איך לפרוץ לכספת היא שאלה שלרוב היחידים ששואלים אותה היא גנבים או מנעולנים ומומחי אבטחת רכוש, אך למעשה אם אתם מתכננים לרכוש כספת או לאחסן רכוש יקר ורגיש בכספת, גם אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלה זו – או יותר נכון את השאלה איך למנוע פריצת כספות. אתם כמובן לא הולכים לפרוץ לאף כספת, אבל אתם רוצים וצריכים להבטיח שגם אף אחד אחר לא יצליח לפרוץ לכספת שלכם – הנה מה שאתם צריכים לדעת.

טיפים למניעת פריצה לכספת שלכם

פריצה לכספת, כמעט לכל סוג של כספת ומנגנון נעילה, אינה דבר פשוט והיא בטח לא נראית כמו סצינות שרואים בסרטים בהם הפורץ מתעסק כמה שניות עם הכספת והיא נפתחת במהירות ובפשטות. הכספות כיום בנויות עם אמצעי נגד ניסיונות פריצה בטכניקות רבות ובכל מקרה זוהי פעולה שאורכת יותר מכמה שניות. לפניכם כמה טיפים למניעת פריצה לכספת, בדגש על כספות ביתיות שכפי שנסביר מיד בכל מקרה אינן מספקות את ההגנה הטובה ביותר.

  • ראשית כל, כאשר אתם מאחסנים פריטים רגישים ויקרים בכספת ביתית או משרדית, ודאו כי הכספת מותקנת במיקום נסתר ודיסקרטי עד כמה שאפשר, עם מינימום אנשים שיודעים על קיומה ועל מיקומה. 
  • כדי למנוע את הסרת הכספת ע"י הפורצים ולקיחתה למקום אחר כדי לפרוץ אותה "בנחת", יש לקבע את הכספת בצורה חזקה ועמידה עד כמה שניתן – לרצפה, לקיר, לארון. 
  • מן הסתם חשוב מאוד לעולם לא לשמור את קוד הנעילה והפתיחה של הכספת שלכם בסמוך לכספת עצמה או בצורה בה פורץ יוכל בקלות לגלות את האופן בו רשמתם לעצמכם את הקוד לתזכורת.
  • גם לכספות יש תקנים שונים המעידים על חוזקן ועמידותן בפני פריצות ונזקים, לכן, אם כבר אז רצוי לרכוש כספת ביתית העומדת בתקנים המחמירים ביותר מבחינת זמן הפריצה הדרוש והגנה מפני נזקי אש ומים. 
  • אם לכספת שלכם יש קוד נעילה ופתיחה, עדיף כספת המוגדרת מקבוצה  1 לפחות, לכספות אלו יש מנעול קוד עם לפחות 4 מספרים, מה שמקשה על פריצתן דרך גילוי הקוד או מעקף פיזי של מנגנון הנעילה המכאני. 

כל הכספות הביתיות/משרדיות ניתנות לפריצה!

לאחר שנתנו לכם כמה טיפים מעשיים ומוכחים של צמצום הסיכון לפריצה לכספת שלכם, חשוב לומר כי הלכה למעשה, כל הכספות הביתיות/משרדיות (מכניות, אלקטרוניות, נסתרות, רגילות, עם מנעולי קוד, עם מנעולי מפתח וכיוצא באלו), ניתנות לפריצה ולא מספקות הגנה מקיפה ואופטימאלית – אפילו אם הכספת מותקנת בבניין שבו מערכת אזעקה ומצלמות במעגל סגור. זאת משום שכל כספת אפשר לפרוץ בסופו של דבר וכאשר הכספת היא ההגנה הפיזית היחידה העומדת בין רכושכם לבין הפורץ, אז סיכוי קיים בהחלט שהפורץ ייצא כשידו על העליונה. 

חדר כספות פרטי, מאובטח וממוגן – הגנה אופטימאלית!

מה הפתרון אם כך? לאחסן את רכושכם בכספת המוקפת בשלל מערכות ומנגנוני הגנה ואבטחה ולא להסתמך רק על עמידות הכספת הביתית עצמה בפני ניסיונות פריצה. 

חדר כספות פרטי, שמור, מאובטח וממוגן 24/7/365 ואשר כולל את מנגנוני בקרת הכניסה והאבטחה המתקדמים ביותר הקיימים, הוא הפתרון האופטימאלי והאיכותי ביותר להגן על רכושכם היקר והרגיש, משלל סיכוים ומפגעים ועם ההגנה הטובה ביותר מפני פריצות וחדירה בלתי מורשית לכספת. 

חברת Ruthenium מפעילה בנתניה מתחם כספות פרטי, עם אבטחה חמושה סביב השעון, הגנות פיזיות והנדסיות רבות ומערכות טכנולוגיות מתקדמות כמו כניסה עם זיהוי טביעת אצבע, כרטיסי כניסה חכמים ואישיים, כספות מכניות מעולות עם מנגנון פתיחה כפול ועוד. בחדר הכספות הפרטי של רותניום, הכספת שלכם מקבלת הגנה חסרת פשרות ופרצות ואתם מקבלים זמינות מעולה ומלאה ושירות בוטיק דיסקרטי ומדויק. 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן