אם בעבר מתחמי כספות פרטיות היו משהו שבעיקר היה אפשר לראות בבנקים המסחריים של ישראל – בסניפים נבחרים כמובן, היום המגמה משתנה והבנקים הולכים וסוגרים את פעילויות הכספות שלהם, משיקולים תפעוליים, של התייעלות ושל חיסכון כספי על אופרציה שעלתה להם לא מעט כסף. זה מייצר כניסה לשוק של חברות פרטיות המפעילות מתחמים מאובטחים של כספות פרטיות, ברמת אבטחה מתקדמת ואיכותית מאוד ועם רמת שירות שלא נראתה כדוגמתה בישראל בעבר – חברות כמו רותניום כספות.

בהקשר זה של שינויים בשוק חדרי הכספות בישראל, הנושא של השכרת כספת בבנק לאומי כנראה מספר את הסיפור בצורה המקיפה והטובה ביותר. מבנק גדול שהחזיק כמה וכמה מתחמי כספת פרטיות להשכרה ועם דומיננטיות מסוימת בשוק, בשנים האחרונות לאומי סגר כמה מתחמי כספות ובאופן כללי הבנק מראה סימני יציאה מהתחום כולו. 

שאלת המחיר

שירותי השכרת כספת בבנק לאומי שעדיין זמינים בסניפים הרלוונטיים של בנק לאומי מתומחרים במודל שנתי, עם תשלום מראש, כאשר העלות נקבעת לפי גודל הכספת שהלקוח מבקש לשכור.  להשכרת כספת בבנק לאומי או כל בנק אחר לצורך העניין, יש היבטים רבים שהופכים את הבחירה הזו ללאו דווקא משתלמת במיוחד – למשל נושאים של זמינות, רמת אבטחה, רמת ואיכות השירות ועוד כפי שנפרט מיד. בנוסף, יש לזכור שבנוגע לשירות השכרת כספת בבנק לאומי הלקוח צריך להוסיף עוד 0.5% שנתי עבור דמי שמירה ואחריות מיוחדת לרכוש הנשמר בכספת.

חדר כספות גדול ומאובטח

זמינות לכספת ולרכוש שלכם

נקודה מהותית בהקשר להשכרת כספת בבנק לאומי ובכל בנק אחר לעומת השכרת כספת במתחם פרטי מאובטח היא נקודת הזמינות והחופש שלכם לגשת לכספת שלכם ולרכוש שאתם מאחסנים בתוכה. בהשכרת כספת פרטית מבנק, אתם מקבלים מפתחות בלעדיים לכספת שלכם, אבל אתם יכולים לגשת לכספת אך ורק כאשר הסניף עצמו פתוח. כך נוצר מצב בו אתם מוגבלים בגישה לכספת עם הרכוש יקר הערך שלכם רק לשעות הפתיחה של הסניף ואין לכם כלל גישה בלילה, בסופ"ש ומחוץ לשעות הפעילות. במציאות שירות כזו, השכרת כספת בבנק לאומי הוא שירות שרחוק מאוד מלספק לכם כלקוח 100% זמינות וגישה לכספת.

במתחם כספות פרטי ומאובטח, כמו סניפי רותניום בפריסה ארצית רחבה ונוחה, אתם מקבלים זמינות של 100% לכספת שלכם וגישה אליה 24/7. 

**חשוב לציין: בנק לאומי כיום העביר את פעילותו בחלק מחדרי הכספות שסגר לחברת רותניום**

רמת אבטחה

השכרת כספת בבנק לאומי כוללת כמובן אבטחה ברמה טובה, כמו של סניף בנק ועם שיפורים וחיזוקים המיועדים להגנה ספציפית על כספות. אבל שוב, גם כאן התוצאה יכולה וצריכה להיות טובה יותר! בפועל, רמת האבטחה של מתחמי כספות בנקאיות היא לא אחת פחותה לעומת רמת הביטחון והאבטחה במתחמים הפרטיים והייעודיים כמו אלו של רותניום. 

במתחמי הכספות הפרטיות של רותניום, הרכוש שלכם מוגן מאחורי 3 שכבות של הגנה: פיזית, טכנולוגית ואנושית – עם מבנים ומנגנונים פיזיים למניעת פריצה ונזק לכספות, שלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות לבקרת כניסה ואבטחה וכמובן שמירה אנושית וחמושה 24/7. 

זאת ועוד, במקרה פריצה או שוד בכספות במסגרת שירות השכרת כספת בבנק לאומי בהחלט יתכן מצב בו הבנק יגרור את לקוחותיו למאבק משפטי מתיש, יקר וממושך בניסיון להימנע מתשלום פיצויים – נניח בתואנה שהבנק רק השכיר את הכספת ואינו אחראי לביטחון תכולתה. כמובן שברותניום גם כמעט ואין סכנה שתהיה פריצה מצליחה וגם אין סיכוי שתתקלו בביורוקרטיה ובמאבקים משפטיים לגבי קבלת פיצויי הביטוח שלכם.

יש היום פתרונות טובים, זמינים ומאובטחים יותר מאשר השכרת כספת בבנק לאומי או בכל בנק מסחרי אחר. פנו היום לרותניום לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן