד ושירות כספת פרטית שהוא עולם ומלואו באבטחה, הגנה ושירות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן