ישנם סיבות רבות וחשובות, למה צריך שרותי כספת פרטיים מאובטחים​. כידוע, בשנים האחרונות חלה עליה מתמידה בפשיעה בישראל, גל הפריצות הארצי הפך למכת מדינה והפשעים הולכים ונהיים אלימים יותר ולעיתים קרובות מידי בשנים האחרונות, חווים את חווית הפריצות יותר ויותר משפחות בישראל.

הרבה שואלים את השאלה המתבקשת – למה בכלל צריך כספת מאובטחת?

רוב אזרחי מדינת ישראל מחזיקים דברי ערך מסוגים שונים ומסמכים חשובים בביתם. חלק מהאנשים, שמים במגירה של הגרביים, חלק מחביאים בניאגרה, חלק מתחת למזרן, הרוב הגדול פשוט קונה – ברשתות עשה זאת בעצמך – כספת ביתית ב- 150-200 ש"ח ומבריג לקיר באחד הארונות בבית.

כספת אישית

כידוע, כיום הפורצים כלל לא מתעכבים בלפרוץ את הכספות הביתיות במקום, אלא פשוט עוקרים את כל הכספת במהירות ופותחים אותה בנחת ובקלות יחסית אצלם בבית. ידוע לנו, כי לא כולם מחזיקים תכשיטים יהלומים וזהב במיליוני שקלים בבית, (אותם אנשים כבר לקחו אצלנו כספת) אבל לא תמיד ניתן למדוד דברי ערך בכסף. לדוגמא, תכשיטים בעלי ערך סטימנטלי, שעברו במשך דורות במשפחה, שום הון שבעולם לא שווה את ערכם, אבל לגנב הפשוט, הם שווים לפעמים עשרות שקלים בודדים. דוגמאות נוספת: מסמכים חשובים, צוואות למינהם, חוזים, ניירת אישית, ומסמכים חסויים מכל סוג. ישנם עוד דברים חשובים מאוד שמקומם בכספת לדוגמא: דיסק און קי המכיל בתוכו רעיון או תוכניות מיוחדות או צוואה מוקלטת.

כספת פרטית מאובטחת, היא כבר לא מותרות אלא כורח המציאות, העלות השולית יחסית מול השקט הנפשי אינם מותירים מקום להיסוס או התלבטות.

הזמינו עוד היום את הכספת שלכם ותתחילו לישון בשקט. אנחנו ערים ושומרים לכם 24/7 על היקר לכם מכל.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן