למרות הכל, לרבים מאיתנו יש דברים ורכוש השווים המון אפילו שאין להם ערך כספי ממשי, פריטים שהערך שלהם נמדד במונחים שונים והרבה יותר "גבוהים" ועמוקים מכסף או שווי כלכלי. אלו הפריטים המגדירים אותנו, המהווים את הבסיס שלנו, מסמלים או מזכירים את המקום ממנו באנו או את המקום שאליו אנחנו שואפים להגיע. ועל פריטים בעלי ערך סנטימנטלי, משפחתי, רגשי כל כך גבוה, צריכים לשמור ולהגן בצורה הראויה.

ניקח למשל את הנושא של שמירת תמונות משפחתיות בכספת, כדי לקבל ראש שקט, לשמור על התמונות היקרות מפז ולדעת שההיסטוריה המשפחתית שלכם שמורה ותהיה זמינה גם לדורת הבאים. כי גם במציאות דיגיטלית בה הכל עולה לענן ונשמר במרחבים האלקטרוניים, יש ערך מהותי וחשיבות אדירה לפריטים מקוריים ופיזיים כמו תמונות של ששולות משפחתיות, מסמכים משפחתיים ישנים ומשמעותיים וכיוצא באלו. בדיוק למקרים אלו, קיימת כספת פרטית, מוגנת ומאובטחת היא פתרון חכם ואפילו הגיוני ומתבקש למול הסיכונים.

תמונות משפחתיות יקרות ערך

 

שמירת תמונות ופריטים בעלי ערך סנטימנטלי בכספת פרטית ומאובטחת

הפריטים שיש להם את הערך הסנטימנטלי או המשפחתי הגבוה ביותר מגוונים ומשתנים מאוד מאדם לאדם וממשפחה למשפחה, בייחוד בחברה מגוונת ורב תרבותית והיסטוריה כמו החברה בישראל. תמונות של שושלות משפחתיות, מסמכים חשובים ומקוריים מהעבר המשפחתי או פריטים פיזיים חשובים אחרים מארץ המולדת, האפשרויות רבות ואת הערך האמיתי יכולים להבין רק מי שהפריטים נוגעים להם ישירות ובאופן אישי.

אנו ברותניום מבינים לחלוטין את הערך של מסורת, של היסטוריה, שורשים, בסיס וכיוצא באלו ולכן חושבים שהפתרון הכי חכם ונכון לשמירת תמונות משפחתיות או שמירה על פריטים בעלי ערך סנטימנטלי גבוה הוא בכספת פרטית, מאובטחת ומוגנת ואשר נמצאת במתחם כספות פרטי ומקצועי.

לא לשמור בבית, לפזר סיכונים ולקבל הגנה משודרגת

למרות מה שרבים חושבים, דווקא השמירה של תמונות משפחתיות חשובות, מסמכים מקוריים עתיקים ופריטים שונים בעלי חשיבות וערך סנטימנטלי גבוהים בבית איננה רעיון טוב או בטוח במיוחד, כולל לא בתוך כספת ביתית. בבית, הסיכון לפריצה או לנזק גבוה משמעותית לעומת מתחם כספות חיצוני, ייעודי, מקצועי ואשר מיישם מערכות אבטחה והגנה מתקדמות ומרובות שכבות.

כספת ביתית היא גם משמעותית פחות דיסקרטית לעומת כספת פרטית ששוכרים במתחם ייעודי ומאובטח אשר משמר דיסקרטיות מלאה כערך עליון, מה גם שהכספת לא בבית שלכם ואף אחד לא חייב לדעת שבכלל אחסנתם פריטים בחדר כספות ייעודי.

פיזור סיכונים כזה מעניק לכם שקט נפשי רב יותר והפריטים היקרים ביתר שלכם, בין אם הם בעלי ערך סנטימנטלי בלבד, ערך אישי כמו דרכונים ותעודות או ערך כלכלי ממשי כמו מזומן, תכשיטים או שעוני יוקרה למשל נמצאים במקום הכי מאובטח והכי מוגן מפני מקסימום סיכונים. הגנה משודרגת , משופרת ומקיפה לדברים היקרים ביותר שלכם, בחדרי הכספות של רותניום!

חדרי הכספות של רותניום דיסקרטיים במיוחד, נגישים לכם כמעט 24/7 ומיישמים מכלול של מערכות אבטחה והגנה, עם כמה וכמה שכבות של הגנות הנדסיות ואבטחה אנושית וטכנולוגית, יחד עם פרוטוקולים מבוססים ומוכחים של ניהול חדרי כספות פרטיים.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן