מאז הכספת הראשונה שהותקנה במצרים העתיקה ועד היום, החומרים שמשמשים לייצור כספות השתנו מקצה לקצה. אם בעבר כספות היו מיוצרות מעץ, וכללו מערכת נעילה שדומה לזו שמשתמשים בה כיום, עם הזמן את העץ החליף ברזל, כאשר חלקן הפנימי עוצב מקרמיקה, אבן, לבנים או חומרים אחרים שסייעו להגן על תכולת הכספת מפני שריפה. 

התפתחות הכספות – מעץ ועד פלדה 

ככל שהטכנולוגיה התפתחה ועמה שיטות וחומרי הייצור, הפלדה נכנסה לתמונה והפכה לחומר הגלם העיקרי לייצור כספות, זאת הודות לתכונות עמידות גבוהות יותר בפני היסדקות, אש ותנאי סביבה מאתגרים. לקראת המאה העשרים חלו התפתחויות נוספות בתהליכי הייצור של הכספות. עם כניסתן של בדיקות בקרת איכות, החלו להשתמש בטכנולוגיות וחומרי ייצור חדשים, כולל סגסוגות פלדה שונות שהופכות את הכספות להרבה יותר בטוחות ומותאמות לתנאים ודרישות מסוגים שונים. 

כיום הרבה מן הכספות מיוצרות מסגסוגות פלדה שונות. בעזרת שילוב בין חומרים בסגסוגת ניתן להקנות לפלדה עמידות גבוהה יותר ולהעלות את רמות ההגנה בעת השימוש לתכולת הכספת. הסגסוגת הנפוצה ביותר היא של ברזל ופחמן. על ידי הוספת הפחמן המתכת הופכת לעמידה יותר בפני סדקים, שכן מסוגלת להתכופף מעט כאשר מתמודדת עם לחצים. במידה ורוצים כספת פלדה באיכות גבוהה יותר, החומר שישמש הוא פלדת כרום. על ידי הוספת כרום לסגסוגת הברזל והפחמן, המתכת הופכת לחזקה ומבריקה הרבה יותר ומגלה גם עמידות בפני קורוזיה. 

האם כספות פלדה הן הבטוחות ביותר? בחרו במתחם כספות מאובטח

כאשר בוחרים כספת, חומר הגלם שממנו היא מיוצרת משחק תפקיד מרכזי, בהתאם לסוג ההגנה והעמידות שאתם מחפשים. כיום מבצעים בדיקות שונות על כספות כדי לראות כמה זמן הן מחזיקות מעמד בפני מתקפות שונות כמו למשל שריפה, הצפה או פריצה. מידת העמידות של הכספת קובעת את הדירוג שלה. ככל שהדירוג גבוה יותר, כך הכספת תוגדר כאיכותית יותר. אולם אין ספק שאם אתם מחפשים את פתרון האחסון הבטוח ביותר, שיעניק לכם שקט נפשי ומקסימום אבטחה לתכולת הכספת, מתחם הכספות של רותניום יהיה הבחירה הטובה ביותר עבור החפצים היקרים שלכם. 

מתחם הכספות כולל כספות פלדה בגדלים שונים בשלל מסלולים התואמים לצרכים שלכם. אך מלבד הכספות עצמן, הוא מספק לכם מערכי הגנה נוספים, כך שהגישה אל הכספת שלכם תהפוך לבלתי אפשרית. מלבד הכספות האיכותיות המתחם מאובטח סביב השעון 24/7 על ידי צוות מיומן של מאבטחים חמושים. בנוסף ישנם עוד אינספור אמצעי אבטחה לרבות מצלמות אבטחה, מנגנוני זיהוי ביומטריים, מערכת מדידת עומסים ורעידות, בקרת כניסה וכרטיס חכם ואפילו כניסה למתחם בליווי שומר. 

מערך האבטחה מאוד מוקפד, תואם לפרוטוקולים של החברות המובילות בעולם בבניית חדרי כספות, וכולל גם אמצעי אבטחה דיסקרטיים אשר נשמרים בסוד מטעמי בטיחות כדי שלא לחשוף לקהל הרחב את כל אמצעי האבטחה שהחברה נוקטת בהם. 

לסיכום, 

אם אתם רוצים את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר שכספות יכולות לספק לכם, אין ספק שמתחם כספות מאובטח הכולל כספות פלדה, מערכות ופרוטוקולי אבטחה מהמתקדמים בעולם, יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שכל החפצים יקרי הערך שלכם נשמרים בבטחה תמיד!

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן