כספות עוצבו כדי לעמוד איתנות מול אסונות ופגעי טבע לרבות שריפות, הצפות ושיטפונות  הן יעילות במיוחד עבור אנשים אשר להם חפצי ערך או עבור כאלו שאינם מעוניינים לשמור על מסמכים חשובים בסביבה דיגיטלית ופרוצה. היות ורוב האנשים המשתמשים בכספת רוצים לשמור על רכוש או מסמכים חשובים, מומלץ שהכספת תהיה איכותית ושתספק את ההגנה הטובה ביותר. 

אילו שימושים יש לכספות במשרד?

כספות במשרד משמשות למטרות שונות ומגוונות. הן יהיו מקום טוב לשמור בו ניירות ערך ומסמכים חשובים כמו חוזי עבודה, קניין רוחני, פטנטים, מידע אישי או עסקי, תמלילים, תעודות, רישומים עסקיים, דוחות, אגרות חוב, כוננים קשיחים וכונני פלאש עם גיבויים ונתונים חשובים ועוד. אפשר גם לשמור בהן מזומנים ושיקים שיש להפקיד בבנק, פרטי אספנות קטנים, תכשיטים בעלי ערך כלכלי או כל דבר שאינכם מרגישים בנוח שיסתובב חופשי במשרד. 

דגם דלת כספת רותניום

נקודות שיש לקחת בחשבון

אם אתם מתלבטים היכן כדאי להחזיק כספת, במשרד עצמו או במתקן חיצוני לו, כדאי שתיקחו בחשבון את השיקולים הבאים:

מתקן חיצוני

מתקן חיצוני מציע יתרונות רבים: הוא זמין 24/7 כך שאתם יכולים לגשת לכספת שלכם בכל רגע נתון, ביום ובלילה. במתחם הכספות חסינות מאוד מפני אש ונזקי מים ורטיבות, והוא כולל אבטחה ברמה הגבוהה ביותר עם מגוון גדול של טכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות שמספקות את האבטחה המושלמת לכספת שלכם. מתחם הכספות אינו בולט ולכן אינו מהווה פרצה הקוראת לגנב, מה גם שכדי להגיע לתכולת הכספת יש לעבור מסכת שלמה של פתרונות אבטחה, החל בשמירה, זיהוי ברומטרי, מעברים פנימיים מאובטחים ועד מנגנון פתיחה משוכלל של דלת הכספת. למתקן חיצוני ישנם חסרונות כמו למשל המרחק והתשלום עבור השירות, אך אין ספק שהתועלת עולה על העלות.

כספת פרטית

כספת במשרד עשויה להיות בולטת לעין ולא דיסקרטית ובכך לעודד ניסיון פריצה, במיוחד אם מישהו מכלל העובדים יגלה עליה. מיותר לציין שאם זה קורה, סביבת המשרד אינה מאובטחת באותה המידה כמו מתקן ייעודי ולכן יהיה הרבה יותר פשוט לפרוץ לכספת שלכם. במידה ובכספת נמצאים פריטים לא חוקיים שעלולים לסבך אתכם בדרך כזו או אחרת, הימצאות הכספת במשרד זו בעיה גדולה במיוחד. אם הפריטים הללו יתגלו ניתן יהיה לקשר אותם אליכם ולו רק בשל מיקום הכספת. למרות שהרכוש היקר קרוב אליכם ולא רחוק במתקן חיצוני, כאשר אינכם נמצאים במשרד לעולם לא תוכלו להיות רגועים כשאתם יודעים שהכספת מכילה פריטים חשובים ללא ההגנה המתאימה. 

כספות מקנות תחושה של ביטחון, אולם במתקן חיצוני הביטחון הוא אמיתי ומרבי בהשוואה לכספת פרטית. מתחמי כספות מציעים רמת אבטחה גבוהה במיוחד ומאפשרים לכם לשמור על היקר לכם סביב השעון בכספת איכותית ותחת מעטה אבטחה הרמטי ומקצועי.

למאמר הקודם: למאמר הבא:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן