רוצים לאחסן פריטים יקרים ורגישים בצורה בטוחה ומוגנת כמה שיותר ומתלבטים בין רכישת כספת לבין שירות השכרת כספת פרטית? במציאות בה יותר ויותר אנשים ועסקים מבנים את החשיבות ואת היתרונות של שמירת פריטים חשובים, יקרים או רגישים בכספת, זוהי אכן התלבטות רלוונטית וחשוב להבין את ההבדלים בין שני פתרונות אלו. 

לקנות כספת – מה זה אומר?

בשוק יש כיום מגוון פתרונות של כספות לרכישה, אלו כספות ביתיות או משרדיות והן שונות זו מזו בגודל, במאפיינים הפיזיים כמו עובי הפלדה, במנגנוני הנעילה (אלקטרוניים או מכאניים בלבד למשל) וגם באופן בו הכספת מחוברת. יש כספות פשוטות שאפשר להתקין בצורה פשוטה ונסתרת יחסית בתוך ארון, כאשר לעומת כספות רגילות ופשוטות אלו יש גם כספות ביתיות/משרדיות שמנסות להציע דיסקרטיות משופרת, כמו כספות להתקנה מוסרת בתוך קיר או מתחת לרצפה. 

כספות ביתיות או משרדיות אלו מגיעות בשלל רמות מחיר, אך המשותף לכולן הוא שהן כספות ששומרים בבית או במשרד וכאשר הלכה למעשה האבטחה הישירה היחידה שיש על הכספת ותכולתה היא חוזק הכספת ועד כמה קל למצוא אותה במיקום בו היא מותקנת. 

ה"חדשות" בהקשר זה של קניית כספת לשימוש ביתי או משרדי הן שלא משנה עד כמה הכספת יקרה, חזקה או מוסתרת, היא חשופה יותר לגניבה ופריצה מעצם היותה מותקנת במיקום ביתי או משרדי. אפילו אם מדובר על בית עם מערכות אבטחה או על משרד הנמצא בבניין מאובטח יחסית, באופן אינהרנטי כאשר כספת נמצאת במקום שאינו מיועד בלעדית לכספות ולאבטחת רכוש, היא בסיכון מוגבר לשוד ופריצה. 

מה שבטוח הוא שקניית כספת ביתית או משרדית היא פעולה יותר בטוחה ומוגנת מאשר אחסון פשוט ולא מוגן של פריטים יקרים ורגישים, למשל בהשוואה לשמירת רכוש יקר או מסמכים רגישים במגירה או ארון עם נעילה פשוטה. 

להשכיר כספת – שכירות של כספת פרטית במתחם כספות ייעודי

האפשרות השנייה בהקשר לשימוש בכספת לשמירת רכוש יקר ערך ופריטים חשובים ו/או רגישים היא השכרת כספת במתחם כספות ייעודי. חלק מהבנקים מציעים חדרי כספות פרטיים, אך אלו הולכים ונסגרים מחוסר כדאיות כלכלית לבנקים וגם הזמינות שלהם נמוכה ותלויה בשעות פתיחת הסניף עצמו. מה שמשאיר לכם את האפשרות האיכותית והמקצועית של השכרת כספת פרטית במתחם כספות ייעודי, מקצועי וחיצוני לבנקים – כמו חדרי הכספות האיכותיים של חברת רותניום. 

במתחם כספות ייעודי אתם שוכרים כספת איכותית המותאמת לצרכים שלכם מבחינת גודל וקיבולת, כשמסביב תנאי הגנה ואבטחה אופטימאליים ומתקדמים ביותר, עם זמינות מעולה עבורכם לתכולת הכספת וראש שקט שהרכוש שלכם מאוחסן בצורה הטובה והבטוחה ביותר. 

בשירות השכרת כספות פרטיות אתם נהנים מאתר עם כמה שכבות אבטחה והגנה פיזית, מערכות אמינות ומתקדמות של בקרת ומניעת כניסה, שירות פרימיום דיסקרטי ומדויק וגם מאפשרות שדרוג של גודל הכספת בהתאם לצרכים שלכם וכאשר כל נושאי התחזוקה של הכספת עצמה ומערכת האבטחה וההגנה הינם באחריות רותניום כספות ולא באחריותכם. 

צרפו לכך ששכירות על כספת פרטית מתומחרת בחברת רותניום באופן אטרקטיבי ותחרותי, וקיבלתם שירות איכותי ובטוח יותר בצורה משמעותית לעומת כספת ביתית/משרדית שעליכם לרכוש, להתקין כראוי, לתחזק ובלי יכולת שדרוג הגודל.

השורה התחתונה: השכרת כספת פרטית באחד מחדרי הכספות של חברת רותניום מהווה פתרון משמעותית יותר בטוח, איכותי ומוגן בהשוואה לכל כספת ביתית/משרדית שתקנו. 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן