אגרות חוב הן ניירות ערך, אשר רכישתן מהווה התחייבות לתשלום חוב. הן משמשות חברות, ממשלות וגופים ומאפשרות לגייס כספים, כאשר על כל אגרת חוב מצוינים כל הפרטים הנוגעים להלוואה וההתחייבות של הלווה להחזיר את מלוא הסכום בתוספת ריבית ולעיתים גם הצמדה, על פי תנאים שסוכמו מראש. 

אגרת חוב היא נייר ערך שניתן לסחור בו בבורסה כשמחיר השוק של כל אגרת חוב נקבע בהתאם לביקוש והיצע. מכיוון שמדובר בנייר ערך פיזי ומוחשי יש לשמור עליו מכל משמר, לעיתים אף לאורך זמן, והדרך הבטוחה ביותר לעשות זאת היא על ידי כספת. 

כספת מאפשרת לכם להגן על מסמכים חשובים, כמו אגרות חוב, מפני פריצות וגניבות, וגם מפני נזקים סביבתיים כמו למשל לחות, מים ואש. כדי לזכות למלוא ההגנה, עליכם לבחור בכספת או בשיטת האחסון הנכונה

בחירת כספות חסינות מים ואש לשמירת אגרות חוב

כספות מגנות על המסמכים החשובים שלכם מפני גניבה, אך ישנן כספות שמספקות הגנה טובה גם מפני סיכונים אחרים, כמו למשל התלקחות, שריפה, שיטפון, לחות וכדומה. מפגעים סביבתיים יכולים להיות בלתי נמנעים וכשהם קורים לא תהיה דרך לעצור אותם. במיוחד אם אתם שומרים את הניירות יקרי הערך שלכם במשרד, מתחם שאינו מאויש 24/7. 

במקרה ופורצת שריפה או שישנו שיטפון, ללא הגנה מתאימה יכול להיגרם נזק למסמכים יקרים ובעלי ערך כמו אגרות חוב, ולכן עליכם לוודא שיש להם שכבת הגנה נוספת. כספת מספקת את אותה שכבת הגנה נדרשת, כאשר ישנן כספות בדירוגים שונים אשר נקבעים בהתאם למידת עמידותן. כספות יכולות לגלות עמידות מפני אש או מים עד לגבול מסוים, וככל שהן יגלו עמידות לזמן רב יותר, כך הדירוג שלהן יהיה גבוה יותר. לכן על מנת לשמור על מסמכים כמו ניירות ערך חשוב לקנות כספות איכותיות בדירוג גבוה, או לבחור בשיטת אחסון מסמכים יותר אטרקטיבית ובטוחה, כמו מתחם כספות פרטי ומאובטח. 

אחסון אגרות חוב במתחם הכספות רותניום

במתחם הכספות היוקרתי רותניום תוכלו למצוא כספת לשמירת אגרות חוב, בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. הכספות האיכותיות זמינות בשלושה גדלים שונים, ומלבדן, ישנם גם חדרי כספות וחדר כספות לתמונות ויצירות אמנות. 

חדר הכספות המפואר משתרע על שטח נרחב של כ- 500 מ"ר וכולל את אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר שישנם. כך אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאגרות החוב שבבעלותכם, לצד כל ניירות הערך שלכם, שמורים ומוגנים על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך, המקום מותאם לכל הדרישות הרגולטוריות ולדרישותיהן של חברות הביטוח, מה שמעניק לכם כיסוי מלא. 

התאמה מוחלטת לצרכים ולדרישות שלכם

בשונה מכספות בבנק, השירות של חדר כספות פרטי מותאם לצרכים שלכם באופן אישי ומציע לכם רמה אחרת של אבטחה. עם מעטפת אבטחה נרחבת, ממאבטחים ששומרים על המתחם סביב השעון ועד אמצעים ביומטריים לזיהוי, לצד כל התנאים הסביבתיים הנדרשים כדי להבטיח שניירות הערך שלכם ישמרו היטב לאורך תקופת האחסון, בסטנדרט הגבוה ביותר שקיים ועם כל הפרטיות, הנגישות והדיסקרטיות לה אתם זקוקים.

מוזמנים להצטרף למועדון הלקוחות האקסקלוסיבי של רותניום ולזכות להגנה אולטימטיבית והתאמה מלאה לצרכי האחסון שלכם. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם פתרון אחסון ברמה הגבוהה ביותר!

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן