מן הסתם אף אחד כבר לא שומר "כסף מתחת לבלטות", אבל בהחלט ישנם מצבים בהם יש לכם מזומן אבל אתם לא רוצים להפקיד אותו בבנק או להשקיע אותו באפיק פיננסי כלשהו אלא לשמור אותו כמזומן נגיש וזמין אך מאובטח ומוגן. לא מעט אנשים, בעיקר בשכבות העליונות של האוכלוסייה בישראל, מחזיקים בבית או במשרד כספת קטנה לאחסון פריטים יקרי ערך, מסמכים חשובים וגם מזומן. אבל בפועל, גם הכספת הביתית או המשרדית הטובה ביותר אינה פתרון מוגן ומאובטח מספיק והוא כרוך בפשרות. 

כספות אישיות- רותניום

כשאתם רוצים פתרון איכותי, אמין וחסר פשרות לשמירה על הכסף המזומן שלכם, כספת פרטית במתחם כספות מאובטח ומוגן היא הפתרון האידיאלי.

מה לא בטיחותי בכספת ביתית/משרדית?

כספת ביתית או משרדית היא יותר בטוחה משמירה של מזומן או פריטים יקרי ערך במגירה נעולה או בארון, אבל כאמור ממש לא מדובר על פתרון מאובטח ומוגן בצורה איכותית ואף מקיפה במיוחד אלא על פתרון המהווה פשרה. נכון, הפריטים בכספת הביתית זמינים לכם בכל עת ואתם לא צריכים לצאת מהבית כדי להוציא מזומן או תכשיט מהכספת, אבל אתם כן יוצאים מהבית עצמו ולא משנה עד כמה מערכת האבטחה שלכם משוכללת, זו לא אבטחה ברמה הקיימת במתחם כספות פרטיות ייעודי ומתקדם. 

כספות ביתיות נמצאות בבית, בלי שמירה חמושה ובלי מערכות אבטחה מסחריות מרובות שכבות, אפשר לעקור את הכספת כולה ולגנוב אותה ובאופן כללי כספות אלו פחות עמידות בפני פריצות לעומת פתרונות מקצועיים וייעודיים בחדרי כספות פרטיים. 

כספת אישית במתחם כספות פרטי ומאובטח – הדרך הנכונה לשמור על הכסף שלכם

כספת אישית במתחם כספות פרטי ומאובטח היא הפתרון האופטימאלי והיעיל ביותר לשמירה על הכסף שלכם ועל מגוון פריטים יקרי ערך, רגישים וחשובים. זהו שירות שהוא הטוב שבכל העולמות ואמצעי אחסון מאובטח המביא לכדי שלמות את השימושיות של כספת ביתית או משרדית לצד תחושת הביטחון של כספת בבנק. 

מתחם פרטי של כספות אישיות, כמו זה המופעל בכמה סניפים ברחבי הארץ ע"י חברת Ruthenium, מהווה את הדרך הטובה ביותר לשמור על מזומן ועל פריטים אחרים הודות לזמינות מלאה, אבטחה ברמה הגבוהה ביותר ושירות שאי אפשר לקבל בשום אמצעי אחסון ואבטחה אחר – גם לא בבנק!

 • מגוון כספות לבחירה – גדלים שונים לפי כמות הפריטים שאתם רוצים לאחסן, אפשרות לחדר כספות פרטי מלא רק עבורכם וחדר כספות מיוחד לחפצי אמנות. 
 • זמינות מלאה לכספת שלכם – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. 
 • אבטחה ברמה הגבוהה ביותר – כולל שמירה, מערכות טכנולוגיות משוכללות להרשאת כניסה, תיעוד, נעילה ואבטחה, מנגנון פתיחה כפול לכספת, בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים ועוד סודות אבטחה מקצועיים ההופכים את חדר הכספות לפתרון הבטוח ביותר לכסף שלכם. 
 • הגנה על חדר הכספות מפני אש ונזקי מים ומערכת ייחודית למדידת עומסים ורעידות בחדר הכספות.
 • פרטיות ודיסקרטיות מלאות ומובטחות – מתחמים יוקרתיים ומאובזרים, עם מערכות להבטחת דיסקרטיות וכולל תאי צפייה פרטיים כך שרק אתם פותחים את הכספת שלכם ורואים את תוכנה. 
 • ביטוח מלא ונטול מגבלת סכום על תכולת הכספת שלכם – עם רישום ביטוח רשמי מטעם חברת לויידס. 
 • חדר כספות מוגן ועם בקרת אקלים ותנאים סביבתיים – אופטימאלי לשמירה על מזומן ועל פריטים רגישים אחרים. 
 • פריסת סניפים ארצית, נוחה ונגישה של חדרי הכספות מבית חברת Ruthenium – אתם בוחרים את המיקום המועדף עליכם ומקבלים זמינות של 24/7 לכספת שלכם. בלי להיות תלויים בשעות הפתיחה כמו בבנקים.

מחפשים את הפתרון היעיל, המאובטח, המוגן והזמין ביותר לשמירה על הכסף שלכם ועל מגוון פריטים יקרים ורגישים? חדרי הכספות של Ruthenium הם הבחירה המושלמת – צרו קשר היום לתיאום סיור ובחירת כספת.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

  Open chat
  דילוג לתוכן