שמירה על הדולרים שלכם יכולה להיות מעט מדאיגה. יש המון דברים שעליכם לקחת בחשבון כמו למשל היכן יהיה המקום הטוב ביותר לאחסן אותם, או מה עליכם לעשות כדי לשמור שהם לא יהיו בהישג יד. כמובן שאתם יכולים להניח אותם מתחת למזרן, אך זה כנראה לא יהיה רעיון טוב כל כך.

אתם יכולים לשקול לקנות כספת ביתית ולשמור את הדולרים שלכם נעולים מאחורי תמונת דיוקן, או שאתם יכולים לשכור כספת בבנק. שני המקרים לא יהיו בהכרח האופציה הטובה ביותר אם אתם מחפשים אבטחה מקסימלית, נגישות מרבית או דיסקרטיות. 

אפשרות נוספת שעומדת לרשותכם היא כספות לדולרים במתחם מאובטח ומתקדם טכנולוגית שנגיש עבורכם סביב השעון, אינו מחייב אתכם לפתוח חשבון ומספק לכם שירות מהמעלה הראשונה.

מה היתרונות של מתחמי כספות לדולרים?

מתחמי כספות הם אופציה מעולה מכמה סיבות. בתור התחלה, הם הרבה יותר בטוחים ומאובטחים מהבית שלכם. לכן יהיה הרבה יותר קשה לפרוץ למתחם כזה על מנת לגנב את הדולרים שלכם. מתחמי כספות מאובטחים על ידי אמצעי האבטחה הטובים ביותר, כולל אבטחה חמושה, בהתאם לתקני אבטחה צבאיים הנהוגים במתקני הכספות המובילים בעולם. הכספות עצמן מיוצרות מפלדה והן חסינות במיוחד וחסינות מפני פגיעה.

בנוסף הכניסה למתחמי הכספות דורשת זיהוי ביומטרי, ופתיחת הכספת מתבצעת על ידי שני מפתחות, של בעל הכספת ושל קצין אבטחה ראשי. 

תסכימו איתנו שיהיה הרבה יותר קשה לגנוב את הדולרים שלכם כאשר הם מאובטחים על הצד הטוב ביותר?

כמה זה יעלה לנו?

המחיר של שירות כספות תלוי בכל מיני גורמים כמו למשל גודל הכספת וההיקף של השירות. אם אתם מסתפקים בעשרה ביקורים בלבד במהלך השנה, לא תצטרכו לשלם תוספת מחיר, אך ביקורים בתדירות גבוהה יותר יעלו בהתאם את מחיר השירות. כמו כן שווי התכולה יכול להשפיע גם כן, מבחינת הביטוח ואם תרצו חדר כספות פרטי משלכם, זהו שירות שיעלה יותר מאחסון "רגיל".

לקבלת הצעת מחיר מדויקת עליכם כמובן להתייעץ עם צוות החברה באופן אישי. 

האם כדאי בכלל לשמור דולרים בכספת?

בהחלט! אם יש לכם דולרים אתם בהחלט צריכים לשמור אותם בכספת מאובטחת שמיוצרת ממיטב החומרים. אל תשכחו, זהו אינו כסף דיגיטלי אלא כסף אמיתי שמיוצר מנייר, וכפי שאתם ודאי יודעים, למרות שלכמות גדולה של דולרים יש ערך רב, כסף מנייר לא יגלה עמידות בפני שריפות, שיטפונות או אסונות טבע כאלו ואחרים. 

כספות שמיוצרות מפלדה וחסינות לאש ולפריצה ללא ספק יהיו נחוצות אם אתם רוצים להגן על ההון שלכם בצורה נבונה. כמו כן נייר יכול בקלות לספוג לחות מהאוויר, ולהתבלות כתוצאה מכך, מה שיכול לגרום נזק רב לשטרות שלכם. לכן זה חיוני שמקום האחסון בו אתם בוחרים יהיה מיטבי ויכלול את כל התנאים האופטימליים. 

מתחמי הכספות של רותניום – המקום המושלם לכל מוצרי הערך שלכם

חברת רותניום מעמידה לרשותכם חדרי כספות מוגנים ומאובטחים ברמה הגבוהה ביותר על ידי כל אמצעי האבטחה המתקדמים שישנם בתחום. מתחמי הכספות של החברה כוללים כספות בגדלים שונים, לצד אפשרויות אחסון מאובטחות ומותאמות אישית בתנאים מיטביים. 

המתחמים נמצאים במיקומים מרכזיים ודיסקרטיים והם זמינים עבורכם 24/7, כך שאתם יכולים להגיע ולמשוך את השטרות שלכם בכל עת, בדיסקרטיות מקסימלית, בחדר פרטי וסגור בו תוכלו לשהות ללא הגבלת זמן. במתחמי הכספות שלנו לאף אחד אין גישה לכספת שלנו מלבדכם, מה גם שכל הכספות מבוטחות על ידי חברת ביטוח מובילה. 

לפרטים נוספים אודות פתרונות האחסון המאובטחים שעומדים לרשותכם, צרו אתנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!

 

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן