חברת Ruthenium מפעילה חדרי כספות פרטיים ומתחמי אחסון מוגנים, מאובטחים ודיסקרטיים, בפריסה ארצית יעילה ונגישה. אחסון פרימיום לרכוש ולפריטים יקרי הערך שלכם. מוגן יותר מהבית שלכם, מאובטח וזמין יותר מהבנק שלכם. 

החפצים החשובים לנו יכולים להיות מגוונים מאוד, מכמה וכמה היבטים. בין אם מדובר על מזומן, תכשיטים או פריטים אחרים שעיקר הערך שלהם הוא פיננסי ובין אם מדובר על פריטים רגישים כמו מסמכים חשובים, אמצעי אחסון דיגיטליים או אפילו חפצים בעלי ערך סנטימנטלי משמעותי למשפחה. כאשר מדובר על משהו חשוב ובעל ערך, אנו רוצים לשמור ולהגן עליו בצורה הטובה ביותר. ובדיוק בגלל הצורך ההגיוני והמתבקש הזה, רבים מחפשים כיום פתרונות יעילים ומוגנים עבור הצפנת חפצים חשובים במקום בטוח ודיסקרטי. 

כספת אישית מאובטחת

הגנה ואבטחה ברמה גבוהה ולא רק אשליה של ביטחון

בהחלט יתכן ויש לכם בבית כספת פרטית, יתכן והיא אפילו מוסתרת בצורה כלשהי בתוך ארון, מאחורי תמונה או מאחורי ספריה (באופן שקצת מזכיר סרטי מתח ישנים אם אנחנו מדברים בכנות…). אבל בפועל, אפילו אם מדובר על כספת איכותית וחזקה מאוד, אתם מאחסנים בה חפצים חשובים, רגישים ויקרים תחת אשליה של ביטחון והגנה. אנו לא אומרים זאת כדי להפחיד חלילה או מתוך זלזול בכספות ביתיות, אלא פשוט כי סביבה ביתית אינה מאובטחת ומוגנת באופן הרמטי כפי שקיים במתחם כספות פרטי, מקצועי ומאובטח 24/7. 

למרות קיומן של מערכות אזעקה ואבטחה ביתיות, בסופו של דבר קל יותר לפרוץ לבית פרטי ולכספת ביתית או אף לגנוב את הכספת עצמה מאשר לפרוץ למתחם כספות מתקדם ומאובטח עם מערכות הגנה ואבטחה מרובות שכבות, טכנולוגיה וצוות ביטחון בזמינות מלאה ורצופה. 

כך שבפועל, אם אתם רוצים לשמור על חפצים חשובים ובעלי ערך עבורכם בצורה איכותית, חכמה ובטוחה במלוא מובן המילה, אם אתם רוצים ראש שקט באמת ובעלות נגישה ומשתלמת במיוחד, השכרת כספת אישית ובגודל המתאים לכם באחד ממתחמי הכספות המאובטחים של Ruthenium היא האפשרות העדיפה, הנוחה והבטוחה ביותר.

פיתרון מוגן, בטוח ומותאם אישית לכל החפצים החשובים והיקרים שלכם

מתחמי הכספות הפרטיות, החדרים הממוגנים והאחסון המאובטח של חברת רותניום מציעים התאמה אישית מלאה  ומושלמת לצרכים הפרטניים שלכם – מכספות קטנות לפריטים קטנים ומעטים יחסית ועד חדר כספות פרטי שכל כולו עבורכם עם מגון סוגי כספות או חדר מיוחד לאחסון ממוגן, מוגן ומאובטח של פריטי אמנות שונים. 

  • מזומן, זהב ושאר חפצים בעלי ערך פיננסי ישיר
  • תכשיטים, אבנים יקרות, כלי כסף ועוד
  • אחסון מוגן וייעודי של חפצי אמנות, תמונות, ספרים עתיקים וכדומה – בתנאים מבוקרים
  • אחסון מוגן ובטוח של פריטים בעלי ערך סנטימנטלי
  • שמירת מסמכים בצורה המוגנת, הדיסקרטית והמאובטחת ביותר
  • שמירת אמצעי אחסון דיגיטליים שונים
  • אחסון נשקים אישיים (ללא תחמושת)

שמירת הרכוש הרגיש והיקר שלכם במתחם כספות פרטי מספק לכם אבטחה בלתי מתפשרת וברמה הגבוהה ביותר, יחד עם זמינות מלאה ורציפה לכספת שלכם (שני מרכיבי שירות שאין בכספת בבנק למשל). כמו כן, בחדר כספות פרטי אתם זוכים לפרטיות מלאה ודיסקרטיות הנשמרת בקנאות – מהכניסה למתחמים ועד חדרי התבודדות בהם אתם, היחידים שפותחים את הכספת שלכם ונחשפים לתוכנה. כל הפריטים המאוחסנים בכספות רותניום מבוטחים ללא מגבלת סכום וע"י גוף חיתום בינלאומי מוביל.

מחפשים את הדרך הטובה והאיכותית ביותר להצפנת חפצים חשובים במקום בטוח ודיסקרטי? כספת אישית באחד ממתחמי Ruthenium המאובטחים והמקצועיים היא הפתרון האופטימאלי מכל הבחינות. צרו קשר היום והצטרפו לשירות בראש שקט.

לקבלת הצעת מחיר
השאר פרטים

    דילוג לתוכן