כספות מכילות חפצי ערך כמו תכשיטים, מסמכים חשובים, זהב או מזומנים ולכן חשוב שהן יהיו כמה שיותר מאובטחות  כדי למזער את הסיכון. אחת הדרכים לשמור על מידת אבטחה גדולה היא על ידי שימוש בכספת כבדה. כשמה כן היא, כספת כבדה בעלת משקל גדול אשר בכוחו בלבד למנוע מכל אדם ממוצע לגנוב את הכספת בשלמותה ללא ציוד ואמצעים מיוחדים. ברוב המקרים אלו רכיבי הכספת שיהפכו אותה לכבדה: חומרים כמו פלדה, בטון, אלומיניום ואחרים. 

מהן כספות כבדות?

כספות כבדות יהיו גדולות יותר, חזקות יותר והן יעמדו בכל התקנים הכי מחמירים שישנם. כמו כן הן יהיו יותר עמידות מפני תנאים קשים כמו מים, אש או חומרי נפץ והסיכוי שמישהו יצליח לפרוץ אותן מאוד קטן. כספת שמשלבת בתוכה מגוון גדול יותר של חומרים גם תהיה כבדה יותר, אך גם תהיה עמידה יותר בפני ניסיונות פריצה. כאשר מבנה הכספת כולל שכבות על גבי שכבות של חומרי גלם, כך הזמן הנדרש לפריצה יתארך וידרוש שימוש בכלים רבים יותר לשם השגת המטרה. כספות כבדות נחשבות למאוד נפוצות והן מתאימות לשימושים מכל סוג, פרטיים ומקצועיים כאחד. 

כספות אישיות במגוון גדלים

לאילו מטרות כספת כבדה תשמש אותנו?

כספות כבדות משמשות למגוון רחב של מטרות, ביניהם:

  • נשקים – אחד השימושים הכי נפוצים לכספות כבדות הוא אחסון נשקים. נשקים חייבים להיות שמורים במקום בטוח על מנת למנוע מהם להגיע לידיים הלא נכונות. יותר מכך חשוב לשמור על נשקים מפני שריפות, שכן אם אש תגיע אל כדורי התחמושת והם עשויים להתפוצץ. בנוסף אש יכולה לכלות את הנשקים.
  • תרופות – בבתי חולים, בתי מרקחת ועוד זה מאוד נפוץ לאחסן תרופות בכספת. לרוב מדובר בתרופות מרשם שמסוכנות לשימוש עצמי או בתרופות יקרות מאוד. אחסון התרופות בכספת מונע את הגישה אליהן, שומר עליהן בטוחות עד כמה שאפשר והופך את גניבתן לכמעט בלתי אפשרית. 
  • מסמכים – כספת כבדה יכולה לשמש גם לאחסון מסמכים, כמובן שלא מסמכים רגילים אלא מסמכים ששווים מיליונים כמו למשל קניין רוחני, פטנטים, נוסחאות כימיות שונות, אלגוריתמים מסובכים, מתכונים סודיים, אב טיפוס למכשיר חדשני ומהפכני וכן הלאה. כספת כבדה תוכל להגן על מסמכים מסוג אלו בהצלחה גם מגורמים מאוד מתוחכמים. 
  • תכשיטים – גם תכשיטים חשוב לאחסן במקום בטוח, במיוחד כאשר מדובר בתכשיטים יקרי ערך. אבני חן יקרות, יהלומים, תכשיטי זהב 24 קראט כל אלו ועוד צריכים להיות שמורים היטב בכספת כבדה ואיכותית. כספות אלו מתאימות לשימוש פרטי אך גם לאנשי מקצוע בתחום כמו למשל יהלומנים.

לסיכום, בין אם בבית ובין אם במשרד כאשר אתם זקוקים לרמת אבטחה גבוהה ולהגנה מושלמת כספת כבדה תהיה הכתובת. מדובר בכספת בטיחותית ואיכותית אשר עמידה בפני פריצות, הן מבחינת חומרי הגלם בהם נעשה שימוש והן מבחינת מנגנוני האבטחה נוגדי פריצה שהיא כוללת. 

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן