אם אתם רוצים לבחור את הכספת הטובה ביותר כדי לקבל מענה לצרכים שלכם, עליכם להכיר את הסוגים השונים של כספות שיש שם בחוץ. ואכן ישנם לא מעט סוגים וקטגוריות של כספות, כאשר אחד הסוגים אלו הן כספות משוריינות.

במה כספת משוריינת שונה מסוגים אחרים של כספות?

כספות מעוצבות כדי לתת מענה לצרכים שונים. יש כספות שיתאימו לשימוש ביתי אחרות לשימוש משרדי. יש כספות רצפתיות, אחרות מותקנות על הקיר. יש כספות שמיועדות לספק הגנה מפני מים ולחות בעוד שאחרות מעוצבות כדי להגן על הציוד מפני שריפה. מעבר לכך הן מעוצבות מחומרים שונים וכוללות לא מעט מנגנוני נעילה.

כספת משוריינת, כפי שאפשר להבין משמה, מעוצבת ומתוכננת כדי להגן על הציוד והרכוש שלכם מפני פריצה. ייעודן הוא לשמור על חפצים בעלי ערך רב, והן כוללות תכונות אשר מקשות על פורצים וגנבים בדרכים שונות.

המאפיינים של כספת משוריינת

כספת משוריינת מאפשרת לכם לאחסן חפצים בעלי ערך גבוה, ולהגן עליכם מפני פריצות וגניבות. כתוצאה מכך, הן כוללות את התכונות הבאות:

  • משקל גבוה – כספות משוריינות יהיו כבדות הרבה יותר מכספות רגילות, על מנת שלא ניתן יהיה לעקור אותן בקלות ולשנע מקום למקום. המשקל שלהן יכול להגיע לטון ואפילו יותר מכך, אך בכל זאת, למרות המשקל יש לעגן את הכספת כראוי.
  • דופן כפולה – לכספות משוריינת יש דופן כפולה, פנימית וחיצונית, מחומרים שונים, כאשר בין השכבות יוצקים בטון בדרגות חוזק שונות, לעיתים בשילוב חומרים נוספים, בהתאם לרמת המיגון.
  • מנגנוני נעילה – הן משלבות מספר מנגנוני נעילה, כמו למשל נעילה אלקטרונית או נעילת מפתח. המנגנון האלקטרוני אינו מסיט את הבריחים בזמן פתיחת הכספת, לשם כך ישנה ידית ידנית.
  • שיטת האחסון –  ניתן לאחסן בהן חפצים יקרים, כאשר לרוב הן משמשות בעיקר עבור אחסון לטווח ארוך ופחות מיועדות לשימוש יומיומי.
  • עלות – מכיוון שכספת משוריינת כוללת מנגנוני נעילה מתקדמים, משקלה גבוהה והיא מציעה רמת הגנה גבוהה מפני פריצה, מחירה יהיה בהתאם. כמו כן ככל שהכספת תגלה עמידות גבוהה לאורך זמן רב יותר בעת פריצה, הדירוג שלה יהיה גבוה יותר, מה שגם ישפיע על המחיר.

בחירת הפתרון הטוב ביותר לצרכי האחסון שלכם

לכספת משוריינת יש את היתרונות שלה, אולם אם אתם רוצים את רמת האבטחה הטובה ביותר עבור ציוד יקר ערך, מומלץ לאחסן את הציוד שלכם במתחם כספות פרטי ומאובטח. ברותניום כספות יש חדרי כספות מאובטחים, המציעים לכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, בהתאם לדרישות של כל חברות הביטוח, כמו גם לדרישות החוק. מעבר לכך השירות מותאם אישית בהתאמה לצרכים שלכם. במתחם ישנם כספות בגדלים שונים, מסלולי אחסון מגוונים ועוד.

מתחם כספות מאובטח מעניק לכם שקט נפשי, כך שאינכם צריכים לדאוג, הציוד שלכם מוגן, הוא נמצא במתחם ובו שמירה סביב השעון, עם מערכות אבטחה שונות ומגוונות ואמצעי אבטחה מתקדמים. מתחם רותניום מספק מענה למועדון לקוחות אקסקלוסיבי ומזמין גם אתכם להצטרף אליו! לפרטים נוספים אודות מסלולי האחסון המגוונים שלנו, מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן