בין אם אתם הבעלים הגאים של שעון יוקרתי ובין אם יש לכם כמה וכמה שעוני יוקרה, השעונים היפים שלכם הם השקעה שעליכם להגן עליה. מעבר לכך, השעונים יעבדו הרבה יותר טוב כאשר הם מאוחסנים כראוי. 

אנשים שונים מעדיפים לשמור על שעוני היוקרה שלהם בדרכים שונות, יש כאלו שיעדיפו לשמור עליהם מוכנים לענידה, ולהציג אותם לראווה, בעוד שאחרים יעדיפו לשמור עליהם נעולים בבטחה עד שירצו לענוד אותם. במקרה שאתם בוחרים לאחסן את השעונים שלכם במקום סגור, עומדות לפניכם כמה אפשרויות, כמו גם דברים שעליכם לדעת. 

אחסון השעונים שלכם בכספת ביתית

אם יש לכם כמה שעוני יוקרה כדאי שתהיה לכם כספת עבורם, והאמת שגם אם אתם אוהבים להציג את השעונים שלכם לראווה, כספת תהיה הכרחית לזמנים שאתם לא נמצאים בבית, עורכים מסיבה או כאשר מסתובבים בבית עובדי ניקיון או טכנאים שאינכם מכירים. יש המון סוגים של כספות ביתיות לבחור מהן, לרבות כאלו שניתן להבריג לרצפה או להסתיר. בכל סוג שתבחרו, וודאו שהאבטחה מרבית. 

שעוני יוקרה במתחם כספות מאובטח

לעיתים יהיו בבעלותכם שעונים שאולי אינכם עונדים, אך ערכם עדיין רב. לעיתים, פשוט תרצו לזכות לפתרון האבטחה הטוב ביותר, מבלי לחשוש מכך שאתם מאחסנים את השעונים יקרי הערך שלכם בבית. לשם כך, עומדת לרשותכם האפשרות של אחסון במתחם כספות מאובטח. במתחם הכספות של רותניום, אתם זוכים לרמת אבטחה גבוהה במיוחד, ביטוח של התכולה, מגוון רחב של מסלולים לבחירה, גדלים שונים של כספות ודיסקרטיות מוחלטת. אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי ובהמון תועלות בהשוואה לכל החלופות הקיימות. 

מה חשוב לדעת בנושא שמירת שעוני יוקרה?

כאשר מאחסנים שעוני יוקרה יש לקחת בחשבון לא מעט גורמים, ביניהם:

  • טמפרטורה מבוקרת – באופן אידיאלי, עליכם לאחסן את השעונים בסביבה מבוקרת טמפרטורה, ולכן כספות מספקות פתרון מעולה. לחות היא אויבת טבעית של שעונים, לכן אם אתם קונים כספת ביתית שאינה מתאימה לתנאים הנחוצים, אחסון השעון בתוכה עשוי להזיק לו ולפגוע בתכונות שלו. 
  • הגנה מפני רטיבות – רטיבות גם עשויה לעשות נזק, ולא רק לשעון, אלא לכל התעודות שמגיעות איתו, לרבות לאביזרים שלו. כאשר אין הגנה מפני נזקי טבע בכספת מסמכים אלו לא ישמרו בצורה ראויה, מה גם שאם חלילה יהיה שיטפון בבית או שריפה, והכספת אינה מוגנת, אתם עשויים לאבד את המסמכים שמוכיחים את ערכו של השעון. 
  • שמאות וביטוח – כאשר יש בבעלותכם שעונים יקרי ערך מומלץ שיהיה לכם גם כיסוי ביטוחי גורף עד לסכום מסוים. מומלץ מאוד לקבל הערכה לשעונים שלכם, במיוחד לאלו שעוברים מדור לדור במשפחה. כמו כן, שווה גם לעקוב אחר שווי השוק כאשר מדובר בשעונים יותר מודרניים. אחסון במתחם כספות ייעודי אגב, מעניק לכם כיסוי ביטוחי נרחב של חברות הביטוח המובילות בתחום. 

קחו בחשבון שאחסון לא נכון עלול לפגוע בערכו של השעון, כמו גם בתפקודו, כך שבמקרה של נזק לא תוכלו לממש את הפיצוי הביטוחי. לכן כדאי לאחסן את השעונים במתחם כספות ייעודי, שם יש את כל התנאים, האבטחה, הבקרה והביטחון להם אתם זקוקים כדי להיות כמה שיותר שקטים!

לפרטים נוספים אודות מתחם הכספות המאובטח של רותניום והמסלולים שזמינים לכם עבור שמירת שעוני יוקרה, מוזמנים ליצור איתנו קשר!

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן