חדרים ייעודיים לכספות פרטיות לאחסון של פריטים חשובים, יקרים ו/או רגישים היו בעבר הלא רחוק בעיקר נחלתם של הבנקים המסחריים בישראל, עם חדרי כספות בחלק מסניפי הבנקים – במרתף או בחלקו האחורי והנסתר של הסניף למשל. אך השוק משתנה ועובר למעשה כיום מהפכה צרכנית ותפעולית של ממש, עם צמצום מהותי של פעילות הכספות בבנקים וכניסת שחקנים פרטיים, חדשים, מודרניים ואיכותיים לתחום – וחברת Ruthenium בראשם עם סטנדרטים בינלאומיים מתקדמים לחדרי כספות פרטיים. בין אם הייתה לכם בעבר כספת בבנק או אתם שוקלים לשכור אחת כזו, צוות רותניום יסביר מדוע כיום יש חלופות טובות יותר – נתמקד כאן בשירות השכרת כספת בבנק דיסקונט. 

בנק דיסקונט החזיק לאורך השנים לא מעט חדרי כספות, אשר הופעלו רשמית במודל של "לצד" הסניף הרגיל שבו פעל חדר הכספות. כבנק השלישי בגודלו במדינה לאורך שנים, דיסקונט משך אליו לא מעט שוכרי כספות פרטיות אשר בחרו בו כחלופה על פני הפועלים ולאומי הענקיים או כפיזור סיכונים וגורם בנקאי נוסף בו אחסנו את רכושם הרגיש והיקר בכספת פרטית. 

אבל, החל משנת 2018, בנק דיסקונט נמצא בתהליך מתמשך של צמצום פעילות הכספות שלו. באותה שנה הבנק הודיע ללקוחות רבים על סגירת פעילות חדרי הכספות שפעלו לצד סניפי בנק מוגדרים. כיום לדיסקונט מספר מצומצם של חדרי כספות, בעיקר בסניפים גדולים וחשובים באזורים חזקים פיננסית וכלכלית. כך שכבר בנקודה זו ברור כי השכרת כספת בבנק דיסקונט היא אפשרות משמעותית פחות זמינה מאשר בעבר – וזה עוד מבלי להזכיר את שלל היתרונות של חדר כספות פרטי מבית חברת רותניום לעומת הפתרון של כספת בנקאית.

הבנק היקר בתחום הכספות הפרטיות הבנקאיות

לקוחות רבים אשר מתלבטים בין כספת בבנק לבין כספת פרטית במתחם ייעודי, מקצועי ולא בנקאי, נותנים משקל לנושא המחיר – העלות השנתית של השכרת הכספת. ובכן, ניתן לומר כי הבנקים מציעים על פי רוב שירות מעט זול יותר עבור השכרת כספת לעומת תעריפי הכספות של רותניום (ושל שחקנים אחרים בשוק מתחמי הכספות הפרטיות). אבל הפערים אינם גדולים במיוחד וכמו כן, השירות שאתם מקבלים במתחמי הכספות של רותניום עולה על השירות של כספת בבנק במגוון היבטים ומספק לכם פתרון מקיף, זמין, בטוח ואיכותי יותר. 

בכלל זה, השכרת כספת בבנק דיסקונט היא האפשרות היקרה ביותר כיום בשוק של השכרת כספת פרטית בבנק מסחרי. דיסקונט גובים 1,800 ₪ לשנה עבור כספת קטנה ועד 2,400 ₪ לשנה עבור כספת גדולה – לפני עמלות מיוחדות ותוספות שיתכן והלקוח יידרש לשלם. 

זמינות מוגבלת לכספת בבנק

כאשר אתם שומרים פריטים יקרים ורגישים בכספת פרטית מחוץ לביתכם, במתחם ייעודי, אתם צריכים שאותה כספת ותכולתה יהיו זמינים עבורכם כמובן, בפשטות, במהירות וביעילות. ובכן, גם בנקודה זו, השכרת כספת בבנק דיסקונט (ובכל בנק אחר) סובלת מנקודות תורפה משמעותיות לעומת השכרת כספת פרטית במתחם Ruthenium. חדרי הכספות בבנקים – כולל בדיסקונט – זמינים ללקוחות רק בשעות הפעילות של הסניף בו חדר הכספות פועל, שעות פעילות שבהחלט יכולות להיות מוגבלות ואשר כמובן אינן כוללות חגים, סופי שבוע, לילה וכו'. 

לעומת זאת, הכספת שלכם במתחם הפרטי והמקצועי של רותניום זמינה עבורכם 24/7, ללא התרעה מוקדמת ובתהליך מהיר, יעיל ופשוט – תוך שהוא מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ועם כמה שכבות הגנה אנושיות, טכנולוגיות והנדסיות. 

רמת האבטחה של כספת פרטית בבנק

כספת פרטית בבנק זוכה לרמת אבטחה טובה יותר מכספת ביתית (נסתרת ומתקדמת ככל שתהיה), אך עדיין זו בהחלט לא האבטחה הטובה והמקיפה ביותר שניתן לקבל! אבטחת חדר כספות בבנק זהה לאבטחה הכוללת לאותו סניף, כאשר על פי רוב לא מדובר על שמירה חמושה 24/7 ובבנקים (למרות מה שמוקבל אולי לחשוב) לא תמיד יש כמה שכבות אבטחה. 

חדרי הכספות של רותניום מאובטחים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, עם ריבוי של שכבות אבטחה, כולל שמירה חמושה, מצלמות, אמצעי זיהוי ביומטריים, כרטיסי כניסה אישיים ומתקדמים, בקרה כפולה על פתיחת דלת הכספת ועוד אלמנטים שלא נפרט כאן. כאשר בנוסף אתם נהנים מחדר צפייה פרטי ודיסקרטי לחלוטין לפתיחת הכספת שלכם.

לסיכום: השכרת כספת בבנק דיסקונט היא ממש לא הפתרון היעיל, הזמין, המשתלם והמאובטח ביותר, רותניום מציעה פתרון משמעותית איכותי וכדאי יותר. פנו אלינו היום לפרטים נוספים ותיאום ביקור.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן