כספת עם חריץ מציעה אחסון מאובטח לפריטים יקרי ערך, כך שניתן לשמור עליהם בבטחה לאיסוף מאוחר יותר בין אם מדובר בכסף מזומן, בין אם במפתחות להשכרת רכב, או יחידת אירוח ובין אם זו ניירת שהושארה במתחם מחוץ לשעות העבודה. 

כספות עם חריץ מגיעות בגדלים שונים ועם שיטות אבטחה שיתאימו עבור מגוון צרכים ולכן כאשר בוחרים כזו כספת, כדאי לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • גודל – הגודל של כספות עם חריץ הוא הגורם המרכזי בעת בחירת הכספת וכאשר בוחנים גדלים ישנם שני היבטים שצריך לקחת בחשבון, האחד הוא גודל הפריטים שרוצים לאבטח (וכתוצאה מכך גם גודל החריץ שבכספת) והשני הוא גודלה של הכספת עצמה וכמות הפריטים שיכולה להכיל. 
  • גישה נוחה – כספות חריץ כוללות חריץ אשר דרכו ניתן לשלשל חפצים לתוך הכספת. לכן הגישה צריכה להיות מותאמת למשתמשים בכספת. ישנו הבדל בין כספת עם חריץ שמשמשת בנק לבין כספת חריץ שתשמש בתי מלון או חברות להשכרת חברים, ויש לשים על כך דגש כאשר בוחרים. 
  • נעילה – שיטת הנעילה של הכספת גם מבדילה בין כספות עם חריץ, ועליכם לבחור את סוג הנעילה בהתאם לערכה של התכולה שאתם מאחסנים בכספת. ככל שהפריטים בפנים יקרי ערך כך כדאי לשלב פתרונות נעילה חכמים יותר, כמו מנעול ביומטרי וכדומה. 
  • מחיצה – ישנן כספות חריץ אשר כוללות חוצץ בפנים כך שמחולקות לשני חלקים, חלק עליון לפריטים שהופקדו וחלק תחתון עבור אחסון מסוג שונה. באותה מידה כספות אלו יכולות לכלול שתי דלתות שמקנות שליטה על אופן אחסון הפריטים ועל מתן גישה למשתמשים. 

האם כדאי לקנות כספות עם חריץ?

כספות חריץ נותנות מענה עבור צרכים מסוימים. אם אתם רוצים לשמור על פריטים יקרי ערך, אינכם צריכים לפתוח כל רגע את הכספת ולעבור את כל מחסומי האבטחה מחדש בכל פעם, אלא שאתם פשוט יכולים לשלשל את הפריטים לתוך הכספת דרך החריץ שלה וכך ליהנות משימוש נוח ופשוט. כמו כן הן מתאימות כאשר רוצים לאחסן פריטים במיקום בטיחותי עד לאיסופם במועד מאוחר יותר. 

עם זאת חשוב לזכור שכספות פרטיות או ביתיות, עם חריץ או בלי, חשופות הרבה יותר לפריצות ואינן בטיחותיות. כך שאם אתם מחפשים אבטחה מקסימלית לחפצים יקרי הערך שלכם, כדאי לכם להכיר את מתחם הכספות של חברת רותניום, שלו מוקדים שמאובטחים סביב השעון בפריסה ארצית, שמירה של מאבטחים חמושים וגדלים שונים של כספות פרטיות. 

מה היתרונות של אחסון פריטים במתחם כספות פרטי?

חברת רותניום מעמידה לרשות המשתמשים שלה מתחמים מאובטחים של כספות וחדרי כספות, במיקומים מנצחים. המתחמים מאופיינים עם קדמה טכנולוגית וכל האמצעים הבטוחים והדיסקרטיים ביותר לאחסון כל החפצים האישיים שלכם. 

החברה מביאה את הרמה הגבוהה של חדרי כספות פרטיים מחו"ל לישראל, ומציעה ללקוחותיה כספות מסוגים שונים במגוון גדלים, ומסלולי מינוי לבחירה, כך שתקבלו את המענה המושלם לצרכי האחסון והאבטחה של פריטי הערך היקרים לכם. 

כמובן שבמתחמי הכספות של רותניום יש לכם גישה סביב השעון לרכוש הפרטי שלכם, ואת כל אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר, כך שתוכלו להיות שקטים ולדעת שתמיד הפריטים יקרי הערך שלכם נמצאים בידיים טובות ולא חשופים לסיכונים. מעבר לכך, מתחמי הכספות מבוטחים, דיסקרטיים ואיכותיים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים. 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן