אנשים ועסקים רבים בוחרים להשתמש בכספת כדי לאחסן פריטים יקרים, חשובים ורגישים בצרוה בטוחה ומוגנת יותר, ממזומן ותכשיטים ועד תעודות ומסמכים חשובים וכל המגוון הרחב שביניהם. אך האם הכספות הסטנדרטיות הללו בטוחות מספיק והאם מנעול כספת הוא ערובה לכך שהפריטים שלכם אכן מוגנים מספיק? נענה על שאלה חשובה זו כעת – כאשר התשובה חשובה כי הכספת עצמה עולה כסף ובעיקר כי אם מדובר על תחושת ביטחון מדומה, ההשלכות של פגיעה תהיינה כמובן מהותיות ביותר.

מהו מנעול כספת?

לצד היותה של הכספת "קופסת" פלדה חזקה ועמידה, האלמנט השני המיועד לשמור על הפריטים שבתוכה מוגנים ובטוחים הוא כמובן מנעול הכספת. זהו מנגנון הנעילה והפתיחה שכל ייעודו להבטיח שגורמים לא מורשים לא יוכלו לקבל גישה לתכולת הכספת ולעומתם, לכם כבעלי הכספת תהיה גישה יעילה ונוחה לפי דרישה.

ישנם סוגים רבים של מנעולי כספות, כאשר באופן כללי מדובר על שיטות וטכנולוגיות מבוססות המשמשות במגוון רחב של כספות ואמצעי אחסנה מאובטחים. הסוגים העיקריים הם:

  • מנעול קוד מכאני: מנעול כספת עם חוגת מספרים קלאסית, רק בחירה בקוד המוגדר, בסדר הנכון, תפתח את מנגנון הנעילה ואת הכספת.
  • מנעול עם מפתח: מנעול המתבסס על מפתח מיוחד וייעודי לפתיחת מנגנון נעילה חזק.
  • מנעול מבוסס שני מפתחות: כספות בהן כדי לפתוח את המנעול יש צורך להפעיל שני מפתחות שונים, אשר לרוב יוחזקו ע"י שני גורמים שונים לשיפור האבטחה והגנה.
  • מנעול קוד אלקטרוני: כספות חשמליות שבהן יש להקיש קוד מספרי כדי לפתוח מנעול אלקטרוני, עם או ללא שילוב של מפתח פיזי לתוספת אבטחה.
  • מנעולים ביומטריים: סוג חדיש ומשוכלל של מנעול כספת, הפתיחה מתבצעת לפי אימות זהות על פי נתונים ביומטריים כמו טביעת אצבע או סריקת העין. שוב, עם או ללא תוספת של מפתח פיזי לשכבת אבטחה נוספת.

לא משנה מה סוג המנעול לכספת, ככל שמנגנון הנעילה מורכב יותר, למשל עם יותר בריחים הננעלים לכיוונים מנוגדים ושילוב של שכבות אבטחה שונות, כך המנעול אמור להיות מוגן ומאובטח יותר מפני פריצה בלתי מורשית.

מידת הבטחון של מנעול כספת

שוב, ככל שמנעול הכספת מורכב יותר, כך הכספת על פניו מציעה רמה גבוהה יותר של בטחון ואבטחה. אך מה שחשוב להבין לגבי כל כספת המוחזקת בבית, בדירה, במשרד או בעסק הוא שהלכה למעשה כל כספת אפשר לפרוץ ומרגע שהכספת נמצאת במיקום שכזה – שאינו ייעודי וייחודי להגנה על כספות ותכולתן – משמעותית קל יותר לפורצים לפרוץ אליה ולרוקן את תכולתה, או לחלופין "פשוט" לקחת את הכספת איתם ולפרוץ אותה במיקום אחר.

אחסנת פריטים בכספת ביתית/משרדית, רצוי נסתרת בצורה טובה ועם מנעול כספת איכותי ומורכב, תהיה יותר בטוחה ומוגנת מאשר שמירת אותם פריטים במגירה או ארון נעולים למשל. אבל קריטי להבין שעצם השימוש בכספת אינו ערובה לביטחון מלא וזהו פתרון שבמובנים רבים אפילו מספק תחושת בטחון מדומה וכזו שאינה נתמכת לחלוטין ע"י המציאות והסיכונים המעשיים.

 

מנעול הכספת המושלם בחדר כספות פרטי

כדי לקבל את ההגנה והאבטחה הטובות ביותר לתכולת הכספת שלכם ולקבל את הערך המירבי של בטחון לרכוש היקר שלכם, הפתרון הטוב, היעיל והמתקדם ביותר הוא לשכור כספת פרטית במתחם כספות ייעודי ופרטי, כמו מתחמי הכספות המתקדמים שחברת רותניום מפעילה בפריסה ארצית. כך אתם גם מקבלים כספת פרטית עם מנעול כספת מתקדם ובטוח הדורש פתיחה כפולה עם שני מפתחות וגם נהנים ממגוון שכבות אבטחה והגנה, המספקות את הבטחון האמיתי והמלא לתכולת הכספת שלכם. כל זה ואתם מקבלים זמינות גבוהה ביותר לכספת שלכם, שירות דיסקרטי ובוטיקי ומקצועיות חסרת פשרות.

בחדר כספות פרטי הרכוש שלכם מוגן ע"י כספת אישית עמידה ואמינה מאוד, מנגנוני הגנה הנדסיים מפני פריצות ונזקי מים ואש, מערכות אבטחה טכנולוגיות רבות, מערכות הרשאת כניסה עם כמה שלבי אימות וכניסה וכמובן אבטחה אנושית חמושה 24/7.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן