יהלומים הם מהחומרים הכי יקרים באנושות כיום, בעיקר כאשר משתמשים בהם לתכשיטים כמובן. היהלום הוא אולי החומר הכי קשה בטבע, כך שבהחלט מאוד קשה להרוס אותו, אך זה לא אומר כלום לגבי היכולת לגנוב אותו מבעליו החוקיים! לכן הגנה על יהלומים היא נושא החי בכפיפה אחת יחד עם בעלות על תכשיטי יהלומים או יהלומים מלוטשים "חופשיים". התבססות על כספות ליהלומים ותכשיטים היא הבחירה הנפוצה וההגיונית ביותר לאחסון מוגן, בטוח ומאובטח של פריטים יקרים כמו יהלומים ותכשיטי יהלומים. נסביר אודות הנושא.

יהלומים אולי נחשבים בעיני רבים כאבני החן האולטימטיביות, אך למעשה יהלום כלל אינו אבן יקרה או אבן חן, היהלום הוא חומר נפרד, מינרל שנוצר בתהליכים טבעיים קיצוניים מאוד מפחמן נקי, כאשר תחת לחץ אדיר וחום בלתי נתפס הפחמן יצר מבנה גבישי מיוחד ונוצר היהלום שאנו מכירים כיום, לאחר שכרו אותו מבטן האדמה מיליוני שנים אחרי שנוצר בעומקה. בהחלט חומר מיוחד, מרתק וכמובן יפהפה. היהלומים יקרים ראשית כל בגלל הנדירות שלהם בטבע והקושי היחסית גדול למצוא אותם בתת הקרקע, לצד המשאבים הגדולים שיש להשקיע בהפקתם. אך בנוסף, הרבה מהיוקרה והעלויות הגבוהות של יהלומים מגיעים כתוצאה ממהלכים חכמים ומורכבים של ביקוש והיצע, של מיתוג ושל ניהול השוק הבינלאומי. אך זה סוטה מהנושא לשמו התכנסנו – כספות ליהלומים.

כספת ליהלומים

תכשיטים המועדים לגניבה – חייבים להיות מאוחסנים בכספת יהלומים

יהלומים הם באמת פלאיים ומקסימים, יפים במיוחד וכמובן מהווים סמל סטטוס ויוקרה, כל אלו הופכים אותם למאוד מועדים לגניבה ולשלל מבוקש על גנבים ופורצים. לכן קריטי לאחסן יהלומים ותכשיטים באופן המאובטח והדיסקרטי ביותר שניתן.  בכל פעם שאינכם משתמשים בפריט הנושא בתוכו יהלום או יהלומים, חשוב להקפיד לאחסנו בכספת, רצוי כמה שיותר מתקדמת, מאובטחת ודיסקרטית.

מבחינת פתרונות ביתיים, כספות יהלומים נפוצות הן סוגים שונים של כספות נסתרות – בתוך ארונות בגדים, נסתרות מאחורי קירות חלולים, בתוך הרצפה וכיוצא באלו. חשוב לבחור בכספת חזקה, עמידה ואמינה, מפלדה עבה וחזקה ועם מנגנוני נעילה מורכבים וקשים לפריצה. כמובן שמומלץ לעגן את הכספת לאלמנט מבני חזק ויציב כדי להקשות על פורצים לקחת את הכספת על תכולתה.

אך חשוב לזכור כי כספות ליהלומים ותכשיטים, לא משנה כמה יקרות ומתקדמות הן, כל עוד הן מותקנות בבית או במשרד, אפילו תחת מערכות אזעקה ואבטחה, לעולם לא יספקו הגנה הרמטית, מקיפה ואופטימאלית מפני פריצה ומפני סיכונים ונזקים אחרים.

מה כן יספק את רמת ההגנה והאבטחה ההרמטית והאופטימאלית? כספת יהלומים פרטית במתחם כספות מקצועי מבית חברת רותניום!

כספת ליהלומים פרטית, נפרדת ומאובטחת בצורה הטובה ביותר

מתחמי הכספות של רותניום הינם חדרי כספות ייעודיים ומקצועיים, בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר. אתם יכולים לשכור כספת יהלומים פרטית, בגודל המתאים לצרכי האחסון שלכם (לא רק עבור יהלומים ותכשיטים כמובן), ליהנות משירות בוטיק דיסקרטי לחלוטין ומהאבטחה וההגנה הטובות ביותר. הכספת הפרטית שלכם בחדרי הכספות של רותניום היא כספת פלדה מקצועית, עם מנגנון פתיחה כפול והגנה מקיפה מנזקי אש ומים. בנוסף, חדרי הכספות מוגנים באמצעים הנדסיים, בכמה שכבות אבטחה אנושיות וטכנולוגיות, עם שמירה חמושה 24/7 ומיטב מערכות האבטחה ובקרת הכניסה. הפתרון האופטימאלי של כספות יהלומים, עם זמינות רחבת היקף לתכולת הכספת שלכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן