בתור עורכי דין, אתם עוסקים כל הזמן בנושאים רגישים, במסמכים חשובים ודיסקרטיים וכמובן בנושאים המחייבים סודיות מקצועיות ביניכם לבין לקוחותיכם. זה נכון לגבי כל עורך דין וכל תחום התמחות וכל סוגי התיקים – פליליים, אזרחיים, כלכליים, תאגידיים וכן הלאה. לכן אתם ודאי זקוקים לאמצעי איכותי, אמין ובטוח לאחסן בו פריטים חשובים ורגישים המחייבים דיסקרטיות, סודיות וכמו כן מניעת גישה לגורמים בלתי מורשים. שירות כספות פרטיות, במתחם ייעודי ומאובטח, הוא האפשרות הטובה, האמינה והבטוחה ביותר, הרבה יותר מכל כספת משרדית או ביתית.

חברת רותניום כספות מביאה בשורה חדשה ומקצועית לתחום הכספות הפרטיות בישראל, עם שירות בוטיק בסטנדרטים אירופאיים ותנאי שירות, אבטחה והגנה שהם הטובים בתעשייה. אנו מפעילים כמה חדרי כספות ברחבי ישראל ומציעים הטבות מיוחדות לעורכי הדין המשיכו לקרוא לפרטים נוספים וצרו איתנו קשר לתיאום פגישה ובחירת כספת שתשדרג את האופן בו משרד עורכי הדין שלכם שומר על מסמכים ופריטים רגישים וחשובים.

חדר כספות פרטי

כספת פרטית לעורך דין – שמירה מושלמת על חומר של לקוחות

בעבודת עורך הדין יש כאמור שלל מקרים בהם מעורבים מסמכים חשובים ורגישים ושאר פריטים בעלי חשיבות לתיק או לשירות המשפטי אותו אתם מספקים ללקוחותיכם. בכל אחד מהמקרים והפריטים הללו, יש חשיבות מכרעת להגנה איכותית ואמינה על החומרים, גם מפני נזקים וגם מפני גישה של גורמים בלתי מורשים אליהם.

משרדי עורכי דין רבים מחזיקים במשרד כספת, לעיתים אפילו כזו אשר מותקנת בצורה חבויה בתוך הקיר או במיקום דיסקרטי אחר במשרד. אבל, הלכה למעשה, אף כספת משרדית או ביתית לא תהיה מוגנת ומאובטחת כמו כספת פרטית במתחם ייעודי, עם שלל שכבות הגנה ואבטחה ואשר נמצא במנותק מפעילותכם השוטפת או מבית מגוריכם.

באמצעות שכירת כספת פרטית באחד ממתחמי רותניום אתם מקבלים שירות מעולה, אמין ללא פשרות, מאובטח ודיסקרטי, מחוץ למשרד שלכם וללא התממשקות מסוכנת של עובדים, לקוחות ושאר אנשים לתכולת הכספת.

מה ניתן לשמור בכספות לעורכי דין?

  • מסמכים אישיים רגישים וחשובים – צוואות, מסמכי בעלות על רכוש, תעודות אישיות וכיוצא באלו.
  • חוזים ומסמכים עסקיים מחייבים וחשובים אשר חייבים להישמר בצורה אופטימאלית מפני גישה לא מורשית או ביצוע שינויים.
  • פריטים יקרים ורגישים אשר חשובים לתיק או מקרה של לקוח ויש לשמור עליהם מוגנים מכל משמר.
  • רכוש פרטי חשוב ורגיש הקשור לתיק או למקרה משפטי של לקוח שאתם מלווים.
  • מסמכים חשובים וסודיים של משרד עורכי הדין שלכם.
  • מסמכים פיננסיים / כלכליים רגישים ואשר מחייבים דיסקרטיות.

במתחמי הכספות של Ruthenium אתם יכולים לבחור מתוך כמה אפשרויות של גודל וסוג כספת ואתם מקבלים שירות פרימיום מעולה, עם כמה שכבות אבטחה והגנה המעניקות ראש שקט ובטחון מוחלט לגבי תכולת הכספת שלכם: שמירה חמושה 24/7/365, שלל מערכות טכנולוגיות לאבטחה והגנה, מערכות למדידת עומסים ורעידות קרקע בחדר הכספות, אמצעי זיהוי ביומטריים, בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים ולשומרים, חיבור למוקדי אבטחה, כרטיסי כניסה חכמים ואישיים, מערכות מתקדמות לנטרול מפגעים ועוד אמצעים המספקים לכם ולתכולת הכספת שלכם הגנה, אבטחה ובטחון.

רוצים לשמוע עוד על כספת פרטית לעורכי דין ועל ההטבות המיוחדות שלנו לציבור עורכי הדין? פנו היום לסניף Ruthenium הקרוב אליכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן