משרדי ראיית חשבון, מהקטן ביותר ועד למשרדי הענק, עוסקים המון במסמכים רגישים וחשובים המחייבים דיסקרטיות ובמכלול של פריטים חשובים שיש להגן עליהן כחלק מהשירות הניתן ללקוחות או כחלק מעבודת המשרד השוטפת. הגנה זו היא מפני נזקים פיזיים, אובדן וכמו כן גישה בלתי מורשית של גורמים שונים לאותם מסמכים או חומר מקצועי. האלטרנטיבה הבטוחה והיעילה לקלסרים, מערכות תיוק נעולות או אפילו לכספת משרדית היא כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ונפרד, כמו אלו המופעלים בפריסה ארצית ע"י חברת רותניום Ruthenium כספות.

שירותי כספות לרואי חשבון מאפשרים לכם כגורם מקצועי לשפר את השירות שאתם מציעים ללקוחותיכם, להציע ללקוחות רמת אבטחה והגנה משודרגות למסמכים ופריטים רגישים וחשובים וגם לייעל את ההתנהלות השוטפת שלכם כמשרד רו"ח וניהול פיננסי. מתחמי הכספות של Ruthenium מאובטחים ועובדים לפי הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים והמתקדמים ביותר, עם מגוון שכבות אבטחה והגנה ושירות בוטיק שמתאים בדיוק לאופי העבודה שלכם כרואי חשבון. פנו לאחד מסניפי החברה כדי לשמוע על סוגי הכספות הזמינים לכם, על אמצעי האבטחה וההגנה וגם על הטבות מיוחדות המוצעות לרואי חשבון עצמאיים ולמשרדי ראיית חשבון.

כספות אישיות במגוון גדלים

כספות אישיות ופרטיות במגוון גדלים – רותניום

רואה חשבון – חדר כספות – בטיחותי ומאובטח יותר מכספת משרדית!

כאמור, במשרדי ראיית חשבון רבים מותקנת כספת משרדית לאחסון מוגן של מסמכים ופריטים רגישים וחשובים, לעיתים אפילו בצורה מוסלקת בתוך קיר וכדומה. אבל, אף כספת משרדית או ביתית לעולם לא תהיה מוגנת, מאובטחת ויעילה כמו הפתרון של כספת פרטית במתחם ייעודי, נפרד ומקצועי כמו אלו המופעלים ע"י חברת Ruthenium.

כספת משרדית – אפילו האיכותית והמוסתרת ביותר – הרבה יותר קלה לפריצה, היא הרבה יותר חשופה לגורמים בלתי מורשים או לא רצויים אשר רואים אותה או אפילו יודעים שהיא קיימת ולכן כל מה שמאוחסן בתוכה משמעותית פחות מוגן ובטוח לעומת כספת פרטית, במתחם נפרד וייעודי – כזה שגם מאובטח ברמה הגבוהה ביותר וגם אשר מעט מאוד אנשים בכלל יודעים שיש לכם בו כספת.

במתחמי הכספות של רותניום שכבות אבטחה מרובות המבוססות על שילוב אופטימאלי ומוכח בין שמירה אנושית חמושה מסביב לשעון, מערכות טכנולוגיות וביומטריות לבקרת והרשאת כניסה למתחם ולחדרי הכספות ומערכות טכנולוגיות והנדסיות למדידת עומסים ונטרול מפגעים. לצד אבטחה והגנה ברמות הגבוהות ביותר, כל הכספות מוגנות ועמידות מפני נזקי אש ומים. השירות כולו ניתן בסביבת פרימיום ועם דגש על דיסקרטיות ושירות בוטיק המתאים לאופי לקוחותינו ולדרישות המחמירות שלהם עצמם.

אחסון בתנאים אופטימאליים של מסמכים ופריטים רגישים וחשובים

כספת למשרד ראיית חשבון במתחם כספות פרטי ומקצועי מספקת לכם שירות אחסון מאובטח, מוגן ואופטימאלי למכלול של מסמכים ופריטים רגישים הקשורים לתיקי לקוחות ולעבודת המשרד.

  • מסמכים פיננסיים ומקצועיים חשובים של לקוחות פרטיים וארגוניים של המשרד.
  • חוזים ושאר מסמכים עסקיים רגישים וסודיים.
  • אמצעי בקרת כניסה לחשבונות פיננסיים שונים של לקוחות או של המשרד עצמו – בנקים בחו"ל, חשבונות בגופים פיננסיים שונים וכיוצא באלו.
  • תעודות, הסמכות ושאר מסמכים – אישיים ועסקיים – של לקוחות המשרד.
  • מסמכים חשובים ורגישים הקשורים לפעילות המשרד עצמו.
  • פריטים פיזיים חשובים המחייבים הגנה ודיסקרטיות.
  • מסמכים משפטיים וחשבונאיים המצריכים סודיות והגנה מנזקים שונים.

שירותי כספות לרואי חשבון נותנים לכם מענה מושלם לשמירה חסרת פשרות על מסמכים וכל חומר רגיש וחשוב עבור לקוחותיכם ועבור המשרד – עם סודיות ודיסקרטיות, אבטחה והגנה אופטימאליות, זמינות מעולה ושירות נוח ששם אתכם במרכז! פנו היום לסניף Ruthenium הקרוב אליכם לפרטים נוספים ולהצעה משתלמת ומיוחדת שאנו מציעים ללקוחות מתחום ראיית החשבון והפיננסים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן