שמירה על חפצי הערך שלכם יכולה להיות מעט מאתגרת, ויש המון דברים שצריך לקחת בחשבון כמו למשל היכן לאחסן אותם וכמה לשלם עבור בטיחותם. עם כל האופציות שקיימות (החל בהחבאת חפצי הערך, דרך רכישת כספת ועד אחסון החפצים היקרים בכספת בנק) אנו ממליצים לכם לבחון את כל היתרונות של חדר כספות ושירותי כספות מקצועיים מבית רותניום.

מהו חדר כספות?

אם אתם רוצים לאחסן את החפצים האישיים, הרגישים או יקרי הערך שלכם בצורה הבטוחה ביותר, אחת האפשרויות שעומדת לרשותכם היא חדר כספות. חדר הכספות נמצא במתם מאובטח ובו מוענקים שירותי כספות מסוגים שונים, וכל האמצעים הנדרשים כדי להבטיח לכם אחסון דיסקרטי ואבטחה מרבית. 

במתחמי הכספות של רותניום מעמידים לרשותכם שירותי כספות נרחבים ברמת השירות, האבטחה והדיסקרטיות של מתחמי הכספות היוקרתיים ביותר בחו"ל, תוך שמציעים לכם מגוון מסלולים, גדלים שונים של כספות, חדר כספות פרטי שיהיה שלכם בלבד, חדרי אחסון שמציעים תנאים מבוקרים עבור יצירות אמנות ושירותי אחסון מוגן בהתאמה אישית. 

היתרונות של שירותי כספות

שירותי כספות במתחמי רותניום מציעים אופציה מצוינת עבור סוגים שונים של אנשים ממספר סיבות. הם בטוחים יותר מאחסון בבית או במשרד: הרבה יותר קשה לפרוץ למתחם כספות מאובטח שכן הוא מאויש באנשי אבטחה מקצועיים שנושאים נשק, לצד אמצעי אבטחה מתקדמים כמו אזעקות, מנעולים, מצלמות אבטחה, אמצעי זיהוי ביומטריים וטכנולוגיה מתקדמת מהשורה הראשונה. 

כמו כן הכספות עצמן מיוצרות מחומרים עמידים במיוחד בפני שריפות, שיטפונות, הצפות, אסונות טבע, לחות ושלל גורמים שעשויים לסכן את חפצי הערך שלכם. מה שאומר שאתם נהנים ממיטב האבטחה ומשירותים ברמה הטובה ביותר, ומשלמים על כך רק דמי שכירות חודשיים בהתאם למסלול שבחרתם.

אילו דברים ניתן לאחסן בכספות?

חדרי כספות ומתחמי כספות מאובטחים שמספקים שירותי כספות הם המקום המושלם לשמור בו מסמכים חשובים כגון חוזים, אגרות חוב או צוואות לצד פריטי אספנות או ירושה משפחתית. ניתן לשמור בכספות מסמכים חשובים שאינכם מצריכים גישה יומיומית כמו למשל תעודות לידה, מסמכי אימוץ וגם מסמכים אישיים או רגישים שלא הייתם רוצים שיהיו נגישים לאחרים. אפשר לאחסן בכספות כוננים קשיחים או כונני USB עם גיבויים ונתונים חשובים. תכשיטים בעלי ערך כלכלי או סנטימנטלי, חפצי אמנות בעלי ערך, תרופות ועוד. 

העובדה שעומד לרשותכם מתחם כספות שלם ובו אפשרויות אחסון מוגן שונות, מעניקה לכם את החופש והגמישות לקבל את המענה המדויק ביותר לצרכי האחסון שלכם.

גישה נוחה לכספות שלכם בכל עת

מתחמי הכספות של רותניום עולים על שירותי כספות אחרים בכך שהם מציעים לכם גישה נוחה אל הכספות שלכם לאורך שעות פעילות נרחבות הרבה יותר, בהשוואה לשעות הפעילות של מתחמי הכספות בבנקים השונים. 

כך למשל אם למתחם הכספות של הבנק אתם יכולים לגשת רק בשעות הפעילות של הבנק עצמו, למתחם הכספות של רותניום תוכלו להגיע בכל ימות השבוע בשעה הנוחה לכם ביותר. המשמעות היא שגם אם תזדקקו לפתע לחפצים שאתם מאחסנים בכספת באופן מידי, לא תיתקלו בדלתות סגורות ותוכלו להגיע למתחם ולקבל גישה לכספת שלכם. 

ביטוח מלא

החפצים היקרים שלכם מבוטחים על ידי חברת ביטוח שמתמחה בביטוח תכולת כספות. החברה שמבטחת את הכספות של רותניום זו חברת לויידס הבינלאומית, שלה מוניטין נרחב ונחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בעולם בתחום, כך שאתם זוכים להמון שקט נפשי ולתחליף איכותי ברמה הגבוהה ביותר לחדרי הכספות של הבנקים. 

אז אם אתם מחפשים שירותי כספות ברמה הכי גבוהה כדי לזכות לדיסקרטיות, אבטחה מעולה, שירות מקצועי ולא מתפשר והתאמה אישית לצרכי האחסון שלכם, חברת רותניום היא הכתובת לפנות אליה! נשמח לספק לכם פתרון התפור למידותיכם. 

למאמר הקודם: למאמר הבא:
לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן