תושבי ראשון לציון והסביבה ומחפשים פתרון מאובטח, איכותי, אמין ודיסקרטי לאחסן פריטים יקרי ערך או חפצים רגישים שאתם רוצים לשמור עליהם בצורה האופטימאלית? כספת פרטית במתחם כספות ייעודי, מקצועי ומאובטח היא הפתרון האידיאלי והמקיף ביותר. כספת ביתית או משרדית לעולם לא תהיה בטוחה ומוגנת כמו כספת פרטית בחדר כספות פרטי וגם כספת פרטית בבנק לא מספקת היום את תנאי השירות ואת הזמינות שאתם מקבלים בשירות פרימיום שאתם מקבלים במתחמי הכספות של חברת רותניום.

רותניום מפעילה חדרי כספות בפריסה ארצית, עם התנאים הטובים והמתקדמים ביותר של אבטחה והגנה ועם שירות בוטיק ששם אתכם ואת הרכוש היקר שלכם במרכז, בדיסקרטיות מלאה, זמינות מעולה ותנאי שירות בסטנדרטים של מתחמי כספות יוקרתיים בבירות הפיננסיות של העולם. לרותניום חדר כספות מרכזי, גדול וסופר מתקדם מבחינת אבטחה, הגנה וסוגי כספות הנמצא בתל אביב, מרחק 20 דקות בלבד מראשון לציון – שירות כספת פרטית בתנאים שאתם לא יכולים לקבל בבנק ובאף מקום אחר וההגנה האולטימטיבית לרכוש שלכם!

היתרונות של חדר הכספות הפרטיות של רותניום

חדר הכספות של רותניום בלב תל אביב מזמין את כל תושבי המרכז ליהנות משירות כספות בוטיקי ומתקדם, עם האפשרות הטובה והמוגנת ביותר גם עבור אלו המחפשים שירות כספות בראשון לציון והסביבה, כאשר המרחק קרוב, זמן הנסיעה קצר ושפע היתרונות של השירות שלנו מפצה פי כמה וכמה על 20 דקות הנסיעה מראשל"צ ואל הכספת הפרטית, הדיסקרטית המאובטחת שלכם בתל אביב. כמה מהיתרונות הבולטים של כספת פרטית בחדרי הכספות של רותניום הם:

  • שמירה מלאה, ע"י מאבטחים חמושים, 24/7/365 – בעוד בכספת בבנק הרכוש שלכם זוכה לאבטחה אנושית רק בשעות פתיחת הסניף.
  • זמינות מעולה ומלאה לתכולת הכספת שלכם וכניסות ללא הגבלה לחדר הכספות ולכספת הפרטית שלכם. בבנקים אתם מוגבלים בכמות הכניסות שלכם וגם מוגבלים לשעות פתיחת הסניף.
  • בכספת פרטית של רותניום אתם מקבלים ביטוח תכולה ללא הגבלת סכום. בכספת פרטית בבנק הביטוח הוא עד מגבלה של 2,000$בלבד.
  • דיסקרטיות מלאה, אופטימאלית ומובטחת.
  • ריבוי שכבות אבטחה והגנה – אנושיות, טכנולוגיות והנדסיות כך שתכולת הכספת שלכם מקבלת את הבטחון האידיאלי.
  • שירות בוטיק יוקרתי, כולל טרקלין המתנה מפנק ומזמין ותא פרטי לצפייה בתכולת הכספת שלכם. תנאי שירות שאין בחדרי כספות בבנקים.
  • אפשרות לקבלת שירות פתיחה אישי, בכל שעה וכל זמן – אפשרות שלחלוטין אינה קימת בכספות בנקאיות.
  • אפשרות לבחירת מגוון סוגי כספות מבחינת גודל וכמו כן אפשרות להפקדת תמונות ויצירות אמנות יקרות.

בנוסף, בהקשר לשירות כספות בראשון לציון והסביבה, חשוב לזכור שהבנקים המסחריים הולכים וסוגרים את פעילות הכספות שלהם ומפסיקים פעילות של חדרי הכספות בסניפיהם. עם כספת פרטית של רותניום אתם מקבלים אמינות משודרגת גם מבחינה זו, כאשר זוהי פעילות הליבה של החברה והיקפי הפעילות רק הולכים ומתרחבים, כך ששירות הכספת הפרטית שלכם עם רותניום מובטח ובטוח יותר גם מהבחינה הזו.

רוצים לשמוע עוד פרטים לגבי שכירת כספת פרטית, מאובטחת ומוגנת בחדר הכספות של רותניום המשרת את תושבי תל אביב, ראשון לציון וכל אזור המרכז? פנו אלינו היום לתיאום ביקור פרטי ופגישת תיאום ציפיות וצרכים ראשונית.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן