לכל אחד מאיתנו ישנם חפצים יקרים, חלקם יקרים במיוחד מבחינה פיננסית ואחרים יקרים מבחינת ערך סנטימנטלי, משפחתי-תרבותי או בשל היותם רגישים וסודיים. המשותף לכל החפצים הללו הוא שעל כולם צריך להגן ויש לשמור אותם בצורה איכותית, יעילה ומוגנת ככל הניתן. כאשר מדובר על חפצים יקרים מבחינת ערכם הכספי, פתרון מקובל הוא לאחסן אותם בכספת, מה שאכן מוסיף שכבת הגנה פיזית חשובה. אך האם יש פתרון בטוח, מוגן ומאובטח יותר, כזה המשלב כספת עם עוד שכבות הגנה? ובכן, כן. מיד נסביר בדיוק על זה.

חברת רותניום מציעה סניפים בפריסה ארצית נוחה ורחבה ומתמחה בהפעלת חדרי כספות מאובטחים, פרטיים ודיסקרטיים, עם כספות אישיות-פרטיות בסטנדרטים הגלובליים הגבוהים ביותר של אבטחה, הגנה ובטחון לצד שירות בוטיק ממש כמו ביעדים הפיננסיים המובילים בחו"ל. לקוחות רבים מאוד בוחרים ברותניום כפתרון האופטימאלי עבורם לאחסון בטוח של חפצים יקרים וחשובים – הצטרפו אלינו וקבלו ראש שקט באמת לגבי רכושכם היקר.

 

מה הופך אחסון חפצים יקרים לבטוח או לפרוץ וחשוף?

כספת לבדה אינה מספיקה כדי לספק לכם פתרון אחסון בטוח של חפצים יקרים. במציאות של היום, יש יותר שיטות לפרוץ לכספות ביתיות / משרדיות, כולל נסתרות, יותר שיטות לאתר כספות המוסתרות בקירות או ביישומים אחרים וגם קשה יותר להסתיר מגורמים שונים לגבי קיומה של כספת. בתוך כך, מה הופך פתרון אחסון מאובטח לבאמת בטוח ומוגן?

  • מיקום: כאשר החפצים היקרים שלכם לא מאוחסנים בביתכם או במשרד אלא במיקום מאובטח נפרד, דיסקרטי וייעודי לכך, הם כבר מוגנים ובטוחים יותר לעומת אחסון פרטי ועצמאי.

 

  • דיסקרטיות: אם אתם בוחרים לאחסן חפצים יקרים, תכשיטים, כסף, מסמכים וכיוצא באלו בכספת פרטית בחדר כספות ייעודי, הדיסקרטיות שלכם משתפרת פלאים לעומת כספות ביתיות ויש פחות סיכוי שגורמים לא מורשים בכלל יידעו היכן הפריטים שלכם ושיש לכם כספת.

 

  • ריבוי שכבות אבטחה ומיגון: בחדר כספות של רותניום, בו מאוחסנת הכספת הפרטית שלכם, הפריטים שלכם מוגנים מאחורי כמה וכמה שכבות של אבטחה ומיגון, עם שילוב אופטימאלי ומקובל בתעשייה של אבטחה אנושית חמושה 24/7, מערכת אבטחה על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ואמצעי מיגון מכאניים ופיזיים, זאת לצד פרוטוקולי אבטחה מתקדמים והרמטיים.

 

השילוב של המרכיבים השונים האלו יחד יוצר סביבה סופר מאובטחת ובטוחה לאחסון חפצים יקרים, עם מינימום סיכוי לגישה בלתי מורשית לכספת שלכם ומכלול שכבות אבטחה, הגנה ומיגון מעבר למנגנון הנעילה הכפול של הכספת עצמה שאתם שוכרים בחדר הכספות של רותניום.

 

שיפור ושדרוג מתמידים של מערכות האבטחה

למרות שחדרי הכספות הפרטיים כבר מספקים מלכתחילה פתרון מוביל ואיכותי של אחסון בטוח לחפצים יקרים, ברותניום כל הזמן משפרים ומשדרגים את מערכות האבטחה, כדי לעמוד בקצב השינויים של גורמים עוינים ולמנוע, בכל מחיר, מקרים של פריצה, גניבה ונזק לכספות ולרכוש הלקוחות.

שדרוגי אבטחה אלו כוללים למשל מערכות בקרת כניסה ביומטריות משוכללות ביותר, בדיקות פוליגרף תקופתיות ושגרתיות לכל העובדים והשומרים, שמירה חמושה סביב השעון, כניסה לחדר הכספות רק בליווי שומר אנושי חמוש, חיבור ישיר ומהיר למוקד אבטחה מתקדם ועוד סודות מקצועיים המספקים לכם, לקוחות רותניום, את הכספות המאובטחות והבטוחות ביותר.

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן