אנשים רבים מאמינים שכדי להגן על החפצים היקרים והחשובים ביותר שלהם, עליהם להסתיר אותם במקומות סודיים ברחבי הבית או המשרד, כמו למשל בקופסת נעליים מתחת למיטה או במגירה נעולה בשולחן המשרדי. אולם, אם חלילה יגיעו אליכם פורצים, אלו המקומות הראשונים שאליהם יכוונו. מעבר לכך, מקומות אלו לא יציעו הגנה לחפצים שלכם במקרה של שריפה או שיטפון. 

אם אתם מחפשים אחסון מוגן, אלו בדיוק הסיבות לבחור באופציה הרבה יותר בטוחה – חדר כספות. חדר כספות מאובטח מציע לכם הגנה מקיפה מפני גניבה, שריפה והצפה, מה גם ששירות זה זמין עבורכם הרבה יותר ממה שאתם עשויים לחשוב, כאשר ההשקעה משתלמת בהתחשב לערכה של התכולה, והעובדה שאין לה תחליף. 

מתחם כספות מאובטח מציע הגנה מקיפה וכוללת

החפצים יקרי הערך שלכם עשויים להיהרס או להינזק בקלות במקרה ותפרוץ שריפה בבית או שיטפון. וקחו בחשבון, שגם בכספת הביתית או המשרדית הם לא יהיו מאה אחוז בטוחים, מכיוון שפורצים תמיד יכולים לקחת איתם את הכספת ולפעמים התנאים לא יהיו מיטביים כדרוש בתוך הכספת עצמה, מה שעשוי לגרום לנזק. בנוסף, לעיתים ישנם חפצים שעדיף להרחיק מהישג ידם של ילדים, או עובדים "סקרנים" ולכן לא כדאי שהם יאוחסנו בבית או במשרד מלכתחילה. 

אחסון מוגן בחדר כספות מאובטח יעניק לכם הרבה יותר שקט נפשי. כך תדעו שחפצים אלו מוגנים בחדרי כספות ייעודיים, יש עליהם שמירה סביב השעון, הם מבוטחים ולא אמצעי זיהוי מתאימים לא תהיה אליהם גישה. 

ניתן לשמור את כל סוגי החפצים בכספות

אם יש לכם מסמכים כמו למשל מידע רגיש, קניין רוחני או פוליסות ביטוח חיים, או אם תרצו לשמור על חפצי אמנות יקרים, אוספים ופריטים יקרים אחרים, מתחם כספות מאובטח יהיה המקום המושלם. 

במתחם כספות מקצועי תוכלו לאחסן יצירות אמנות למשל, ולזכות לתנאי אחסון אופטימליים שיועדו למטרה זו בלבד. בעת עיצוב חדרי כספות לוקחים בחשבון את כל הסיכונים האפשריים ונותנים מענה מאובטח בסטנדרט בלתי מתפשר של קדמה, חדשנות ואיכות. חדרים אלו מספקים הגנה מצוינת מפני אש, מים ולחות. הם כוללים בקרת טמפרטורה כדי להגן מפני בלאי ושחיקה, וכמובן מספקים גם הגנה מפני אובדן או גניבה.

אחסון במתחם כספות חוסך לכם מקום

הדרך היחידה לאחסן בצורה בטוחה את החפצים היקרים לכם היא באמצעות כספת, אך על מנת שלא ניתן יהיה פשוט לקחת את הכספת וללכת, יש לחבר את הכספת לרצפה או לקיר. כמובן שלא הרבה אנשים או בעלי עסקים היו רוצים כספת גדולה שמחוברת לרצפה או לקיר שתתפוס מקום יקר בבית או במשרד. מה גם שאם אתם זקוקים לכספת גדולה, תתקשו לשמור עליה במקום מוצנע ולא גלוי. 

גם מהבחינה הזאת, מתחם כספות מאובטח מספק לכם מענה מיטבי ומאפשר לכם לאחסן את הפריטים היקרים והחשובים לכם בשקט, מבלי לעורר עניין וסקרנות ומבלי לבזבז שטח רצפה יקר. 

אוקי, השתכנענו. אבל איפה ניתן למצוא חדרי כספות בישראל?

חדרי כספות מציעים את הדרך הבטוחה ביותר להגן על הרכוש הפרטי שלכם, ובישראל יש לכם את חברת רותניום שמעמידה לרשותכם מתחמים מאובטחים של חדרי כספות בשלושה מוקדים ברחבי הארץ. 

הפתרונות של רותניום מביאים אליכם את הסטנדרטים הגבוהים של חדרי הכספות היוקרתיים ביותר בעולם, ואת כל יתרונות האבטחה המתקדמים ביותר שישנם. מעבר לכך, מתחמי הכספות של החברה נגישים עבורכם כך שתוכלו להגיע אל הכספת שלכם בכל יום בשנה, לאורך שעות השירות הארוכות.

המתחם מאויש באנשי אבטחה ומעבר לכך, הגישה לחדרי הכספות מתאפשרת רק לאחר זיהוי ביומטרי. כל התהליך דיסקרטי, ואתם תקבלו את כל הפרטיות לה אתם זקוקים בעת פתיחת הכספות שלכם. ולבסוף, כל חדרי הכספות כוללים את כל התנאים האופטימליים לאחסון מוגן כך שיעניקו לכן המון שקט נפשי. 

למידע נוסף על אחסון מוגן בחדרי הכספות של רותניום צרו קשר עם הצוות המקצועי שלנו עוד היום!

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן