אם אתם לקוחות בנק מזרחי טפחות ומעוניינים לשכור כספת לאחסון מוגן וחיצוני מהבית של רכוש יקר ערך ופריטים רגישים, יתכן ואתם צפויים להפתעה כאשר תתבשרו שהשירות כבר אינו זמין בסניף שלכם. כחלק ממגמה כוללת בענף הבנקאות בישראל, יותר ויותר בנקים מצמצמים פעילות בתחום השכרת הכספות הפרטיות, סוגרים מתחמי כספות או מרכזים את חדרי הכספות רק לסניפים מרכזיים ובודדים. זהו בהחלט המצב בכל הנוגע לשירות השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות –  אשר בעבר היה יותר נפוץ וכיום מוצע במספר קטן מאוד של סניפים.

חברת Ruthenium נכנסה לשוק הישראלי כדי למלא את החלל שהותירו הבנקים בכל הנוגע להפעלת חדרי כספות פרטיות, כאשר החברה העלתה את רמת השירות והאבטחה לרמה הגבוהה ביותר ולסטנדרטים בינלאומיים ברמת פרימיום של שירות, אבטחה ודיסקרטיות.

מתחם רותניום

צמצום פעילות חדרי הכספות במזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות הלך וצמח לאחד המובילים והגדולים בישראל בשנים האחרונות, תוצאות מוצלחות למדי של תהליך המיזוג בין בנק מזרחי לבנק טפחות, תהליכי התייעלות, מהלכי שיווק חכמים ושיפור כולל במערך השירות – כל אלו משכו יותר ויותר לקוחות והגדילו את נתח השוק של הבנק ואת רווחיו. אך בתחום אחד, נישתי ויחסית נסתר מהעין בדרך כלל, בנק מזרחי-טפחות דווקא צמצם פעילות במידה ניכרת – תחום חדרי הכספות.

כאמור, מדובר על מגמה ברורה וחד כיוונית בענף הבנקאות המסחרית בישראל, סגירת חדרי כספות בבנקים בעקבות שיקולים של חיסכון בעלויות תפעול ונדל"ן והתמקדות של הבנקים בליבת העסקים שלהם – פעילות בנקאית. במידה מסוימת, ניתן לומר כי בשוק הישראלי, מזרחי טפחות הוא הבנק המוביל במגמה זו.

בשנים האחרונות הבנק הלך וסגר את מרבית חדרי הכספות שלו והפסיק לחלוטין את הפעילות הזו בסניפים שבעבר סיפקו שירות השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות.

בפועל, כיום מוצעים שירותי השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות רק בארבעה סניפים של הבנק! אלו נמצאים בבאר שבע ובמרכזי העסקים הגדולים של בני ברק, תל אביב וירושלים. בכל יתר הסניפים בהם השירות הופעל בעבר, הוא נסגר ואינו זמין עוד.

עלויות של השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות

כיום, לא רק ששירות השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות כמעט ואינו זמין בסניפי הבנק, אלא שגם מבחינת עלות מדובר על בחירה לאו דווקא כדאית לעומת אחסון הרכוש שלכם בחדר כספות פרטי, מאובטח ויוקרתי דוגמת החדרים שמפעילה Ruthenium. עלויות השכרת כספת בבנק מזרחי טפחות מתחילה ב-1,100 ₪ לשנה עבור כספת קטנה ומגיעה עד ל-1,880 ₪ לשנה עבור כספת גדולה – בתשלום שנתי מראש. בנוסף, השירות מאפשר 12 ביקורים בכספת במהלך השנה, כאשר כל ביקור מעל מספר זה יחויב בעמלה של 20 ₪ לביקור.

לצד היבטים של עלות והעובדה ששירות השכרת כספות בבנק מזרחי טפחות כמעט ואינו זמין יותר בפועל בסניפי הבנק, יש לכספת בבנק חסרונות מובהקים נוספים למול כספת במתחם כספות פרטי ונפרד מהבנקים.

כך למשל במתחמי הכספות של רותניום, רמת האבטחה גבוהה ומתקדמת יותר לעומת הבנקים – עם כמה שכבות של אבטחה טכנולוגית, פיזית ושמירה אנושית חמושה 24/7. בחדר כספות פרטי הזמינות גבוהה יותר ואינה תלויה בשעות פתיחת הסניף, יתרה מזאת, אתם אינכם מוגבלים במספר הביקורים לכספת שלכם! השירות בחדר כספות פרטי וחיצוני לבנק דיסקרטי בצורה מלאה ומוחלטת והשירות המתקבל הוא אישי, מקצועי וברמת פרימיום חסרת פשרות – ליווי, זיהוי ביומטרי אישי, חדר פרטי לצפייה בתכולת הכספת, הטבות מיוחדות ותנאים אופטימאליים לקבלת השירות ואחסון בטוח של תכולת הכספת שלכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן