כאשר אתם מאחסנים פריטים יקרי ערך ורגישים בכספת מקצועית ואישית, במתחם כספות מאובטח ומתקדם טכנולוגית, אתם מן הסתם צריכים ודורשים שהכספת שלכם תהיה מוגנת בצורה האופטימאלית. אחד מסוגי ההגנה החשובים ביותר עבור כספות אישיות הוא הגנה מפני אש, הגנה אשר מבטיחה שתכולת הכספת שלכם תישאר מוגנת ושמורה גם במקרי קטסטרופה של שריפה בחדר הכספות.

מהי כספת חסינת אש?

כאשר אומרים שכספת הינה חסינת אש, הכוונה היא שתכולת הכספת עצמה מוגנת מפני מקרי שריפה, כולל במגע ישיר של אש בחלקה החיצוני של הכספת. לא כל כספת היא חסינה מפני אש, אפילו אם היא עשויה כולה ממתכת – זוהי נקודה חשובה להבנה והפנמה. רק כספות מקצועיות, אמינות וברמת ייצור צבאית מציעות חסינות אופטימאלית ומוכחת מפני נזקי אש (ומים). 

הכספות של רותניום עשויות פלדה מיוחדת וייעודית וכמו כן מאוחסנות בפורמט המספק שכבת הגנה נוספת מפני נזקי אש ומים, המקשה על האש להגיע ישירות לכספת עצמה. ראשית, כדי להגיע לכספת עצמה, יש לעבור דרך דלת ברזל נעולה המצריכה שני מפתחות כדי להיפתח – אלמנט זה לבדו מוסיף רבות מבחינת הגנה מפני אש. שנית, הכספת האישית עצמה עשויה פלדה ואינה כוללת רכיבים מתלקחים כלל, כך שאפילו אם הכספת באה במגע ישיר עם אש, היא נותרת מוגנת ושלמה וכמובן שהתכולה אינה נשרפת או ניזוקה. חסינות האש מושגת הן הודות למבנה ההנדסי של הכספת ושל חדר הכספות כולו והן הודות לשימוש בפלדה מעולה, אשר טמפרטורת ההתכה שלה גבוהה מאוד והרבה יותר גבוהה מאשר הטמפרטורות המתקבלות משריפות שכאלו. 

תכונת חסינות מאש לכספת אישית חשובה כמובן כדי לספק לתכולת הכספת שלכם הגנה אולטימטיבית ומלאה. ברותניום אנו שומרים על הכספות של לקוחותינו הן מבחינת אבטחה ודיסקרטיות והן מבחינת נזקים חיצוניים פוטנציאליים – לא מזניחים דבר ולא מתעלמים מאף סיכון!

כספות אישיות מאובטחות של רותניום

 

יתרונות רותניום בחסינות מאש והגנה על הרכוש היקר והרגיש שלכם

כאמור, כל הכספות הפרטיות  של רותניום הינן חסינות אש ומוגנות מפני נזקי מים, אך בנוסף אנו מציעים רמה חסרת פשרות של אבטחה והגנה. הכספות של רותניום, לא רק עומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר של הרגולציה ושל חברות הביטוח אלא גם בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה והגנה מכאנית. 

  • חדרי הכספות של רותניום מיישמים מנגנון הכולל לפחות 4 שכבות של אבטחה, המפרידות בין הכספת שלכם ותכולתה לבין המרחב החיצוני –אבטחה אנושית חמושה, מערכות זיהוי, מעברים מאובטחים בין חדרים ומפלסים, מצלמות ומערכות אבטחה טכנולוגיות נוספות.
  • הכספת שלנו בנויות מפלדה חזקה במיוחד, חומרים ברמת איכות צבאית, עם עמידות אופטימאלית מפני אש ומים וכמו כן מערכת אבטחה הדוקה, כולל מנגנון פתיחה כפול להגעה לכספת. 
  • מתחמי הכספות כוללים מערכות התרעה והגנה מתקדמות מפני נזקי אש ומים – אבל אפילו אם הבלתי סביר יקרה ואש תגיע לכספת שלכם, התכולה מוגנת לחלוטין הודות לחסינות האש הגבוהה. 

 

רותניום חדרי כספות פרטיים, מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, דיסקרטיות מובטחת, שירות בוטיק אישי, תמחור אטרקטיבי וכמובן הגנה אופטימאלית על הכספת שלכם ותכולתה. לא לוקחים סיכונים, מאחסנים את הרכוש היקר והרגיש שלכם רק בכספות הפרטיות של רותניום!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    Open chat
    דילוג לתוכן