נשק אישי הוא אמצעי הגנה שבהחלט יכול להיות אפקטיבי ואף מציל חיים בעת סכנה מוחשית, במיוחד במדינה כמו ישראל, אך הוא כמובן גם אמצעי מסוכן, ולכן מחייב שמירה קפדנית, אמינה ויעילה. בישראל אנשים רבים מחזיקים אקדח פרטי, לצרכי הגנה עצמית והגנה פוטנציאלית על הסובבים אותם, כאשר המדינה עצמה מעודדת עליה במספר מחזיקי האקדחים הפרטיים במטרה להגביר את בטחון האזרחים ברחובות ובשטח. רבים מאותם בעלי אקדחים שומרים את האקדח בכספת ביתית ולא במתחם ייעודי של כספות לנשקים, כאשר האקדח אינו עליהם – אך האם זו הדרך הבטוחה ביותר לשמור על האקדח שלך? נסביר מדוע לא ומהו הפתרון הבטוח והמוגן ביותר.

רותניום מפעילה מתחמי כספות מאובטחים ודיסקרטיים, בפריסת סניפים כלל ארצית ועם רמת אבטחה גבוהה ביותר הכוללת מספר שכבות הגנה אנושיות, טכנולוגיות ופיזיות. במסגרת שירות הכספות הפרטיות של רותניום, ניתן לשכור כספת אישית, ברמת אבטחה מקסימאלית, לאחסון ושמירה של אקדח פרטי, יחד עם עוד פריטים חשובים, רגישים ויקרי ערך עבורך.

בעיות בהחזקת כספת לנשק בבית

אם יש לכם נשק שאינו נמצא עליכם באפן שוטף ותדיר, כזה אשר בפועל צריך להיות באחסון מאובטח ומוגן רוב הזמן ואתם לא נושאים אותו באופן יומיומי, יתכן ועד היום שמרתם עליו בכספת ביתית, יתכן והכספת מוסלקת בתוך ארון או במיקום נסתר ייעודי וסביר להניח שהיא אף מקובעת פיזית למקום בו היא מוסתרת. אך בפועל, שמירה על האקדח שלכם בכספת ביתית, למרות שהיא בטוחה יותר מסתם לשמור עליו בארון נעול, מספקת במובנים רבים אשליה של בטחון.

המציאות מוכיחה שוב ושוב, כמו גם הניסיון בהיבטי אבטחה בכלל ושמירה על נשק בפרט, שישנן לא מעט בעיות בהחזקת נשק פרטי בבית, גם בעיות אבטחה וגם גורמי סיכון הקיימים מעצם העובדה שהנשק מוחזק במקום בו אתם ומשפחתכם גרים. 

  • אפילו אם יש לכם כספת איכותית וחזקה, שמירה על האקדח בבית חושפת אותו לגניבה הרבה יותר מאשר מתחם כספות פרטיות למשל. כשאתם לא בבית, גם אם יש לכם מערכת אזעקה משוכללת ומצלמות, פורץ יכול להיכנס לביתכם ולגנוב את האקדח. 
  • שמירה על אקדח בבית עם ילדים היא תמיד סיכון. ילדים הם סקרנים מטבעם וגם מלא תושייה, צרפו זאת לעובדה שאקדח הוא משהו המושך ילדים רבים ועצם המסתוריות והאיסור הגורף שלכם לגבי עיסוק באקדח עשוי למשוך ילדים לנושא. אלמנט הסיכון לגבי אקדחים וילדים ברור, כאשר גם במקרה זה החזקת כספת נשק בבית, כאשר יש ילדים בסביבה ממש לא תמיד מספקת הגנה מספקת מפני פתיחתה בידיהם – כאשר התוצאות הפוטנציאליות הן קטסטרופליות. 
  • יש לא מעט מקרים בהם אדם מחזיק אקדח פרטי ושומר עליו בבית, אך בת הזוג שלו חשה שלא בנוח מזה ואף מרגישה סטרס ומועקה מעצם הימצאות נשק בבית. 

אקדח פרטי הוא כלי רגיש ומסוכן מאוד, כלי המחייב אבטחה מעולה ושמירה הדוקה כך שאף גורם עוין או בלתי מוסמך לא יקבל גישה לאקדח. שמירה על האקדח בבית פשוט לא מספקת את רמת ההגנה והאבטחה הנחוצות וגם יש פתרון זמין ונגיש שהוא משמעותית בטיחותי ומוגן יותר והוא כספת לנשק במתחם כספות מוגן וייחודי .

לבחירת כספת ייעודית לאחסון ושמירה על האקדח או כל סוג נשק אחר >>

רותניום כספות

שמירה על האקדח בכספת נשק פרטית במתחם מאובטח – רותניום כספות

החלופה הטובה ביותר להחזקת אקדח פרטי ושמירה עליו בצורה המאובטחת והמוגנת ביותר היא אחסון בכספת פרטית הנמצאת במתחם כספות מאובטח, מנוטר ומוגן בשלל מערכות אבטחה – מתחם כמו אחד מסניפי רותניום כספות בפריסה ארצית רחבה. 

במתחמי רותניום אתם יכולים לשכור כספת לנשק לאחסון אקדח פרטי שאינו נמצא בשימוש יומיומי, לצד עוד מגוון פריטים רגישים ויקרי ערך. זהו פתרון אופטימאלי לאחסון נשק פרטי הודות להיקף ואיכות האבטחה – שמירה אנושית וחמושה 24/7, כניסה לחדר הכספות המאובטח עם שומר חמוש, מערכת זיהוי פנים, מערכת ביומטרית להרשאת כניסה, שימוש בכרטיס קרבה אישי לבקרת כניסה נוספת, מוקדי אבטחה לגיבוי, בדיקות פוליגרף תקופתיות לשומרים ולעובדים, מערכות טכנולוגיות לנטרול מפגעים ולמדידת עומסים פיזיים על המתחם ועוד אמצעי אבטחה מתקדמים. 

בשמירה על האקדח שלכם בכספת פרטית במתחם מאובטח של רותניום, אתם מקבלים אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם זמינות מלאה בכל זמן שתרצו. הגישה לכספת שלכם יכולה להתבצע בכל שעה ביום ובאופן דיסקרטי ופרטי לחלוטין.

רותניום כספות – עוזרת לבעלי אקדחים אחראיים להישאר אחראיים ומוגנים בכל עת

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן